мова
Артель

Створення інтернет-магазину столярної меблевої

Артель

Розвиток бізнесу столярної меблевої майстерні можливо тільки за умови розробки сайту, який буде правильно розташовувати до себе потенційних клієнтів. Веб-студія Rubik втілила в реальність саме такий проект. Тепер всі бажаючі придбати якісні меблі за індивідуальними вимірами і колірним уподобанням можуть ознайомитися з послугами меблевої майстерні «Артель».

Для зручності користування сайт був адаптований для користувачів з мобільними пристроями, а також для ПК. У процесі розробки було використано модуль для форми замовлення зворотного дзвінка. Це досить зручний атрибут, для сучасного суспільства, особливо якщо доповнити його можливістю вказати необхідний час, коли б потенційний клієнт хотів отримати консультацію. Розробка інтернет-магазину для меблевої майстерні в Сумах автоматизує багато етапів роботи підприємства. До того ж, якщо кількість послуг майстерні в перспективі зростатиме, то на сайті інтернет-магазину можна легко додати сторінки для нових можливостей.

Дизайн інтернет-магазину в Сумах для меблевої столярної майстерні

У разі розробки даного інтернет-магазину була використана колірна палітра спокійних тонів. Класичні і стримані атрибути дизайну сайту вселяють надійність відвідувачу сайту. Присутня також якась розслабленість в стилі веб-дизайну інтернет-магазину. Такого ефекту домоглися фахівці студії Rubik завдяки розставленню правильних акцентів і певному розміщенню блоків з інформацією.

Головна сторінка сайту зустрічає банером, при кліці на який можна ознайомитися з детальною інформацією. Також був розроблений блок «Переваги співпраці», які значно підвищують рівень лояльності бажаючих скористатися послугами компанії. І одним з найважливіших моментів дизайну є, звичайно ж, якісні зображення виробів і процесу роботи співробітників майстерні. Ми завжди робимо акцент на тому, що унікальний сайт вимагає унікальних зображень. Це в майбутньому також позитивно впливатиме на просування сайту і впізнаваність бренду.

Розділ  «Наші клієнти»

Для того, щоб розвіяти сумніви клієнта і поділитися з ним результатами своєї роботи можна розробити розділ «наші клієнти». Особливо це добре впливає на сприйняття, якщо клієнтами майстерні є популярні люди і компанії. Якщо бізнес має багато приводів пишатися, то це також повинен бачити потенційний клієнт.

Кожна сторінка повинна містити в собі якусь інформацію, яка зможе просувати сайт.  Завчасно варто обговорити те, як буде виглядати розділ з SEO-оптимізованим текстом. Оскільки існує вибір можливості відображення навіть для цього атрибута.

Даний інтернет-магазин має версії українською та російською мовами. Велику перевагу отримує той сайт, замовники якого зі старту розробки вирішують зробити інтернет-магазин на декількох мовах.

Тип проекту Інтернет магазин
Розробка логотипу ✔️
Ексклюзивний дизайн ✔️
Мобільна версія сайту ✔️
CMS сайту OpenCart
Термін реалізації 1.5 місяці
1
Головна сторінка
Головна сторінка Артель
2
Сторінка послуг
Сторінка послуг Артель
3
Сторінка прикладу виробів
Сторінка прикладу виробів Артель
4
Сторінка товару
Сторінка товару Артель
Дякуємо за перегляд!
Перейти на сайт

Відгуки

5,0 34 reviews

 • Avatar Анастасия Забродина ★★★★★ місяць тому
  Залишилися дуже задоволені проделоной роботою даної компанії. Професіоналізм і правильний підхід до роботи на вищому рівні. Хлопці прілушіваются до побажань … Відкрити клієнта, дають цінні поради і влажівать душу в свої роботи. Рекомендуємо до сотруднічеству😉😊😊😊👍
 • Avatar Яна Сидорук ★★★★★ 6 місяців тому
  Замовляли у хлопців розробку сайту. Результатом залишилися задоволені! Все було зроблено вчасно, дизайн сайту дуже стильний, 100% потрапляння за колірною … Відкрити гамою і структурі. Колектив чуйний і комунікабельний! Продовжуємо співпрацювати! Вибравши цю команду не пошкодуєте!
 • Avatar Анна Грушко ★★★★★ 6 місяців тому
  Для сімейного бізнесу замовляли сайт в Rubik спочатку 2020 року.
  Відразу скажу, що зараз є величезна кількість пропозицій на ринку, є можливість знайти
  … Відкрити більш бюджетні варіанти, але в такому випадку не варто розраховувати на високі результати.
  Звернувшись в Rubik, нас дуже підкупило чуйне увагу до бізнесу, який ми хочемо просувати в інтернеті:
  - нам запропонували кілька варіантів, як можна розробити сайт інтернет-магазину, - дали інформацію про те, як зробити дизайн сайту запам'ятовується,
  - розповіли, які способи просування є, і через скільки чекати результати.
  Мені сподобалася компетентна робота фахівців: завжди аргументовано відповідають на питання, дотримуються адекватних термінів, нормально реагують на редагування.
  Ми замовляли розробку сайту інтернет-магазину, текстове наповнення сайту, Seo-просування.
  Через 3 місяці ми вже змогли оцінити реальний результат.
  Зараз, через рік успішного функціонування і комплексного просування, наш бізнес виріс в злагоджену працюючу систему і успішно продовжує розвиватися далі!
  Щиро вдячні студії Rubik, і радимо команду професіоналів всім, хто хоче перевести свій бізнес в інтернет або створити в інтернеті з нуля справа своєї мрії.