мова
НЕ будемо втомлювати
Вас. МИ робимо все!
Все, що пов'язано з web-технологіями,
сайтами і тим, що їх оточує!
Наші послуги
Портфоліо
Роботи, якими ми пишаємося
Інтернет магазин
Vista
Мережа будівельно-господарських маркетів
Сайт компанії
Медсоюз
Приватний медичний центр
Сервіс доставки
Kilogramm
Sushi Project - ресторан японської кухні, сервіс доставки
Інтернет магазин
Оптика 1.0
Мережа центрів зору
Сайт компанії
Eledia
Приватний медичний центр
Сайт візитка
San-Remo
Ресторан в місті Суми
Сайт компанії
Горобина
Виробник лікеро-горілчаної продукції
Інтернет магазин
SumCom
Інтернет магазин комп'ютерної техніки

Розробка сайтів в Чернівцях

Сайт – путівник по інформації про вид бізнесу в Інтернеті. Багато за останній час відчули необхідність створення власного сайту для бізнесу. Тому, як онлайн торгівля мало залежить від зовнішніх оффлайн-факторів. Розробка сайту в Чернівцях – це унікальний вибір для будь-якого виду діяльності, його прискорення роботи і автоматизація. У період початку пандемії, наприклад, ресторани і магазини стали більше придивлятися до розробки сервісів доставки, щоб не тільки продовжити отримувати прибуток від виду діяльності, але ще і збереже робочі місця. Решта також наслідували приклад і стали придумувати нові можливості для розвитку свого бізнесу в Інтернеті.. Веб-студія Rubik займається розробкою сайтів для:

 • Медичних, державних, навчальних закладів;
 • Ресторанів, кафе, фаст-фудів;
 • Художніх і будівельних майстерень;
 • Інтернет магазинів техніки, одягу та різних матеріалів;
 • Юридичних компаній і вантажоперевізних компаній;
 • Інформаційні сайти;
 • Виробників і тех-обслуговування.

Веб-студія Rubik зібрала в портфоліо всі приклади створених нами сайтів. Ми пишаємося кожним створеним проектом.

Вигідні моменти у співпраці з Rubik?

До розробки сайтів в Чернівцях ми підходимо не тільки з серйозністю, але і з креативом. Створення якісних сайтів вимагає часу і великого багажу знань. Якщо у вас виникло питання про вартість послуг розробки сайтів, то ми дамо очевидну відповідь: багаторічний досвід і хороший функціонал завжди буде добре коштувати. З цього, варто вибирати тих, хто робить дорого і якісно. Тоді ви будете спокійні за ваш сайт і його коректну роботу. Адже хороші програмісти цінують свою роботу і використовують тільки якісні інструменти в розробці сайтів.

Ми пропонуємо співпрацю на вигідних умовах:

1

Для вашого майбутнього сайту дизайн сторінок розробляється індивідуально і з нуля. При цьому ми враховуємо оптимальний користувальницький досвід і робимо сайт зручним для великої цільової аудиторії. Також у нас є пропозиції щодо розміщення акцентів на сайті, щоб його деталі завжди асоціювалися з вашим брендом. Дизайн сайту в Чернівцях повинен відповідати вашому виду діяльності.

2

Технічне завдання до розробки сайту складається обов’язково з урахуванням побажань замовника і узгодженими пропозиціями від нашої студії. Рішення по функціоналу сайтів і структурі вкрай важливі для зручності користування. Саме з цього, якщо ви десь побачили цікавий атрибут і хочете використовувати схожий на своєму сайті, то ми завжди будемо раді його впровадити в сайт. Розробники студії Rubik високо цінують тих замовників, які вникають в моменти розробки сайту і прагнуть розуміти базові частини.

3

Після того, як розробка сайту завершена ми завжди можемо бути вашою технічною підтримкою. Серед надаваних нами послуг також є наповнення сайтів, копірайтинг і оптимізація. Ознайомитися детальніше з якими можна в пункті меню «Просування» і «Послуги». Пам’ятайте, що просто створити сайт для бізнесу недостатньо. Потрібно також займатися його розвитком і робити його популярним в Інтернеті.

4

Розвиток створення сайтів робить величезні кроки кожен день. Ми використовуємо сучасні інструменти в розробці сайтів в Чернівцях. При створенні та оптимізації роботи сайтів від наших розробників веб-ресурси працюють ще швидше.

Види сайтів для бізнесу в Чернівцях

 1. Розробка Landing page (Лендінг пейдж). Такий сайт, як лендінг розробляється у вигляді однієї сторінки. Дизайн подібного сайту яскравий і унікальний. Функціонал його мінімальний і з цього вартість створення лендінга також помірна. Представивши. Цілий сайт призначений для одного продукту або декількох послуг. Це зручно з ряду причин: по-перше збільшує кількість продажів; по-друге, це підвищує популярність і впізнаваність бренду. Саме з цього стало все популярніше робити лендінги для організації старту курсів і записи на онлайн тренінги.
 2. Розробка сайту-візитки в Чернівцях. Сайт-візитка – це унікальний веб-ресурс, який розробляється також на будь-яку тематику і підходить більшості видів діяльності. Якщо вас цікавить більш розгорнутий варіант презентації свого бізнесу, то сміливо вибирайте Створення сайту візитки в Чернівцях. Тут ви можете розмістити окремо на сторінках інформацію про компанію або підприємство. Додатково в розділах познайомте своїх клієнтів з переліком послуг і детально опишіть їх. Від цього залежить рівень лояльності відвідувачів сайту. Сайт стає успішним, коли на ньому регулярно оновлюється інформація.
 3. Створення сайту компанії в Чернівцях. Сайти компанії створюються для різного роду установ, великих підприємств і компаній. Якщо це ваш випадок, тоді ми рекомендуємо додатково задуматися над розробкою корпоративного сайту в Чернівцях на декількох мовах. Це безумовно зіграє позитивну роль в життєдіяльності сайту і зробить його ще комфортніше в користуванні. Такий сайт допоможе знайти не тільки нових клієнтів. Це можливість знайти нових партнерів і співробітників. З цього також варто знайомити користувачів сайту зі своїми фахівцями.
 4. Розробка інтернет-магазину в Чернівцях від Rubik. Для створення інтернет-магазину ми рекомендуємо переглянути і проаналізувати зручність користування іншими інтернет-магазинами. Це для того, щоб розуміти, наскільки комфортним можна створити свій сайт. Компанія Rubik зі свого боку надасть поради та план робіт зі створення інтернет-магазину в Чернівцях. Вашим клієнтам повинні бути надані кращі умови для створення замовлення, його оплати і доставки. Ми можемо гарантувати, що подібний функціонал сайту буде працювати коректно і швидко
 5. Створення сервісу доставки в Чернівцях. Найпопулярнішим видом сервісів доставки є сервіс доставки їжі. При тому існує сервіс доставки продуктів та інших товарів з маркетів, супермаркетів, аптек. Якщо питання стосується святкувань та урочистостей, то тут на допомогу приходять сервіси доставок квітів, подарунків і прикрас. Це категорично зручно! Для того, щоб створити сайт в Чернівцях будуть потрібні досвідчена команда фахівців, трохи часу і коштів. При тому користь такого сайту для вашого бізнесу буде видно з першого дня розміщення сайту в Інтернеті.

Вигода у створенні сайту для бізнесу в Чернівцях

Для гарної впізнаваності сайтів також необхідно бути орієнтованим не тільки на свій регіон. Вся країна повинна дізнатися про вашу зайнятість і користуватися вашими послугами і продуктами. Тепер ваші сумніви повинні розвіятися в питанні ” робити сайт або не робити сайт для бізнесу?». Чекаємо ваших запитань на консультації по телефону та особисто у веб-студії Rubik!

Хочете бути попереду конкурентів? Почніть зараз!

  Відгуки

  5,0 34 reviews

  • Avatar Анастасия Забродина ★★★★★ місяць тому
   Залишилися дуже задоволені проделоной роботою даної компанії. Професіоналізм і правильний підхід до роботи на вищому рівні. Хлопці прілушіваются до побажань … Відкрити клієнта, дають цінні поради і влажівать душу в свої роботи. Рекомендуємо до сотруднічеству😉😊😊😊👍
  • Avatar Яна Сидорук ★★★★★ 6 місяців тому
   Замовляли у хлопців розробку сайту. Результатом залишилися задоволені! Все було зроблено вчасно, дизайн сайту дуже стильний, 100% потрапляння за колірною … Відкрити гамою і структурі. Колектив чуйний і комунікабельний! Продовжуємо співпрацювати! Вибравши цю команду не пошкодуєте!
  • Avatar Анна Грушко ★★★★★ 6 місяців тому
   Для сімейного бізнесу замовляли сайт в Rubik спочатку 2020 року.
   Відразу скажу, що зараз є величезна кількість пропозицій на ринку, є можливість знайти
   … Відкрити більш бюджетні варіанти, але в такому випадку не варто розраховувати на високі результати.
   Звернувшись в Rubik, нас дуже підкупило чуйне увагу до бізнесу, який ми хочемо просувати в інтернеті:
   - нам запропонували кілька варіантів, як можна розробити сайт інтернет-магазину, - дали інформацію про те, як зробити дизайн сайту запам'ятовується,
   - розповіли, які способи просування є, і через скільки чекати результати.
   Мені сподобалася компетентна робота фахівців: завжди аргументовано відповідають на питання, дотримуються адекватних термінів, нормально реагують на редагування.
   Ми замовляли розробку сайту інтернет-магазину, текстове наповнення сайту, Seo-просування.
   Через 3 місяці ми вже змогли оцінити реальний результат.
   Зараз, через рік успішного функціонування і комплексного просування, наш бізнес виріс в злагоджену працюючу систему і успішно продовжує розвиватися далі!
   Щиро вдячні студії Rubik, і радимо команду професіоналів всім, хто хоче перевести свій бізнес в інтернет або створити в інтернеті з нуля справа своєї мрії.