мова
Tirex

Створення інтернет-магазину електротехніки та побутових предметів

Tirex

Для розробки інтернет-магазину веб-студія Rubik використала максимум можливостей функціоналу для такого виду сайту. Сайт магазину електроніки та побутової техніки «Tirex» має інтеграції з сервісами для повноцінного і комфортного користування. Товари можна оплатити відразу на сайті за допомогою впровадженого сервісу оплати від LiqPay.

Розробка сайту в Сумах від веб-студії Rubik забезпечує комфортне користування веб-ресурсом. Фахівці створили адаптивну версію інтернет-магазину для мобільних пристроїв і ПК. Також були проведені заходи для автоматизації наповнення сайту і характеристик товарів, що значно заощадило час для розробки сайту інтернет-магазину. Користувачам інтернету веб-ресурс доступний на двох мовах.

Звернемо увагу, що меню інтернет-магазину має відмінну структуру категорій товарів. Чітка класифікація допомагає швидко орієнтуватися в асортименті і знаходити бажані товари. В якості більш швидкого варіанту навігації по товарах зручно використовувати рядок пошуку, і у неї є свої переваги:

 • На етапі введення пошукового запиту з’являються популярні товари, відсортовані за тематикою пошуку;
 • Якщо була випадково використана невірна мовна розкладка, то пошуковий рядок інтуїтивно коригує запит, показуючи в результаті цільові варіанти категорій і товарів.

Дизайн інтернет-магазину електротехніки в Сумах

Розробка візуала для сайту магазину виконана по відповідності до сучасних тенденцій UX/UI-дизайну. Всі атрибути зовнішнього вигляду мають не тільки гарний зовнішній вигляд, але і зрозумілий інтерфейс для широкої вікової категорії користувачів. Кожна сторінка інтернет-магазину має достатньо простору між блоками з інформацією і виконана оптимальна верстка для представлення категорій і карток товарів.

Ми дотримуємося балансу у відображенні інформації інтернет-магазину, щоб вона була добре читається і швидко сприймалася користувачами сайту. Колірна палітра сайту має хороший контраст. Саме тому акценти виконані в жовтому і білому кольорах на темному тлі. Веб-дизайнери студії Rubik ретельно підібрали і використали іконки для категорій товарів в меню.

Кожна сторінка розділу сайту відповідає чітко своїй тематиці. Це дає можливість швидко знайомити користувачів з необхідним контентом інтернет-магазину.

Приклади сторінок інтернет-магазину наведені нижче. Для замовлення розробки інтернет-магазину залишайте заявку на нашому сайті або звертайтеся для консультації по телефону.

Тип проекту Інтернет магазин
Ексклюзивний дизайн ✔️
Мобільна версія сайту ✔️
СЕО просування ✔️
CMS сайту OpenCart
Інтеграції BrainAPI
Термін реалізації 2 місяці
1
Головна сторінка
Головна сторінка Tirex
2
Категорія товарів з фільтром
Категорія товарів з фільтром Tirex
3
Картка товару
Картка товару Tirex
Дякуємо за перегляд!
Перейти на сайт

Відгуки

5,0 34 reviews

 • Avatar Анастасия Забродина ★★★★★ місяць тому
  Залишилися дуже задоволені проделоной роботою даної компанії. Професіоналізм і правильний підхід до роботи на вищому рівні. Хлопці прілушіваются до побажань … Відкрити клієнта, дають цінні поради і влажівать душу в свої роботи. Рекомендуємо до сотруднічеству😉😊😊😊👍
 • Avatar Яна Сидорук ★★★★★ 6 місяців тому
  Замовляли у хлопців розробку сайту. Результатом залишилися задоволені! Все було зроблено вчасно, дизайн сайту дуже стильний, 100% потрапляння за колірною … Відкрити гамою і структурі. Колектив чуйний і комунікабельний! Продовжуємо співпрацювати! Вибравши цю команду не пошкодуєте!
 • Avatar Анна Грушко ★★★★★ 6 місяців тому
  Для сімейного бізнесу замовляли сайт в Rubik спочатку 2020 року.
  Відразу скажу, що зараз є величезна кількість пропозицій на ринку, є можливість знайти
  … Відкрити більш бюджетні варіанти, але в такому випадку не варто розраховувати на високі результати.
  Звернувшись в Rubik, нас дуже підкупило чуйне увагу до бізнесу, який ми хочемо просувати в інтернеті:
  - нам запропонували кілька варіантів, як можна розробити сайт інтернет-магазину, - дали інформацію про те, як зробити дизайн сайту запам'ятовується,
  - розповіли, які способи просування є, і через скільки чекати результати.
  Мені сподобалася компетентна робота фахівців: завжди аргументовано відповідають на питання, дотримуються адекватних термінів, нормально реагують на редагування.
  Ми замовляли розробку сайту інтернет-магазину, текстове наповнення сайту, Seo-просування.
  Через 3 місяці ми вже змогли оцінити реальний результат.
  Зараз, через рік успішного функціонування і комплексного просування, наш бізнес виріс в злагоджену працюючу систему і успішно продовжує розвиватися далі!
  Щиро вдячні студії Rubik, і радимо команду професіоналів всім, хто хоче перевести свій бізнес в інтернет або створити в інтернеті з нуля справа своєї мрії.