мова

SEO оптимізація

Бізнес переходить в інтернет. Стираються кордони, розширюється клієнтська база, є можливість масштабувати свою справу завдяки просуванню сайту. І якщо раніше ви працювали тільки на території Сум, то зараз, після того як вашому сайту буде забезпечена ефективна сео-оптимізація, ви легко зможете продавати товари або надавати послуги по всій Україні.

Веб-студія «Rubik» у Сумах забезпечить комплексне просування сайту, включаючи пошукову оптимізацію. Звернувшись до нас, ви отримаєте відповіді на питання:

 • «А чому у мене немає клієнтів? Сайт зручний, красивий, сучасний, а продажів немає?»;
 • «Як не втрачати бюджет на контекстну рекламу, і при цьому бути в ТОПі пошукових систем?»;
 • «Як забезпечити своєму бізнесу регулярне завантаження за допомогою сайту?».

Пошукова оптимізація: головні принципи та алгоритм роботи веб-студії «Rubik»

Наш головний принцип – зробити сайт в Сумах таким чином, щоб він був функціональним і стильним, але найголовніше – таким, що приносить дохід вашому бізнесу. Тому весь робочий процес сео-оптимізації сайту ділиться на декілька етапів:

 1. Вивчаємо технічні характеристики вашого сайту, оцінюємо його можливості.
 2. Аналізуємо ваш сайт в порівнянні з конкурентами. Наше завдання на цьому етапі – зробити краще і якісніше, щоб за послугою або покупкою клієнт приходив саме до вас. На цьому етапі ми збираємо семантичне ядро ​​сайту. Семантичне ядро ​​сайту буде містити ключові запити, за якими шукають ваш товар або послугу. Також на цьому етапі ми складаємо план, за яким буде відбуватися нарощування посилкової маси. І після цього – формуємо план, за яким ви будете розміщувати на сайті унікальний контент для просування.
 3. Після того, як ми описали стратегію сео-просування вашого сайту, ми переходимо до внутрішньої оптимізації. А саме: налаштовуємо індексацію, виправляємо некоректні технічні моменти.
 4. Просування сайтів в Сумах неможливе без аналізу юзабіліті і поведінкових факторів. На цьому етапі ми визначаємо, що має «зачепити» вашого клієнта, і підштовхнути до покупки або замовлення саме у вас.
 5. Далі ми переходимо до зовнішньої оптимізації, яка дозволяє вивести ваш сайт в ТОП.

Якщо ви хочете замовити сайт під ключ в Сумах від веб-студії «Rubik», то ми гарантуємо вам високу якість розробки і сео-просування. Однак, якщо у вас вже є сайт, розроблений не нами, ми з радістю допоможемо його вдосконалити.

Що краще: пошукова оптимізація або контекстна реклама в Сумах?

У просуванні сайту всі методи ефективні. Не потрібно користуватися якимось одним з них. Потрібно поєднувати декілька варіантів, щоб відстежити, що ефективніше працює у вашій ніші товарів або послуг. Але якщо говорити про тривалі перспективи, то вкладення в пошукову оптимізацію вигідніше, ніж контекстна реклама. І ось чому:

 • щоб отримувати замовлення за допомогою контекстної реклами, вам доведеться регулярно її оплачувати. Щомісячно вам потрібно буде вкладати немаленьку суму;
 • якщо ви з якихось причин перестаєте оплачувати контекстну рекламу, то ваш сайт стає «мертвим». Його не помічають ваші клієнти, оскільки внутрішня сео-оптимізація не була проведена якісно;
 • іноді бюджет на контекстну рекламу занадто великий, і ні про який чистий прибуток не може йти й мови;
 • самостійно налаштувати контекстну рекламу важко, тому необхідна допомога фахівця, якому теж доведеться платити за надану послугу налаштування.

Ми не говоримо, що контекстна реклама в Сумах – це погано. Вона є досить ефективним інструментом у просуванні сайту, який дозволяє отримувати «швидкі замовлення». Але і до неї сайт потрібно підготувати, оптимізувати. Скажімо, якщо поруч будуть рекламуватися 2 сайти з аналогічними послугами, то клієнт зробить замовлення на тому сайті, котрий викликає більше довіри: зручний, стильний, є відгуки про товари і послуги, легко знайти ціну. А, значить, пошукова оптимізація в будь-якому випадку потрібна.

Що стосується ефективності пошукової оптимізації, то результат ви зможете оцінити тільки через 3-4 місяці активного сео-просування. Сео-просування в Сумах і контекстну рекламу порівнювати не можна. Пам’ятаємо, що контекстна реклама націлена на швидкий результат, а сео-просування – це довгостроковий результат.

Якщо ви звернетеся в веб-студію «Rubik», то отримаєте:

 • ефективну пошукову оптимізацію, завдяки якій у вас відпаде необхідність купувати контекстну рекламу;
 • якісне та своєчасне обслуговування вашого сайту;
 • підтримку і зв’язок з нами, під час якого ви зможете ставити питання щодо сео-оптимізації і її результатів, та отримувати всі відповіді.

SEO: Суми – це студія «Rubik»

Ми знаємо, як важко в Сумах знайти веб-студію, яка забезпечила б якісне просування. Тому в стратегії розвитку нашої команди лежить сумлінна співпраця з кожним клієнтом.

Нам довірили пошукову оптимізацію масштабні бізнеси нашого міста:

 • виробник лікеро-горілчаної продукції «Горобина»;
 • мережа центрів зору «Оптика 1.0»;
 • мережа будівельно-господарських товарів «Vista»;
 • приватний медичний центр «Мед-Союз»;
 • приватний медичний центр «Еледія»;
 • суші-проєкт «KILOGRAMM».

У спільній роботі нашої команди завжди народжуються круті ідеї! І, може, таким масштабним проєктом стане саме ваш сайт?