мова
НЕ будемо втомлювати
Вас. МИ робимо все!
Все, що пов'язано з web-технологіями,
сайтами і тим, що їх оточує!
Наші послуги
Портфоліо
Роботи, якими ми пишаємося
Інтернет магазин
Vista
Мережа будівельно-господарських маркетів
Сайт компанії
Медсоюз
Приватний медичний центр
Сервіс доставки
Kilogramm
Sushi Project - ресторан японської кухні, сервіс доставки
Інтернет магазин
Оптика 1.0
Мережа центрів зору
Сайт компанії
Eledia
Приватний медичний центр
Сайт візитка
San-Remo
Ресторан в місті Суми
Сайт компанії
Горобина
Виробник лікеро-горілчаної продукції
Інтернет магазин
SumCom
Інтернет магазин комп'ютерної техніки

Розробка сайту в Сумах

В даний момент не існує такої сфери в житті людини, яка б не торкнулася інтернету. Веб-ресурси допомагають економити час на покупках, доставках, виборі товарів і послуг. Можна замовити клінінг приміщення або доставку їжі, купити холодильник або записатися до лікаря. Всіх переваг сучасної мережі перелічити неможливо. Основою успіху будь-якого бізнесу в Сумах стало розміщення його в онлайн площині. Це питання вирішує компанія Rubik в Сумах.

Сайт – це пов’язані між собою веб-сторінки з контентом від імені бізнесу. Вони мають загальний унікальний дизайн, тему та ідею створення. Зараз, основа хорошої репутації полягає в створенні правильного враження не тільки в реальному житті, але ще і в Інтернеті. З цього, студія Rubik пропонує створювати сайти для бізнесу в Сумах і для інших багатьох видів діяльності.

Хто може замовити сайт для бізнесу в Сумах?

Компанія

Сайт компанії в Сумах допоможе ближче познайомити бізнес і потенційного клієнта. Для компанії сайт це візитна картка і паспорт, свого роду. Вкажіть перелік надаваних товарів або послуг, щоб при необхідності, консультації по телефону проходили більш інформативно. Розкажіть про співробітників компанії, про рід діяльності. Познайомте їх з нюансами вашої роботи і дайте відповідь на поширені запитання. Почніть вести тематичний блог на сайті і знайомте з новинами, які трапляються у вашій сфері і компанії.

Приватна особа / підприємець

Як залучити клієнта в Сумах? Розробити сайт для бізнесу зі студією Rubik! Розкажіть користувачам Інтернету про свою діяльність. Знаходьте замовників і розміщуйте портфоліо на просторах онлайну. Чим більше інформації про вас буде розміщено на сайті, тим більше довіри і лояльності ви отримаєте від потенційних і поточних клієнтів. Створити сайт-візитку в Сумах = підкреслити свою індивідуальність, виділяючись серед конкурентів.

Фахівці веб-студії Rubik створюють сайт в Сумах з нуля:

 1. Дизайн. Будь-який користувач любить очима. З цього, дизайнери нашої студії тримають руку на пульсі сучасних тенденцій дизайну. Розробка дизайну сайту ведеться з урахуванням оптимального користувацького досвіду і інтерфейсу. Враховуючи побажання нашого замовника і вище наведені атрибути, ми отримуємо актуальний і унікальний дизайн сайту в Сумах.
 2. Програмування. Для коректної роботи сайту ведеться програмування необхідних модулів. Цей етап в себе включає також інтеграцію з іншими системами. Прикладом таких є оплата на сайті за допомогою LiqPay від ПриватБанку, можливість вибору доставки від поштових служб та інші сервіси.
 3. Наповнення. Тексти та статті, що продають, одним словом-копірайтинг, можна замовити у веб-студії Rubik. Ви легко можете замовити опис товарів і СЕО-оптимізовані статті. Також, наша компанія допоможе в розміщенні на сайті категорій товарів, заповненні карток товарів, підборі зображень або іконок для категорій.
 4. Просування. Невід’ємною частиною успішних продажів є просування бізнесу в Інтернеті за допомогою інструментів реклами, SMM-просування в соц.мережах і пошукової оптимізації. Для того, щоб отримати довіру і лояльність клієнтів, зробити свій бізнес в Сумах більш впізнаваним, потрібно займатися просуванням в Сумах разом з Rubik.
 5. Підтримка та обслуговування сайту в Сумах після виведення в інтернет. Ми залишаємося вірними помічниками в подальшому обслуговуванні сайту. Також надаємо коротку “консультацію-навчання” по роботі з адмін-панеллю сайту.

Дизайн сайту, що продає в Сумах

Компанія Rubik розробляє унікальний дизайн сайту в Сумах. Все починається з етапу розробки макета сайту і подальшого його перетворення. Застосовуються сучасні тенденції користувальницьких інтерфейсу і досвіду. У сучасному світі сайт повинен нести в собі максимум сенсу за допомогою короткої інформації. Сторінки сайту повинні дихати і бути вільними від перевантаження інформацією. І студія Rubik знає, де і як розставити правильні акценти на сайтах, щоб привертати увагу відвідувачів, клієнтів і підвищувати продажі.

Основні аспекти успішного дизайну сайту в Сумах?

 • Адаптивна верстка сторінок і грамотне розміщення блоків з інформацією.

Це питання безпосередньо пов’язане з тим, як довго відвідувач затримається на сайті. Він повинен добре відображатися як на великих екранах, так і на екранах смартфонів, тому, як більшість відвідувань сайтів припадає саме на них. На сторінках веб-ресурсу вашого бізнесу повинен бути порядок. А зробити сайт інтуїтивно зрозумілим і простим у користуванні допоможе веб-студія Rubik в Сумах.

 • Гармонійна колірна палітра.

Важливо підібрати сучасний тип оформлення фону для сайту. Актуальними атрибутами вважаються: прості і складні градієнти, ефекти розмиття і розмиті зображення. Способів підбору кольорової палітри для оформлення сайту існує безліч. Вони є і у вільному доступі онлайн. Цим варто скористатися, щоб візуал сайту був максимум приємним для перегляду.

 • Читаються шрифти.

Це ціла наука, підібрати гармонійні 2-3 шрифту для сайту. Все тому, що вони повинні поєднуватися не тільки між собою, але і з загальним візуальним оформленням сайту. Варто пам’ятати, що для гарної читабельності шрифтів, вони повинні контрастувати з фоном. Чим шрифти простіше, тим сучасніше буде виглядати сайт.

Ось приклад правильного підбору шрифтів для сайту приватного медичного центру Медсоюз

Є ще й додаткові атрибути для підвищення продажів. Це банери на головній сторінці сайту. І не варто їх недооцінювати. Адже при відвідуванні сторінки сайту увагу в першу чергу приковує яскравий і цікавий банер, який повідомляє про поточну акцію або появу нового товару або послуги. Тематик для слайдера не злічити і підвищення інтересу і продажів залежить також і від нього. А краще, коли на сайті банерів кілька!

Розробка сайту в Сумах це спільна робота замовника і веб-студії Rubik.

Пам’ятайте, що успіх сайту залежить також від рівня знань замовника. З цього, цікавтеся сферою Створення сайтів і веб-ресурсів, щоб в тандемі з фахівцями студії Rubik на виході вийшов відмінний продукт. Сучасне просування бізнесу починається в Інтернеті. Rubik в Сумах завжди покаже дорогу до успішного зростання іміджу вашого бізнесу в онлайні!

Хочете бути попереду конкурентів? Почніть зараз!

  Відгуки

  5,0 34 reviews

  • Avatar Анастасия Забродина ★★★★★ місяць тому
   Залишилися дуже задоволені проделоной роботою даної компанії. Професіоналізм і правильний підхід до роботи на вищому рівні. Хлопці прілушіваются до побажань … Відкрити клієнта, дають цінні поради і влажівать душу в свої роботи. Рекомендуємо до сотруднічеству😉😊😊😊👍
  • Avatar Яна Сидорук ★★★★★ 6 місяців тому
   Замовляли у хлопців розробку сайту. Результатом залишилися задоволені! Все було зроблено вчасно, дизайн сайту дуже стильний, 100% потрапляння за колірною … Відкрити гамою і структурі. Колектив чуйний і комунікабельний! Продовжуємо співпрацювати! Вибравши цю команду не пошкодуєте!
  • Avatar Анна Грушко ★★★★★ 6 місяців тому
   Для сімейного бізнесу замовляли сайт в Rubik спочатку 2020 року.
   Відразу скажу, що зараз є величезна кількість пропозицій на ринку, є можливість знайти
   … Відкрити більш бюджетні варіанти, але в такому випадку не варто розраховувати на високі результати.
   Звернувшись в Rubik, нас дуже підкупило чуйне увагу до бізнесу, який ми хочемо просувати в інтернеті:
   - нам запропонували кілька варіантів, як можна розробити сайт інтернет-магазину, - дали інформацію про те, як зробити дизайн сайту запам'ятовується,
   - розповіли, які способи просування є, і через скільки чекати результати.
   Мені сподобалася компетентна робота фахівців: завжди аргументовано відповідають на питання, дотримуються адекватних термінів, нормально реагують на редагування.
   Ми замовляли розробку сайту інтернет-магазину, текстове наповнення сайту, Seo-просування.
   Через 3 місяці ми вже змогли оцінити реальний результат.
   Зараз, через рік успішного функціонування і комплексного просування, наш бізнес виріс в злагоджену працюючу систему і успішно продовжує розвиватися далі!
   Щиро вдячні студії Rubik, і радимо команду професіоналів всім, хто хоче перевести свій бізнес в інтернет або створити в інтернеті з нуля справа своєї мрії.