мова
Gera

Створення інтернет-магазину виробів з металу

Gera

Для будь-якого роздрібного магазину або торгової бази важливо створити візитну картку в інтернеті. Це не тільки тому, що ваша цільова аудиторія стане більше. Сайт для бізнесу в Сумах це онлайн майданчик з актуальною інформацією. Власник сайту вносить зміни в дані веб-ресурсу, а відвідувач в режимі реального часу бачить свіжу інформацію. Таким чином, більшість питань, які раніше вирішувалися в процесі особистої консультації або консультації по телефону, зараз вирішуються користувачами самостійно.

Для бази металопрокату “Гера” в Сумах веб-студія Rubik розробила інтернет-магазин з необхідним функціоналом для торгівлі. Дизайн сайту стриманий і вміщує тільки необхідну інформацію. Є деякі хитрощі, які використовували веб-дизайнери для того, щоб на сторінках сайту було достатньо простору, а інформація сприймалася легко. З цього за кращими дизайнерськими рішеннями звертайтеся в веб-студію Rubik.

Структура сайту для бази металопрокату

У розробці сайтів є певні розуміння як відвідувач бачить сайт і користується ним. З цього розробники роблять структуру сайту для інтернет-магазину інтуїтивно зрозумілою для широкої цільової аудиторії. У цьому моменті враховуються всі аспекти користувачів:

 • Стать і вік;
 • Переваги та інтереси;
 • Схема перегляду сторінок користувачами інтернету

і навіть стиль мислення. Саме тому інтернет-магазини вузького профілю потребують індивідуального підходу.

На головній сторінці сайту розташовуються інформаційні банери з прокруткою та розділені основні напрямки груп товарів продажу. Внизу сторінки є коротка ознайомча стаття про магазин металопрокату. Інтерактивні блоки виділяються при наведенні курсору і користувач інтуїтивно розуміє, з чим можна взаємодіяти на сторінці.

Додатковий функціонал інтернет-магазину бази металопрокату

Для того, щоб будь-який користувач міг комфортно для себе зробити покупку або консультацію в веб-студії Rubik подбали про ряд корисних фішок для сайту:

 • Форма замовлення зворотного дзвінка. Більшості зручно, коли консультант інтернет-магазину передзвонює сам.
 • Кошик товарів у вигляді випадаючого вікна. У згорнутому вигляді показує кількість товарів в ній і їх сумарну вартість.
 • Можливість оплати замовлення онлайн і вибір виду доставки.

Для управління інформацією на сайті розробники веб-студії Rubik використовували CMS OpenCart. Плюс до всього, саме завдяки цьому у сайту є можливість підключити і інші функції. Платформа має широкий спектр модулів, які можуть розширити функціонал сайту.

Нижче по сторінці до перегляду доступний зовнішній вигляд сайту інтернет-магазину бази металопрокату “Гера”. Замовити створення інтернет-магазину в Сумах можна залишивши заявку на нашому сайті.

Тип проекту Інтернет магазин
Розробка логотипу ✔️
Ексклюзивний дизайн ✔️
Мобільна версія сайту ✔️
CMS сайту OpenCart
Термін реалізації 2 місяці
1
Головна сторінка
Головна сторінка Gera
2
Категорія товарів з фільтром
Категорія товарів з фільтром Gera
3
Категорія з під категоріями
Категорія з під категоріями Gera
4
Сторінка товару
Сторінка товару Gera
Дякуємо за перегляд!
Перейти на сайт

Відгуки

5,0 34 reviews

 • Avatar Анастасия Забродина ★★★★★ місяць тому
  Залишилися дуже задоволені проделоной роботою даної компанії. Професіоналізм і правильний підхід до роботи на вищому рівні. Хлопці прілушіваются до побажань … Відкрити клієнта, дають цінні поради і влажівать душу в свої роботи. Рекомендуємо до сотруднічеству😉😊😊😊👍
 • Avatar Яна Сидорук ★★★★★ 6 місяців тому
  Замовляли у хлопців розробку сайту. Результатом залишилися задоволені! Все було зроблено вчасно, дизайн сайту дуже стильний, 100% потрапляння за колірною … Відкрити гамою і структурі. Колектив чуйний і комунікабельний! Продовжуємо співпрацювати! Вибравши цю команду не пошкодуєте!
 • Avatar Анна Грушко ★★★★★ 6 місяців тому
  Для сімейного бізнесу замовляли сайт в Rubik спочатку 2020 року.
  Відразу скажу, що зараз є величезна кількість пропозицій на ринку, є можливість знайти
  … Відкрити більш бюджетні варіанти, але в такому випадку не варто розраховувати на високі результати.
  Звернувшись в Rubik, нас дуже підкупило чуйне увагу до бізнесу, який ми хочемо просувати в інтернеті:
  - нам запропонували кілька варіантів, як можна розробити сайт інтернет-магазину, - дали інформацію про те, як зробити дизайн сайту запам'ятовується,
  - розповіли, які способи просування є, і через скільки чекати результати.
  Мені сподобалася компетентна робота фахівців: завжди аргументовано відповідають на питання, дотримуються адекватних термінів, нормально реагують на редагування.
  Ми замовляли розробку сайту інтернет-магазину, текстове наповнення сайту, Seo-просування.
  Через 3 місяці ми вже змогли оцінити реальний результат.
  Зараз, через рік успішного функціонування і комплексного просування, наш бізнес виріс в злагоджену працюючу систему і успішно продовжує розвиватися далі!
  Щиро вдячні студії Rubik, і радимо команду професіоналів всім, хто хоче перевести свій бізнес в інтернет або створити в інтернеті з нуля справа своєї мрії.