мова
Mister Holst

Створення сайту для студії друку на полотні

Mister Holst
1
Головна сторінка
Головна сторінка Mister Holst
2
Сторінка стилів
Сторінка стилів Mister Holst
3
Сторінка послуг
Сторінка послуг Mister Holst
4
Сторінка послуги з галереєю
Сторінка послуги з галереєю Mister Holst
Хочете собі такий самий сайт?
Залишіть заявку прямо зараз та отримайте безкоштовну консультацію!

  Тип проекту Сайт візитка
  Ексклюзивний дизайн ✔️
  Мобільна версія сайту ✔️
  CMS сайту WordPress
  Термін реалізації 1 місяць

  Велика аудиторія користувачів Інтернету шукає не тільки можливість замовити їжу онлайн або знайти будь-яку інформацію. Зараз існують всілякі сервіси для замовлення послуг. Для студії друку на полотнах розробники в Сумах створили такий сайт за допомогою CMS WordPress. Такий вид веб-ресурсу відмінно підійде для розробки сайту для художньої майстерні.

  Взаємодіяти з такою панеллю дуже просто. Вона добре адаптована для тих, хто раніше навіть міг не працювати зі схожим інструментом адміністрування сайту. А дизайн сайту для майстерні з друку на полотні “Mister Holst” був розроблений веб-дизайнерами в Сумах з нуля. Сайт вийшов інтуїтивно зрозумілим і носить ознайомчий характер. Тут добре опрацьована структура і присутня досить уточнюючої інформації.

  Розробка заявки для замовлення послуги на сайті

  На головній сторінці сайту розміщений інформативний банер. Це дуже важливий атрибут в розробці сучасного сайту, так як добре привертає увагу користувачів. Саме на ньому розміщується кнопка для оформлення заявки на друк картини. При замовленні з сайту в заявку можна додати фото для друку.

  Також спираємося на:

  • вже виконані роботи майстерні і створюємо окремий блок для фото;
  • додавання розділу послуг, де можна розширювати кількість своїх пропозицій для клієнта;
  • розміщення інформації про Прайс і додаткові деталі можливостей майстерні та їх оплати.

  В іншому випадку можна розмістити на сайті форму із запитом на зворотний дзвінок для консультації.

  Також на сайті бажано вказувати соцмережі, в яких є аккаунт майстерні, щоб користувач зміг відстежувати актуальну інформацію більш зручним для нього способом. Саме це і зробили розробники сайтів в Сумах. У верхній панелі сайту майстерні з друку на полотні вже розміщена інформація про соціальні мережі. Будь-яка перевага роботи або замовлення в компанії має бути красиво оформлена і представлена на сайті для аудиторії. Саме тому, сайти вважаються найкращим інструментом для просування бізнесу. І ще один момент: сайт повинен бути багатомовним. Це збільшить рівень лояльності цільової аудиторії бізнесу і при просуванні сайту в пошукових системах відіграє велику роль.