мова
НЕ будемо втомлювати
Вас. МИ робимо все!
Все, що пов'язано з web-технологіями,
сайтами і тим, що їх оточує!
Наші послуги
Портфоліо
Роботи, якими ми пишаємося
Інтернет магазин
Vista
Мережа будівельно-господарських маркетів
Сайт компанії
Медсоюз
Приватний медичний центр
Сервіс доставки
Kilogramm
Sushi Project - ресторан японської кухні, сервіс доставки
Інтернет магазин
Оптика 1.0
Мережа центрів зору
Сайт компанії
Eledia
Приватний медичний центр
Сайт візитка
San-Remo
Ресторан в місті Суми
Сайт компанії
Горобина
Виробник лікеро-горілчаної продукції
Інтернет магазин
SumCom
Інтернет магазин комп'ютерної техніки

Розробка сайтів в Кропивницькому

В еру технологій створення сайтів стало дуже затребуваною справою. В першу чергу тому, що кількість користувачів в мережі Інтернет дуже велика і зростає з кожним днем. Перший сайт був створений в 1991 році і виглядав досить примітивно. На ньому розміщені тільки посилання, а про дизайн і додатковий функціонал і зовсім мови не йде. І за такий короткий проміжок часу сфера IT зробила не крок, а цілий стрибок у довжину. Тепер у веб-ресурсів є великий функціонал і можливості втілити велику кількість ідей за допомогою програмування і веб-дизайну. Це робота кваліфікованих фахівців студії “Rubik”.

Що таке сайт? Сайт – це одна або кілька пов’язаних між собою веб-сторінок. Для різних цілей є можливість створити відповідний сайт. Так і з’явилися різновиди сайтів, завдяки яким ми зараз в Інтернеті робимо покупки, виробляємо різного роду дії, вчимося і розважаємося. Ці моменти розглянемо нижче.

Види сайтів

 1. Лендінг – односторінковий сайт, що продає, з “агресивним” маркетингом. Зазвичай після відвідування такої сторінки Користувачем виконується цільова дія:
 • Купівля товару або послуги;
 • Підписка на емейл-розсилку;
 • Поширення інформації (інформаційний лендінг), за допомогою прохання зробити репост певної інформації, отримавши якусь перевагу.

Такі сайти, як лендінги, добре працюють і самостійно, і в якості доповнення до основного сайту. Вони допоможуть в анонсуванні акції, а також її проведенні. Такий лендінг в Кропивницькому можна пов’язати з банером на головній сторінці. Тоді продажі рекламованого товару просто гарантовані!

 1. Сайт візитка говорить сам за себе. Це спосіб представити свій вид діяльності в інтернеті. Як правило, такі сайти роблять для невеликої компанії або початківця бізнесу. Такий вид веб-ресурсу дуже зручний тим, що має невелику кількість сторінок. На них можна розмістити всю необхідну інформацію для презентації компанії. Розвиваючи свій бізнес, ви розвиваєте створений сайт-візитку в Кропивницькому, і ресурс стає з часом повноцінним сайтом компанії.
 2. Сайт компанії в Кропивницькому вміщує в себе не просто перелік послуг і прайси. У цього веб-ресурсу чітка, об’ємна і зручна структура. Бажано для корпоративного сайту вести блог з новинами в компанії і сфері діяльності, а також створити сайт на декількох мовах. Тому як такий сайт створює повноцінну презентацію бізнесу в інтернеті. У Кропивницькому створюють корпоративний сайт:
 • великі підприємства;
 • великі компанії;
 • заводи-виробники;
 • державна установа;
 • медичні установи та інші.
 1. Інтернет-магазин це веб-ресурс, який дозволяє виробляти продажі в інтернеті. Тут у користувача, завдяки широкому функціоналу сайту, є можливість вибрати способи оплати і доставки. Є кошик з товарами, можна сформувати замовлення-онлайн, відразу його оплатити і доставити зручним чином.

Хто замовляє створення інтернет-магазинів в Кропивницькому?

Для створення подібного веб-ресурсу до розробників звертаються:

 • оптові бази;
 • маркети та гіпермаркети;
 • магазин;
 • виробник;
 • майстерня.
 1. Сервіси доставки в Кропивницькому вкрай популярні і спектр застосування таких інтернет-сервісів дуже широкий:
 • доставка їжі з ресторанів, кафе, закладів швидкого харчування;
 • доставка товарів, продуктів харчування з магазинів і маркетів;
 • доставка квітів і подарунків.

Серед реалізованих веб-проектів сервісів доставки від веб-студії “Rubik” вже є подібні: сервіс доставки суші «Receptor», сервіс доставки і ресторан японської кухні «Kilogramm Sushi Project» та інші.

Трохи про дизайн сайтів в Кропивницькому

Ми в веб-студії “Rubik” розробляємо адаптивний дизайн, який оптимізований за рахунок користувальницького інтерфейсу і досвіду користувача. Враховуємо також побажання по дизайну і кольоровій палітрі сайту з замовником. Якщо вас цікавить сучасний дизайн і відповідність тенденціям, то можете бути впевнені, що дизайнери в компанії «Rubik» розроблять унікальний і актуальний візуал для сайтів в Кропивницькому.

Для розробки сайтів в Кропивницькому студія “Rubik” детально вивчає вид діяльності замовника, щоб запропонувати унікальний оптимальний веб-дизайн для сайту. Ми обов’язково обговорюємо і затверджуємо функціонал, який буде присутній на веб-ресурсі. Ретельно опрацьовуємо макет і структуру сайту для того, щоб користувачі могли комфортно взаємодіяти з інтернет-ресурсом.

Хто займається наповненням сайтів в Кропивницькому?

У студії «Rubik» також працюють досвідчені фахівці з написання унікальних «чіпляючих» текстів і статей. Копірайтинг дуже важлива частина просування будь-якого сайту. Правильно написана стаття, до того ж ще й SEO-оптимізована, добре вплине на позицію вашого сайту в рейтингу пошукових систем.

Якщо вам необхідно наповнення сайтів текстами і зображеннями – звертайтеся також до нас в студію. Наші контент-менеджери підберуть оптимальні матеріали для будь-якого сайту, а також їх розмістять.

Замовляйте розробку сайтів в Кропивницькому від веб-студії Rubik

У процесі співпраці з нашою компанією ви отримуєте:

 1. Лояльність з боку розробників сайту;
 2. Індивідуальний підхід і приємне спілкування в ході роботи над сайтом;
 3. Унікальний веб-ресурс з якісним функціоналом;
 4. Навчання по користуванню панеллю адміністратора сайту;
 5. Витриманість термінів у розробці сайту в Кропивницькому;
 6. Технічна підтримка сайту після розміщення в Інтернеті.

Телефонуйте і ставте питання, що стосуються створення вигідного сайту в інтернеті, що продає!

Хочете бути попереду конкурентів? Почніть зараз!

  Відгуки

  5,0 34 reviews

  • Avatar Анастасия Забродина ★★★★★ місяць тому
   Залишилися дуже задоволені проделоной роботою даної компанії. Професіоналізм і правильний підхід до роботи на вищому рівні. Хлопці прілушіваются до побажань … Відкрити клієнта, дають цінні поради і влажівать душу в свої роботи. Рекомендуємо до сотруднічеству😉😊😊😊👍
  • Avatar Яна Сидорук ★★★★★ 6 місяців тому
   Замовляли у хлопців розробку сайту. Результатом залишилися задоволені! Все було зроблено вчасно, дизайн сайту дуже стильний, 100% потрапляння за колірною … Відкрити гамою і структурі. Колектив чуйний і комунікабельний! Продовжуємо співпрацювати! Вибравши цю команду не пошкодуєте!
  • Avatar Анна Грушко ★★★★★ 6 місяців тому
   Для сімейного бізнесу замовляли сайт в Rubik спочатку 2020 року.
   Відразу скажу, що зараз є величезна кількість пропозицій на ринку, є можливість знайти
   … Відкрити більш бюджетні варіанти, але в такому випадку не варто розраховувати на високі результати.
   Звернувшись в Rubik, нас дуже підкупило чуйне увагу до бізнесу, який ми хочемо просувати в інтернеті:
   - нам запропонували кілька варіантів, як можна розробити сайт інтернет-магазину, - дали інформацію про те, як зробити дизайн сайту запам'ятовується,
   - розповіли, які способи просування є, і через скільки чекати результати.
   Мені сподобалася компетентна робота фахівців: завжди аргументовано відповідають на питання, дотримуються адекватних термінів, нормально реагують на редагування.
   Ми замовляли розробку сайту інтернет-магазину, текстове наповнення сайту, Seo-просування.
   Через 3 місяці ми вже змогли оцінити реальний результат.
   Зараз, через рік успішного функціонування і комплексного просування, наш бізнес виріс в злагоджену працюючу систему і успішно продовжує розвиватися далі!
   Щиро вдячні студії Rubik, і радимо команду професіоналів всім, хто хоче перевести свій бізнес в інтернет або створити в інтернеті з нуля справа своєї мрії.