мова
Розробка сайту
Rubik
📌 Розробка сайту
Бажаєте збільшити кількість клієнтів та продажів?
Бажаєте розпочати бізнес в онлайн-світі?
Хочете сайт, який допоможе Вам зростати?
Бажаєте створити успішний інтернет-магазин?
Хочете завоювати ринок доставки їжі?

Створення сайтів в Сумах

Хочете бути попереду конкурентів? Почніть зараз!

  Ваш бізнес давно існує в оффлайн, і вам необхідно зробити сайт? Або ваша справа тільки починає свій розвиток, але ви не знаєте, з чого краще почати: з правильного позиціонування в інтернеті, або з виходу в оффлайн? У вас виникає безліч питань, серед яких: «Навіщо мені сайт?», «А який вигляд сайту обрати?», «А чи точно сайт буде працювати?». У компанії «Rubik» вам дадуть відповідь на всі питання, допоможуть створити сайт в Сумах, а також проконсультують стосовно подальшого просування в інтернеті.

  У світі, де реальний простір уже давно межує з віртуальним, неможливо побудувати повноцінний бізнес без використання інтернет-платформи. Ми знаємо все про створення сайтів в Сумах. І знаємо, як зробити так, щоб ваш бізнес в інтернеті почав працювати і приводити якомога більше клієнтів. Наша головна ідея – створення зручного, сучасного і швидкого сайту, який відрізняється від сайтів ваших конкурентів. Ми розповімо:

  Мы расскажем:

  • як вибрати веб-дизайн;
  • як визначитися з правильним доменом для сайту;
  • як обрати движок (CMS);
  • як оптимізувати сайт під пошукову систему;
  • які способи просування використовувати, для того щоб сайт приводив клієнтів.

  Ну і, нарешті, ми допоможемо вам визначитися з видом сайту, який буде реалізовувати вашу ключову мету.

  Які види сайтів існують? Який сайт вибрати для свого бізнесу?

  Якщо вас цікавить створення сайтів, то напевно ви вже ознайомилися з різними їх видами. У компанії «Rubik» вам підкажуть, який саме сайт буде логічніше і вигідніше створити на етапі розвитку вашого бізнесу. Зокрема, ми можемо створити для вас:

  1. Landing Page.

  Це найбільш простий сайт, який має одну довгу сторінку. Landing Page використовується в тому випадку, якщо ви хочете привернути якомога більше покупців для певного товару або послуги. Даний вид сайту широко використовується в рекламі. І при грамотному текстовому наповненні, за схемою AIDA або PMPHS, здатний збільшити ваші продажі. Компанія Rubik активно створює продаючі лендінги як в Сумах, так і для інтернет-бізнесу всієї України.

  1. Сайт-візитка.

  Такий вид сайту найбільш популярний. Найчастіше його створення замовляють ті, хто вже має свій бізнес в оффлайн (зокрема, надання послуг). Даний вид сайту простий у використанні, зрозумілий, має всю необхідну інформацію, яка необхідна клієнту для зв’язку з вами: телефон, адреса організації, посилання на ваш робочий профіль у соціальних мережах. Якщо вам необхідно створити сайт-візитку в Сумах, то ви знаєте, до кого звертатися!

  1. Сайт компанії.

  Такий вид сайту вже має більш детальну структуру і більше сторінок. Найчастіше створити сайт компанії необхідно приватним клінікам, університетам, приватним школам, та й всім компаніям, які надають широкий спектр послуг. У сайті компанії ви можете розмістити чимало інформації:

  • контакти;
  • ціни;
  • структура підприємства;
  • інформація про працівників;
  • портфоліо;
  • відгуки.

  Достатня кількість сторінок дає можливість зробити якісну SEO-оптимізацію і комплексно розвивати свій бізнес в інтернеті.

  1. Інтернет-магазин.

  Якщо ви зацікавлені у продажу своїх товарів в інтернеті, то без інтернет-магазину не обійтися! Наш досвід роботи дозволить надати вам безліч варіантів, які не залишать вас байдужими.

  Створення сайтів – процес відповідальний, тому варто його довірити професіоналам з досвідом роботи. Не думайте, що, купивши готовий шаблон сайту, ви зможете якісно просуватися в інтернеті і відбудовуватися від своїх конкурентів. Ми рекомендуємо зробити індивідуальну розробку, яка буде повністю задовольняти вас, і потрапляти в яблучко – свою цільову аудиторію.