мова
Mister Holst

Створення сайту для студії друку на полотні

Mister Holst

Велика аудиторія користувачів Інтернету шукає не тільки можливість замовити їжу онлайн або знайти будь-яку інформацію. Зараз існують всілякі сервіси для замовлення послуг. Для студії друку на полотнах розробники в Сумах створили такий сайт за допомогою CMS WordPress. Такий вид веб-ресурсу відмінно підійде для розробки сайту для художньої майстерні.

Взаємодіяти з такою панеллю дуже просто. Вона добре адаптована для тих, хто раніше навіть міг не працювати зі схожим інструментом адміністрування сайту. А дизайн сайту для майстерні з друку на полотні “Mister Holst” був розроблений веб-дизайнерами в Сумах з нуля. Сайт вийшов інтуїтивно зрозумілим і носить ознайомчий характер. Тут добре опрацьована структура і присутня досить уточнюючої інформації.

Розробка заявки для замовлення послуги на сайті

На головній сторінці сайту розміщений інформативний банер. Це дуже важливий атрибут в розробці сучасного сайту, так як добре привертає увагу користувачів. Саме на ньому розміщується кнопка для оформлення заявки на друк картини. При замовленні з сайту в заявку можна додати фото для друку.

Також спираємося на:

 • вже виконані роботи майстерні і створюємо окремий блок для фото;
 • додавання розділу послуг, де можна розширювати кількість своїх пропозицій для клієнта;
 • розміщення інформації про Прайс і додаткові деталі можливостей майстерні та їх оплати.

В іншому випадку можна розмістити на сайті форму із запитом на зворотний дзвінок для консультації.

Також на сайті бажано вказувати соцмережі, в яких є аккаунт майстерні, щоб користувач зміг відстежувати актуальну інформацію більш зручним для нього способом. Саме це і зробили розробники сайтів в Сумах. У верхній панелі сайту майстерні з друку на полотні вже розміщена інформація про соціальні мережі. Будь-яка перевага роботи або замовлення в компанії має бути красиво оформлена і представлена на сайті для аудиторії. Саме тому, сайти вважаються найкращим інструментом для просування бізнесу. І ще один момент: сайт повинен бути багатомовним. Це збільшить рівень лояльності цільової аудиторії бізнесу і при просуванні сайту в пошукових системах відіграє велику роль.

Тип проекту Сайт візитка
Ексклюзивний дизайн ✔️
Мобільна версія сайту ✔️
CMS сайту WordPress
Термін реалізації 1 місяць
1
Головна сторінка
Головна сторінка Mister Holst
2
Сторінка стилів
Сторінка стилів Mister Holst
3
Сторінка послуг
Сторінка послуг Mister Holst
4
Сторінка послуги з галереєю
Сторінка послуги з галереєю Mister Holst
Дякуємо за перегляд!
Перейти на сайт

Відгуки

5,0 34 reviews

 • Avatar Анастасия Забродина ★★★★★ місяць тому
  Залишилися дуже задоволені проделоной роботою даної компанії. Професіоналізм і правильний підхід до роботи на вищому рівні. Хлопці прілушіваются до побажань … Відкрити клієнта, дають цінні поради і влажівать душу в свої роботи. Рекомендуємо до сотруднічеству😉😊😊😊👍
 • Avatar Яна Сидорук ★★★★★ 6 місяців тому
  Замовляли у хлопців розробку сайту. Результатом залишилися задоволені! Все було зроблено вчасно, дизайн сайту дуже стильний, 100% потрапляння за колірною … Відкрити гамою і структурі. Колектив чуйний і комунікабельний! Продовжуємо співпрацювати! Вибравши цю команду не пошкодуєте!
 • Avatar Анна Грушко ★★★★★ 6 місяців тому
  Для сімейного бізнесу замовляли сайт в Rubik спочатку 2020 року.
  Відразу скажу, що зараз є величезна кількість пропозицій на ринку, є можливість знайти
  … Відкрити більш бюджетні варіанти, але в такому випадку не варто розраховувати на високі результати.
  Звернувшись в Rubik, нас дуже підкупило чуйне увагу до бізнесу, який ми хочемо просувати в інтернеті:
  - нам запропонували кілька варіантів, як можна розробити сайт інтернет-магазину, - дали інформацію про те, як зробити дизайн сайту запам'ятовується,
  - розповіли, які способи просування є, і через скільки чекати результати.
  Мені сподобалася компетентна робота фахівців: завжди аргументовано відповідають на питання, дотримуються адекватних термінів, нормально реагують на редагування.
  Ми замовляли розробку сайту інтернет-магазину, текстове наповнення сайту, Seo-просування.
  Через 3 місяці ми вже змогли оцінити реальний результат.
  Зараз, через рік успішного функціонування і комплексного просування, наш бізнес виріс в злагоджену працюючу систему і успішно продовжує розвиватися далі!
  Щиро вдячні студії Rubik, і радимо команду професіоналів всім, хто хоче перевести свій бізнес в інтернет або створити в інтернеті з нуля справа своєї мрії.