мова

Копірайтинг

Весь сучасний світ перемістився в віртуальну площину. Люди стали більше купувати в інтернеті, спілкуватися в месенджерах, замовляти послуги через соціальні мережі. І саме від того, як ви заявите про себе у віртуальному світі, буде залежати ваш успіх.

Текст – ось те, що допомагає здобути довіру вашої цільової аудиторії. І часто для того, щоб самостійно написати правильну статтю або допис, не вистачає умінь, навичок або ідей. Не турбуйтесь! Достатньо знайти копірайтера.

Хто такий копірайтер? Це фахівець, який займається текстовим оформленням сайтів, сторінок в соціальних мережах, написанням інформаційних статей. Найчастіше до нього звертаються за такими послугами:

  • написання СЕО-текстів;
  • текстове оформлення бізнес-пропозицій;
  • написання інформаційних статей для інтернет-порталів і новинних колонок;
  • створення текстів для соціальних мереж;
  • опис товарів на сайтах інтернет-магазинів;
  • написання іміджевих статей на головну сторінку сайту;
  • написання оглядів і прес-релізів.

Багатьох цікавлять питання: «Чи можна бути впевненим у копірайтері? Чи справді текст принесе мені результат? ».

Перед тим, як написати текст, професійний копірайтер декілька днів глибоко вивчає тему вашої галузі. Зібравши достатню кількість матеріалу для статті, фахівець приступає до роботи.

Досвід в написанні текстів + ​​глибоке вивчення теми + злагоджена робота з замовником = крутий текст!

Але ось чи дасть він результат? Звичайно, якщо ви використовуєте правильний копірайтінг разом з якісним СЕО-просуванням!

У Rubik у вас є можливість замовити текст будь-якої складності і на будь-яку тему. Так, ви не помиляетеся. На будь-яку тему!

У нашому портфоліо можна ознайомитися з прикладами статей різної стилістики та тематики. У Rubik знають, як створити ваш стиль в віртуальному світі, який буде залучати саме вашого клієнта!