мова

Замовити сайт візитівку під ключ у Сумах

Сайти, які не тільки гарні,
але й ефективні!
Наші послуги
Портфоліо
Роботи, якими ми пишаємося
InterCOM
Автошкола InterCOM
Сайт візитка
InterCOM
San-Remo
Ресторан в місті Суми
Сайт візитка
San-Remo
Art-Folli
Монтаж натяжних стель
Сайт візитка
Art-Folli
Токарі-Бережки
Санаторій Токарі-Бережки
Сайт візитка
Токарі-Бережки

Ціна створення сайту візитки у Сумах

Робимо Вашу мрію про бізнес в інтернеті реальністю!
Послуги Терміни Вартість
Простий сайт візитівка на шаблоні 1-2 тижні від 200$
Сайт візитка з індивідуальним дизайном та адаптацією під смартфони 1 місяць від 600$
СЕО Просування сайту візитки 1 місяць від 200$
FAQ
Відповіді на популярні питання

Сайт візитка – це компактний веб-сайт, призначений для представлення бізнесу чи персональної інформації. Він зазвичай складається з декількох сторінок, на яких міститься основна інформація про компанію, контактні дані та послуги. Роль сайту візитки полягає у створенні присутності в інтернеті, встановленні контакту з потенційними клієнтами та наданні основної інформації про бізнес.

Сайт візитка має кілька переваг у порівнянні з іншими типами сайтів. По-перше, він є більш компактним та швидким у розробці, що дозволяє швидше запустити онлайн-присутність. По-друге, сайт візитка зазвичай має низькі витрати на розробку та підтримку. Крім того, сайт візитка є ідеальним вибором для невеликих бізнесів або приватних підприємців, яким не потрібна складна функціональність та великий обсяг контенту.

На сайті візитівці повинні бути присутні основні елементи, такі як логотип або назва компанії, короткий опис бізнесу або послуг, контактні дані (телефон, адреса, електронна пошта), інформація про продукти або послуги, галерея зображень (за потреби), посилання на соціальні мережі та форма зворотного зв'язку.

Для просування сайту візитки можна використовувати такі методи як оптимізація контенту під пошукові запити (SEO), створення привабливого та унікального контенту, використання соціальних мереж для просування та залучення аудиторії, запуск рекламних кампаній в Інтернеті (наприклад, контекстна реклама або реклама в соціальних мережах) та співробітництво з партнерами або блогерами для розміщення посилань на ваш сайт.
Бажаєте розпочати бізнес в онлайн-світі?
Залишіть заявку прямо зараз та отримайте безкоштовну консультацію

  Сайт-візитка – (промо-сайт, promosite) – простий, лаконічний, гранично зрозумілий сайт, який є вашою візитною карткою в Інтернеті. Мета сайту-візитки – дати необхідну інформацію для потенційного клієнта, привернути увагу до продукту або послуги, при цьому вказавши додаткові засоби зв’язку: телефон, адреса магазину, посилання на сторінки в соціальних мережах.

  Більшість таких ресурсів, з часом, стають повноцінними корпоративними сайтами, такими як Мед-Союз. З розширенням спектру пропонованих послуг або продуктів зростає і сам сайт. Тому, такий вигляд актуальний для початківців і малого бізнесу. Студія “Rubik” також займається підтримкою і обслуговуванням сайтів після їх створення. Фахівці студії дають базові знання з управління та користування панеллю адміністратора.

  Кому і навіщо потрібен сайт-візитка?

  Це тип бюджетних, але при цьому досить інформативних, сайтів. Сайт-візитка найкращий старт для бізнесмена-початківця. Легка в експлуатації CMS WordPress, робить сайт-візитку динамічною, що дозволить вам змінювати інформацію на сайті, наповнюючи його актуальними даними з панелі адміністратора.

  Промо-сайт створюється як для організації, так і для приватної особи. На сторінках компактно розміщується інформація про діяльність, прайси послуг, короткий перелік товарів, контактна інформація, а також запити зворотного дзвінка та інша інформація. Сайт-візитку вибирають салони індустрії краси, студії фото/відеозйомок, туристичні агентства, приватні медичні установи, будівельні компанії та інші бізнеси.

  «Оптимальна кількість інформації допомагає легко засвоїти її. Важливо вкласти максимум сенсу в promosite з мінімумом тексту».

  Здебільшого, сайт-візитка робить презентацію бренду і створює позитивну думку про компанію.

  Переваги сайту-візитки

  Крім того, що інформація на успішному промо-сайті добре засвоюється, він ще й прийнятний в ціні. Створити подібний веб-ресурс В студії “Rubik” можна за ціною від 15 000 грн. Але завжди є можливість розробити промо-сайт за вартістю нижче. Все залежить від функціоналу сайту і кількості розташованих елементів на ньому.

  Відносна простота в розробці такого ресурсу дозволяє створити сайт за терміном від 20 днів.

  Які відмінності має сайт-візитка від лендінгу?

  Лендінг має на меті спрацювати на покупця агресивно. У буквальному сенсі змушує здійснити цільову дію, просуває один продукт або послугу. При навігації по такому ресурсу кілька разів можна помітити поле з введенням контактних даних або кнопкою «Передзвоніть мені».

  Сайт-візитка діє по-іншому і її можна вважати протилежністю. Промо-сайт, маючи кілька сторінок, розкриває на кожній певні теми, захоплює всі товари або послуги відразу. Окрема сторінка, як правило, відведена під прайс. Додатковою сторінкою надається інформація «про нас». І перевагою буде, якщо на сторінці також розмістити фото співробітників компанії, наприклад.

  Візуал актуального сайту-візитки в Сумах

  Ключовими особливостями сайту-візитки є:

  • наявність на сайті інформації про ваших контактних даних і адрес;
  • наявність меню, яке описує різні категорії продуктів, що надаються вами;
  • грамотне текстове наповнення, яке дозволяє забезпечити SEO-оптимізацію вашого сайту і його вихід в ТОП пошукових запитів;
  • наявність прикладів робіт або послуг;
  • сайт-візитка складається мінімум з трьох сторінок.

  Переконайтеся в тому, що контактні дані розташовані на сайті-візитці доступно для будь-якого користувача і їх пошук буде проводитися в два рахунки. Відвідувач повинен відчувати комфорт, перебуваючи на промо-сайті.

  Подбайте про унікальний дизайн сайта

  Користувачі інтернету люблять очима. Далеко не кожен сайт-візитка може похвалитися естетикою. І цей момент стане перевагою в створенні унікального і красивого промо-сайту.

  Фахівці веб-студії “Rubik” створять якісний макет сайту-візитки та його візуал з урахуванням вимог замовника, користувальницьким досвідом і призначеним для користувача інтерфейсом. Послугами нашої студії вже скористалися:

  • Створення сайту продажів квартир Довбуш

  На першому плані розташований банер поєднаний з шапкою сайту. Динаміки і родзинки надає елемент, який частково обрамляє кілька слів про компанію.

  • Розробка сайту проектуючого підприємства VitrageArt

  Нічого зайвого. Свобода, простота і стиль – кредо такого дизайну для сайту-візитки. Мінімалізм сайту і лаконічність поданої інформації залишає приємне враження.

  • Сайт для студії друку на полотні MisterHolst та багато інших.

  Детальніше з подібними веб-ресурсами можете ознайомитися в нашому Портфоліо.

  Починайте розвивати свій бізнес в інтернеті вже зараз!

  Створення сайту-візики в Сумах необхідно кожному, хто займається бізнесом. Неважливо, які способи просування ви використовуєте, сайт-візитка все одно необхідний. Перш за все, це ваш статус і ваш імідж, на якому не варто економити при позиціонуванні себе в Інтернеті