мова
Розкрутка сайту
Rubik
📌 Розкрутка сайту

Розкрутка сайту в Сумах

Хочете бути попереду конкурентів? Почніть зараз!

  Ваш продукт або послуга можуть бути якісними, унікальними і затребуваними. Але продаж через інтернет може не приносити очікуваних результатів. Чому? Причин декілька:

  • ваш сайт не відповідає нинішнім стандартам (незручний у використанні, підвисає, «довго думає»);
  • ви не використовуєте жодних джерел просування в мережі (ви не знаєте, що таке контекстна реклама, SEO-просування);
  • на сайті недостатньо прикладів ваших робіт або мало товарів.

  Так і виходить, що, створивши сайт, ви лише витратили кошти. А все тому, що не перейшли до наступного етапу, який носить назву «Просування сайтів». Суми можуть довіритися компанії «Rubik», щоб повністю дізнатися про всі можливі способи просування в інтернеті.

  Ваш сайт може регулярно приводити клієнтів! Найголовніше – обрати свій шлях просування.

  Комплексне просування сайтів в Сумах: що це?

  Комплексне просування сайту – це ряд заходів, які спрямовані на те, щоб ваш сайт став робочим рекламним інструментом, який приводить якомога більше клієнтів з інтернету. До комплексного просування входять такі послуги:

  • пошукова оптимізація (SEO);
  • налаштування контекстної реклами;
  • SMM-просування в соціальних мережах;
  • налаштування таргетованої реклами в Facebook, мета якої – прорекламувати сайт.

  SEO просування сайтів в Сумах

  Після того, як ви створили сайт, його необхідно оптимізувати.

  SEO-оптимізація сайтів в Сумах – це розкрутка вашого сайту, яка має на меті виведення його в ТОП-позиції в пошуку Google. Головне завдання сео-оптимізації – зробити так, щоб ваш сайт без контекстної реклами зміг піднятися вгору, минаючи сайти конкурентів у вашому місті або країні (усе залежить від того, чи має ваш бізнес прив’язку до регіону).

   SEO-оптимізація – це грамотний збір всіх ключових запитів, якими користуються ваші клієнти, і гармонійне вплетення їх у текстовий контент сайту.

  СЕО-просування сайтів в Сумах від компанії «Rubik» успішно зарекомендувало себе при просуванні різних сайтів: від хенд-мейд магазинів до будівельних компаній. Пам’ятайте, що інвестиція в SEO – це завжди логічне та правильне вкладення, що приносить гідний результат. І навідміну від контекстної реклами, яка вимагає постійної оплати, SEO-просування вимагає менших вкладень.

  Налаштування контекстної реклами в Сумах

  Контекстна реклама – один з найбільш дієвих і результативних інструментів просування вашого сайту в інтернеті. Фактично, ви купуєте своє місце в ТОПі пошуку вашого товару або послуги в Google. Однак необхідно правильно налаштувати контекстну рекламу, а також підготувати перед цим сайт.

  Саме тому, перед налаштуванням контекстної реклами, ми радимо зробити якісне наповнення свого сайту. Ваш клієнт, переходячи на сайт, повинен знайти:

  • переваги вашого товару або послуги у вашій ніші;
  • вигідні пропозиції, які підштовхують до купівлі;
  • всі необхідні контакти;
  • приклади ваших робіт;
  • відгуки.

  Тільки після того, як ваш сайт достатньо наповнений, можна користуватися налаштуванням контекстної реклами. У компанії «Rubik» ви отримаєте грамотну консультацію щодо просування вашого сайту. І якщо вас зацікавила контекстна реклама сайту в Сумах, ми підкажемо, як підготувати до неї сайт, щоб вкладені гроші дали помітний результат.

  SMM просування

  Окрім SEO-оптимізації і контекстної реклами, важливо також користуватися SMM просуванням в соціальних мережах: правильно оформити свою професійну сторінку в Instagram і Facebook, забезпечити регулярний постинг, використовувати таргетингову рекламу (в тому числі, з виходом на сайт). Усе це дасть вам можливість розширити свою клієнтську базу, і зробити бізнес впізнаваним в своєму місті чи в Україні.

  Компанія «Rubik» пропонує комплексне просування бізнесу в інтернеті, яке досить важливе в наш час! Ми забезпечимо вам правильний і грамотний перехід в онлайн. Ваш бізнес може існувати в інтернеті і приносити значний дохід! Просто довіртеся нам.