мова

Копірайтинг: замовити seo-текст для сайту

Ціни на копірайтинг в Сумах?

*Ціна вказана за 1000 знаків з пробілами

Написання SEO статей 95₴
Рерайтинг 55₴
Переклад текстів рус./укр 55₴
Тексти та описи для сторінок, що продають від 1000₴
Підбір ключів на статтю від 400₴

Весь сучасний світ перемістився у віртуальну площину. Люди стали більше купувати в Інтернеті, спілкуватися в месенджерах, замовляти послуги через соціальні мережі. І саме від того, як ви подасте себе у віртуальному світі, буде залежати ваш успіх.

Текст – це те, що допомагає зблизитися з цільовою аудиторією. І часто для того, щоб самостійно написати правильну статтю або пост, не вистачає умінь, навичок або ідей. Не турбуйтеся! Досить звернутися до копірайтера в веб-студію Rubik.

Розкриємо значення слова копірайтинг. Це інструмент, який допомагає в просуванні бізнесу. Хороший копірайтинг в Сумах збільшує впізнаваність, кількість клієнтів і прискорює зростання прибутку.

Хто такий копірайтер в Сумах? 

Це фахівець, який займається текстовим оформленням сайтів і сторінок в соціальних мережах, написанням інформаційних статей. Окрім написання статей з нуля, копірайтер може добре оптимізувати вже існуючий текст. Це робиться, щоб текст став більш унікальним, що безумовно має вплив на вагу сторінки в мережі та її позиції в пошукових системах.

Багатьох цікавлять питання: “Чи можна бути впевненим в копірайтері? Чи дійсно текст принесе мені результат?». Однозначно, у роботі фахівця ви можете бути впевнені! Копірайтер в студії Rubik точно знає, як розкрити тему статті для вашого ресурсу. Крім цього, завдання стоїть в легкості сприйняття статті. Додатково копірайтер може надати рекомендації щодо поліпшення тексту, раніше розміщеного на сайті.

Перед тим, як написати текст, професійний копірайтер кілька днів глибоко вивчає тему вашої галузі. Зібравши достатню кількість матеріалу для статті, фахівець приступає до роботи. Гарантовано, що текст для вашого ресурсу буде унікальним, адже копірайтинг в Сумах від студії Rubik врахує всі ваші побажання і самостійно напише статті. Для кожного виду діяльності у нас є особливий стиль написання текстів!

Велику роль для хорошого копірайтера грає саме його досвід. Написання статті займає досить мало часу, особливо якщо тематика її вже добре знайома для фахівця. Інша справа – вміти швидко ознайомитися з темою і написати ємний і корисний текст. Тому, гарантуємо швидкість написання і високу якість контенту від копірайтерів студії Rubik в Сумах.

Досвід в написанні текстів + глибоке вивчення теми + злагоджена робота з замовником = крутий текст!

Але ось чи дасть він результат? Звичайно, якщо ви використовуєте правильний Копірайтинг разом з якісним СЕО-просуванням! 

Приклади реалізації робіт копірайтера в Сумах

Тексти для сайтів і посадочних сторінок

Кожен сайт потребує текстового наповнення. СЕО та ЛСІ копірайтинг відмінно справляється з питанням залучення клієнтів. Це стосується і головних сторінок сайтів. Їм потрібні іміджеві статті. Кількість продажів за допомогою текстового оформлення продуктів значно зростає. Грамотно написана стаття або текстовий блок утримують відвідувача сторінки якомога довше на сайті. Інформація повинна бути корисною і добре оптимізованою. В такому випадку і пошукові системи, і інші люди будуть цікавитися сайтом. Також копірайтер в Сумах напише описи товарів для вашого інтернет-магазину.

Тексти для друкованої продукції

Завдання правильно написаного тексту – отримати відгук у будь-якому вигляді від читача. Різні види друкованої реклами, інформаційні буклети, брошури, борди також вимагають грамотного текстового наповнення.

Написання комерційних пропозицій в Сумах

Правильне використання інструментів копірайтера в маркетингу забезпечує довіру та зростання продажів. Успішна комерційна пропозиція налаштовує правильне спілкування між партнерами. Завдання копірайтера полягає в тому, щоб реакція на «теплу» або «холодну» комерційну пропозицію мала відгук в позитивному ключі.

Розробка скриптів і сценаріїв

Різного роду контент оточує з усіх боків. Навіть операторам гарячої лінії потрібна допомога копірайтера. І полягає вона в написанні скриптів для спілкування. Якщо хтось знімає промо-ролик, то в цьому питанні також може допомогти хороший копірайтер в Сумах.

Рекламні тексти в Сумах. У тому числі і для дошок оголошень

За прикладом зі скриптами і сценаріями, копірайтер легко справляється з написанням реклами для різних онлайн і офлайн дошок оголошень. Також важливою частиною роботи копірайтера є написання текстів для постів в соцмережах: статті, що продають, залучають, рекламні пости. Хороший рекламний текст потрібен будь-якому бізнесу!

 

Також набирає популярність інформаційний копірайтинг в Сумах. Замовити якісні статті для сайтів, соцмереж, блогів можна у веб-студії Rubik. Все тому, що всіх цікавить як вивести сайт в топ в Сумах, просування бізнесу в Інтернеті і схожі питання.

Необхідно просування бізнесу і збільшення продажів? Замовте якісний текст від Rubik в Сумах

У Rubik у вас є можливість замовити текст будь-якої складності і на будь-яку тему. Так, на будь-яку тему! Той, хто пише якісний матеріал завжди детально і глибоко його вивчає. Отримавши готовий продукт, ви тільки й зможете сказати: “Круто, не знав, що ваш копірайтер в минулому тесляр!».

У портфоліо копірайтерів веб-студії Rubik є приклади статей різної стилістики і тематики. Послугами копірайтерів в Сумах від студії Rubik скористалися:

  • бізнес з інсталяції сонячних батарей Inteleng ;
  • медичний центр Eledia ;
  • медичний центр «Мед-Союз»;
  • бізнес з будівництва будинків «Будинок Вашої Мрії»;
  • всеукраїнський ресурс пошуку репетиторів BUKI ;
  • студія натяжних стель Art-Folli ;
  • мережа будівельно-господарчих маркетів «Віста»;
  • інтернет-магазин друку фото на полотні «Mister Holst» та багато інших.

Як бачите, перелік тем, з якими ми працюємо – досить великий. У веб-студії Rubik впораються з будь-яким завданням, яке стосується текстів.

Замовляйте текстове наповнення сайтів і залучайте якомога більше клієнтів. У Rubik знають, як змусити працювати ваш бізнес через Інтернет!