мова
НЕ будемо втомлювати
Вас. МИ робимо все!
Все, що пов'язано з web-технологіями,
сайтами і тим, що їх оточує!
Наші послуги
Портфоліо
Роботи, якими ми пишаємося
Інтернет магазин
Vista
Мережа будівельно-господарських маркетів
Сайт компанії
Медсоюз
Приватний медичний центр
Сервіс доставки
Kilogramm
Sushi Project - ресторан японської кухні, сервіс доставки
Інтернет магазин
Оптика 1.0
Мережа центрів зору
Сайт компанії
Eledia
Приватний медичний центр
Сайт візитка
San-Remo
Ресторан в місті Суми
Сайт компанії
Горобина
Виробник лікеро-горілчаної продукції
Інтернет магазин
SumCom
Інтернет магазин комп'ютерної техніки

Розробка сайтів у Житомирі

«Якщо вашого бізнесу немає в інтернеті, то вас немає в бізнесі» – це справедливі слова від Білла Гейтса. У нинішній час тривалість життя бізнесу залежить не просто від сухих продажів, а й від його положення в мережі. Зараз покупки, спілкування, робота плавно перетекли в світ онлайн. І це безумовно є перевагою, тому як бізнес і будь-які види зайнятості стали більш автоматизованими. Від початку створення перших сайтів, а це з 1990 року до поточного моменту, пройшло, погодьтеся, не так багато часу. Такий короткий термін у розвитку веб-технологій зіграв велику роль і результат його ми зараз спостерігаємо у себе в браузерах. Це зручні пошукові системи в Інтернеті, сайти в Житомирі, додатки та інші онлайн-ресурси і можливості.

Абсолютно будь-який успішний вид діяльності вже зарекомендував себе в мережі інтернет. І новим компаніям, підприємствам, установам залишається тільки підкоритися цій умові, щоб бізнес не стояв на місці, а просувався, масштабувався, був завжди на виду.

Що таке сайт?

         Сайт – це веб-ресурс, який на одній або декількох сторінках позиціонує себе або свій продукт в Інтернеті. У мережі все як і в реальному житті: зустрічають по одягу. Для бізнесу важливо не тільки наявність сайту, але і його відмінний зовнішній вигляд. «Відмінний» не тільки в сенсі  «хороший», а й в сенсі «відмітний». Користувач сприймає очима і аналізує зручність і красу візуала сайту. Важливо вибрати колірну палітру і стиль для сайту в Житомирі, які відповідають тематиці виду діяльності.

Ось приклади відмінно підібраних стилів та колірних палітр для сайтів:

Інтернет-магазин техніки та електроніки Tirex

Інтернет-магазин дитячих товарів Zabiyaka

 

Інтернет-магазин виробника жіночого одягу Tell

Для вас це можуть зробити фахівці студії Rubik. А для того, щоб сайтом було зручно користуватися, ми розробимо зручну структуру сайту.

Це наведений приклад структури сайту для компанії з підбору та обслуговування сонячних електростанцій Inteleng.

Що вам необхідно зробити, щоб отримати хороший сайт, що продає? Звернутися за розробкою сайту в студію Rubik! Тому що ми маємо великі переваги:

 • Досвід в розробці сайтів. Не важливо, яку сферу в бізнесі ви зайняли – ми робимо сайти на будь-яку тематику.
 • Лояльність на будь-якому етапі розробки сайтів в Житомирі. Всі кроки в створенні ресурсу обговорюються і прописуються в ТЗ (технічному завданні).
 • Ціна відповідає якості продукту. Компанія Rubik розробляє сайти в Житомирі, вкладаючи душу. А тому будьте впевнені у високій якості готового сайту.

Який тип сайту підійде вашому бізнесу в Житомирі?

 1. Створення Landing page (Лендінг пейдж) підійде для просування товарів в Житомирі. Це може бути як один товар, так і варіації цього товару в декількох кольорах. Тексти, що залучають, «соковиті» зображення, сучасний унікальний дизайн та інші атрибути просування допоможуть виконати користувачу цільову дію. Тобто покупку, наприклад. Але можливостей у лендінга значно більше. Пропонуємо з ними ознайомитися в даній статті від студії Rubik.
 2. Розробка сайту-візитки в Житомирі. Що потрібно для початківця і малого бізнесу в Житомирі? Безумовно, такий вид промо-сайту, який вигідно представить будь-який вид діяльності в інтернеті і створить гідний імідж. Довіра та лояльність постійних та потенційних клієнтів зростатиме з розвитком сайту-візитки від веб-студії «Rubik». Адже на ньому можна розмістити всю необхідну інформацію для презентації бренду і компанії, вказати прайси послуг, товарів, надати контакти для зв’язку та співпраці.
 3. Створення сайту компанії в Житомирі охоплює ще більше видів діяльності. Це можуть бути заводи-виробники будь-якого виду продукції, мед.установи, художні магазини, галереї та інше. Сайт компанії – це не просто візитна картка бізнесу, а ще й головний помічник ведення і просування. Тому що над його успіхом постійно працюють фахівці компанії Rubik. І, безумовно, автоматизація та зручність користування адміністративною панеллю сайту покажуть вам всі переваги створення сайтів з веб-студією Rubik!
 4. Розробка інтернет-магазину в Житомирі від Rubik Web Studio. Якщо ви власник роздрібного магазину одягу, електроніки, побутової хімії або інших товарів і у вас немає сайту – сміливо звертайтеся в студію Rubik для створення інтернет-магазину. Красиві картки товарів, зручна структура категорій товарів, банери на головній сторінці чекають свого створення від Rubik в Житомирі.
 5. Створення сервіса доставки в Житомирі. Всі міста України користуються доставкою їжі з ресторанів, кафе, піци і суші-студій. Якщо ви володієте ресторанним бізнесом, то час замислитися про створення сервісу доставки в Житомирі для нього. Кожен день всі хочуть смачно снідати обідати і вечеряти. Але не багато хто готовий витрачати час на підготовку. І сервіс доставки їжі дуже допомагає у вирішенні цього питання і для свят, і для вечірок.

Що потрібно для створення сайту в Житомирі?

Звичайно ж досвід фахівців від студії Rubik! Дизайн на будь-який смак: строгий, м’який, яскравий і унікальний. Ми для замовників створюємо візуал з нуля. Тобто розробляємо макети, застосовуємо колірні рішення. А також індивідуальне оформлення користувальницького інтерфейсу. Звичайно ж з урахуванням сучасних тенденцій і технологій. Інтеграція з безліччю сервісів, які значно спростять роботу з сайтом наших замовників і їх клієнтів. Перераховувати переваги роботи зі студією Rubik можна довго, але ми вважаємо за краще показувати це на ділі. І ви також переконаєтеся в професіоналізмі розробників і дизайнерів студії Rubik, коли звернетеся до нас, щоб замовити сайт в Житомирі.

Хочете бути попереду конкурентів? Почніть зараз!

  Відгуки

  5,0 34 reviews

  • Avatar Анастасия Забродина ★★★★★ місяць тому
   Залишилися дуже задоволені проделоной роботою даної компанії. Професіоналізм і правильний підхід до роботи на вищому рівні. Хлопці прілушіваются до побажань … Відкрити клієнта, дають цінні поради і влажівать душу в свої роботи. Рекомендуємо до сотруднічеству😉😊😊😊👍
  • Avatar Яна Сидорук ★★★★★ 6 місяців тому
   Замовляли у хлопців розробку сайту. Результатом залишилися задоволені! Все було зроблено вчасно, дизайн сайту дуже стильний, 100% потрапляння за колірною … Відкрити гамою і структурі. Колектив чуйний і комунікабельний! Продовжуємо співпрацювати! Вибравши цю команду не пошкодуєте!
  • Avatar Анна Грушко ★★★★★ 6 місяців тому
   Для сімейного бізнесу замовляли сайт в Rubik спочатку 2020 року.
   Відразу скажу, що зараз є величезна кількість пропозицій на ринку, є можливість знайти
   … Відкрити більш бюджетні варіанти, але в такому випадку не варто розраховувати на високі результати.
   Звернувшись в Rubik, нас дуже підкупило чуйне увагу до бізнесу, який ми хочемо просувати в інтернеті:
   - нам запропонували кілька варіантів, як можна розробити сайт інтернет-магазину, - дали інформацію про те, як зробити дизайн сайту запам'ятовується,
   - розповіли, які способи просування є, і через скільки чекати результати.
   Мені сподобалася компетентна робота фахівців: завжди аргументовано відповідають на питання, дотримуються адекватних термінів, нормально реагують на редагування.
   Ми замовляли розробку сайту інтернет-магазину, текстове наповнення сайту, Seo-просування.
   Через 3 місяці ми вже змогли оцінити реальний результат.
   Зараз, через рік успішного функціонування і комплексного просування, наш бізнес виріс в злагоджену працюючу систему і успішно продовжує розвиватися далі!
   Щиро вдячні студії Rubik, і радимо команду професіоналів всім, хто хоче перевести свій бізнес в інтернет або створити в інтернеті з нуля справа своєї мрії.