мова
НЕ будемо втомлювати
Вас. МИ робимо все!
Все, що пов'язано з web-технологіями,
сайтами і тим, що їх оточує!
Наші послуги
Портфоліо
Роботи, якими ми пишаємося
Vista
Мережа будівельно-господарських маркетів
Інтернет магазин
Vista
Медсоюз
Приватний медичний центр
Сайт компанії
Медсоюз
Kilogramm
Ресторан японської кухні
Сервіс доставки
Kilogramm
Сирний сомельє
Інтернет магазин сирів та алкоголю
Інтернет магазин
Сирний сомельє
Оптика 1.0
Мережа центрів зору
Інтернет магазин
Оптика 1.0
San-Remo
Елітний ресторан
Сайт візитка
San-Remo
InterCOM
Автошкола InterCOM
Сайт візитка
InterCOM
Еліт Експрес
Транспортний перевізник
Сайт компанії
Еліт Експрес
Нам довіряють
Нас вибирають, тому що ми робимо добре
Приватна клініка Мережа будівельно-господарчих маркетів Виробник лікеро-горілчаної продукції Ресторан суші Мережа центрів зору Транспортні перевезення Інтернет магазин товарів для риболовлі Приватна клініка Інтернет магазин електроніки Автошкола Інтернет магазин сиру Ресторанний комплекс Виробник жіночого одягу Клінічна лікарня №5 Ресторан суші та піци Інтернет магазин електроніки Інтернет магазин косметики Сервіс доставки суші Сервіс доставки суші Інтернет магазин шкіри Інтернет магазин кондиціонерів Виробник натяжних стель
Чому ми?
Не нав'язуємо зайвих послуг

Приведемо клієнтів

Ми знаємо, як просунути Ваш сайт в пошукових системах в ТОП! Це допоможе залучити ще більше людей, які зацікавлені Вашим товаром або послугою.

Адаптація під гаджети

Ваш сайт повинен бути не тільки красивим, але ще і зручним! Ми адаптуємо його під смартфони та інші пристрої, щоб сайт був максимально комфортним у використанні.

Індивідуальний дизайн

Сайт - Ваше обличчя, імідж і статус. Наші професіонали створять неповторний стиль, який справить враження на Вашого клієнта.

Сучасні технології

Ми ретельно стежимо за тенденціями в світі веб розробки, враховуємо тонкощі SEO і постійно розвиваємося. Наше завдання - створити якісний продукт, який буде повністю задовольняти цілі замовника.

Навчання по роботі з сайтом

Мало створити сайт, потрібно навчитися ним керувати! Ми пропонуємо кожному своєму клієнтові докладну інструкцію в форматі відео-уроку, в якому показані всі необхідні опції по управлінню сайту.

Робимо з душею!

У кожен наш проект ми вкладаємо душу, а тому здаємо роботу з упевненістю в якості і гарному результаті. Нам довіряють люди з різних міст і країн.
FAQ
Відповіді на популярні питання

Просто зателефонуйте або напишіть нам, як тільки у вас виникла ідея заявити про свій бізнес в інтернеті. Робота з командою Rubik починається з одного кліку! Ви зможете легко замовити сайт недорого, якісно, швидко, зрозуміло та без зайвих послуг. У Rubik допоможуть створити, розкрутити, оптимізувати і просунути сайт з нуля.

Часто вибір CMS досить складний, але коли за роботу беруться професіонали, то перейматися немає необхідності! «Rubik» вміють слухати і чути свого клієнта, і, залежно від поставлених завдань, ми допоможемо розібратися вам у всіх питаннях. Наприклад, якщо клієнта цікавить створення сайту-візитки, або надходить запит створити інформаційний сайт, то ми рекомендуємо використовувати CMS WordPress. Якщо ж виникає необхідність замовити сайт для інтернет-магазину, то зазвичай використовується CMS OpenCart. У будь-якому випадку, ми завжди допоможемо вам розібратися в цьому питанні, і допоможемо визначитися з CMS.

Якщо говорити простими словами, то хостинг - це місце в інтернеті для розміщення інформації, яке ви купуєте для зберігання свого ресурсу (в даному випадку - сайту). Хостинг забезпечує постійний доступ до вашого сайту в будь-який час доби, тому що це «сховище» існує на різних носіях у сервері. Сервер, в свою чергу, має безперебійний доступ до мережі. Платний хостинг - це обов'язкова умова для розкрутки вашого бізнесу в інтернеті. Це дозволяє інформації з'являтися по запитам клієнтів в будь-який час доби, а також здійснювати замовлення в будь-який зручний час. Ціна на хостинг в Україні варіюється в широкому діапазоні. Ми допоможемо підібрати надійний хостинг для сайту саме під ваші потреби.
Домен і хостинг існують у тісній взаємодії. І якщо хостинг - це «сховище» вашої інформації, то домен - це, безпосередньо, адреса вашого сайту в інтернеті. Буквосполучення «соm», «net», «com.ua» мають певні відмінності, і важливо правильно зареєструвати доменне ім'я. Під час обговорення та розробки вашого сайту, в «Rubik» допоможуть недорого купити домен, розкажуть про всі тонкощі хостингу, виберуть потрібний варіант розміщення, з огляду на ваші потреби, масштабність бізнесу, територіальну прив'язку до продажу товарів або надання послуг.

Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам, тому намагаємося зробити оплату зручною. Перш за все, оплачується робота дизайнера. Решта суми виплачується клієнтом після завершення роботи над сайтом. Якщо обсяг значний, то розробка сайту може бути розділена на етапи, кожен з яких теж може бути оплачений клієнтом поетапно.

SEO - це абревіатура з англійської мови, яка означає «пошукову оптимізацію» сайту. Під пошуковою оптимізацією мають на увазі комплекс заходів, які спрямовані на те, щоб вивести ваш сайт в ТОП при введенні запиту в інтернет-пошуку. Якщо пояснити більш детально, то текстове наповнення вашого сайту має бути грамотним, і орієнтованим на запити клієнта в інтернеті у вашій галузі бізнесу. Бажано, щоб ваш сайт був одним з перших ресурсів, які видає пошукова система. Заходи SEO-просування спрямовані на те, щоб сайт виходив в ТОП навіть без залучення платної (контекстної) реклами. У Rubik можна замовити SEO просування сайту. Ціна в Україні на ці послуги є цілком доступною.

Ми зацікавлені в тому, щоб якомога швидше зробити проект. Але ніколи не жертвуємо якістю заради термінів. Залежно від поставлених завдань, ми встановлюємо замовнику реальні терміни, дивимося на обсяг роботи, даємо клієнту приблизні часові рамки. Високий професіоналізм фахівців, які працюють у Rubik, дозволяє завершувати проекти порівняно швидко.

Ціна на розробку сайту в Україні дійсно має широкий діапазон. Хтось може запропонувати вам зробити сайт дешевше, але часто може страждати якість готового продукту. Хтось пропонує дорожче, зважаючи на свій авторитет. Зараз ринок індустрії веб-розробок до кінця не сформував чітких критеріїв, що вказували б на точну вартість розробки сайту. Ціна на веб-сайт залежить від багатьох факторів, зокрема: від движка, на якому розробляється проект (движок може бути платним і безкоштовним), від авторитету й імені студії, від її місцезнаходження, від цінової політики, від кількості фахівців, які працюють над вашим сайтом, від схеми розробки. Для більшого розуміння, можна порівняти наочно на прикладах машин: можна придбати «Запорожець», а можна придбати «Мерседес». І та, і та машина їздить, але кожна з них купується з конкретними цілями. Одним людям не потрібен «Мерседес», іншим хочеться максимального комфорту, статусу, краси, тому вони обирають машину бізнес класу.

Звісно! Пошта обов'язково буде. До того ж, можна зробити потрібну кількість скриньок для більшої зручності. Усе залежить виключно від ваших особистих побажань. Зазвичай пошта реєструється в подібному форматі: «[email protected]», тобто підбирається під ваш домен сайту.

Розробка і створення сайтів в м. Черкаси

Хочете бути попереду конкурентів? Почніть зараз!

  Веб-студія Rubik міста Черкаси – це сучасна команда спеціалістів IT-сфери, яка понад 5 років займається створенням, просуванням та обслуговуванням сайтів будь-якої складності. Наш досвід та професіоналізм дозволяють вивести інтернет-майданчик у перші рядки пошукової системи, вигідно представити ваш бізнес та підвищити продажі товарів чи послуг.

  До нас вже звернулися десятки успішних компаній, націлених на розвиток свого бізнесу. Створивши для них омріяний продукт, ми отримали численні позитивні відгуки та хорошу репутацію в Україні.

  Веб-агентство Rubik: 5 причин, чому варто співпрацювати з нами

  Наша студія розробки сайтів у Черкасах та інших містах України надає замовнику більше, ніж просто готовий інтернет-майданчик. Взаємодіючи з багатьма клієнтами та провівши колосальний аналіз нашої роботи, ми бажаємо познайомити вас з перевагами, які ви отримуєте від нашої співпраці:

  1. Професійний підхід. Наша команда спеціалістів готова до реалізації задач будь-якої складності. Маючи великий досвід роботи в своїй сфері, ми можемо і вміємо створювати креативні та сучасні сайти, які працюють.
  2. Увага до деталей. Унікальна естетика сайту – важлива складова для представлення вашого бізнесу у виграшному світлі та залучення нових потенційних клієнтів. Ми спеціалізуємося на створенні привабливого дизайну до найменших дрібниць
  3. Функціональність сайту. Якщо зовнішнє оформлення допомагає привернути увагу клієнта, то зручність та функціональність всієї структури сайту є рушійним двигуном, який змусить потенційного відвідувача залишитися з вами, оминаючи дотичних конкурентів. Ми гарантуємо наявність лише необхідного функціоналу, який буде зручний кожному у користуванні.
  4. Технічна підтримка. Отримавши омріяний сайт, варто навчитися ним користуватися, наповнювати, розширювати, змінювати необхідну інформацію. Наші фахівці нададуть всі необхідні матеріали за потреби: особисті консультації, відеоогляд, які допоможуть швидко та легко опанувати внутрішній інтерфейс.
  5. Результат, більший за очікування. Сайт мрії – це реальність, яка під силу нашій команді. Вивчивши досконало ваш запит, ми пропонуємо готові рішення, які працюватимуть на користь вашого бренду. 

  Послуги Web-studio Rubik – від вивчення цілей до реалізації дієвих рішень

  Компанія Rubik – це не тільки студія по створенню та просуванню сайтів у Черкасах. Наша велика команда надає різноманітні послуги, пов’язані з підтримкою майданчиків:

  1. Вивчення аналогічного конкурентного ринку задля розробки стратегії та правильної реалізації цілей замовника. 
  2. Розробка інтерфейсу користувача, графічного унікального дизайну та інших елементів веб-сторінок.
  3. Створення сайтів у Черкасах: написання програмного забезпечення, включаючи функціональність, бази даних, платіжні системи, інтеграцію з поштою та інші аспекти.
  4. Наповнення майданчика контекстом.
  5. Технічна підтримка сайту.
  6. Інтернет-маркетинг: просування сайту у пошукових системах (SEO), соціальних мережах, контекстній рекламі тощо.
  7. Копірайтинг

  Створити сайт від веб-студії Рубік: що ми пропонуємо

  Наша дизайн-студія в Черкасах здатна розробити різноманітні типи сайтів, залежно від потреби та цілей замовника. До вашої уваги кілька типів веб-продукту, які можна замовити:

  • Корпоративний сайт. Представляє компанію або бренд, містить інформацію про продукти, послуги, контактні дані.
  • Інтернет-магазин. Дозволяє клієнтам купувати товари або послуги онлайн, обробляти платежі та здійснювати доставку.
  • Сайт-візитка. Невеликий за об’ємом майданчик призначений для представлення особистої інформації, портфоліо, послуг або товарів.
  • Сервіс доставки. Дозволяє реалізувати зручну взаємодію між споживачем та компанією з послуг доставки їжі, квітів тощо. Це наш авторський проєкт, який ви можете замовити в оренду з можливим подальшим викупом.
  • Landing-Page. Зазвичай односторінковий веб-майданчик, розроблений з метою ефективної конверсії відвідувачів у клієнтів або клієнтів у покупці.

  На етапі вивчення вашого бренду та очікуваної мети ми пропонуємо вам той варіант створення веб-сайтів у Черкасах, який відмінно підходить під поставлені задачі. Від вас нам потрібний чіткий опис сфери діяльності, цілі, які ви переслідуєте та ваше бачення концепції та структури сайту.

  Ми беремося за виконання проєктів будь-якої складності. Маючи великий досвід реалізації онлайн-ресурсів, дизайн студія створення сайтів Rubik дозволяє вам бути впевненими в якості та високому рівні майбутнього сайту.

  Сайт в оренду: мінімум витрат, максимум прибутку

  Якщо ви плануєте відкрити або вивести свій бізнес на новий рівень з більшим доходом, не маючи при цьому необхідних витрат на індивідуальне створення сайту під ключ, ми маємо готове рішення! 

  Наша команда пропонує готову розробку інтернет-магазину, яка ідеально підходить для сфери доставки квітів та їжі. Вам буде надано готовий функціонал, який необхідно тільки наповнити. При цьому ви сплачуєте тільки мізерний відсоток від прибутку через сайт. У майбутньому за бажанням ви можете назавжди викупити майданчик за адекватну ціну або звернутись за індивідуальною розробкою сайту.

  Як почати співпрацю з дизайн-студією Рубік у Черкасах?

  Ексклюзивні, функціональні та естетично привабливі веб-сайти, які працюють на збільшення прибутку та кількість потенційних клієнтів – це те, що ви отримуєте від співпраці з нами. Наш досвід та професіоналізм стали на шляху успішної взаємодії із замовником, приреченої на успіх.

  Для того, щоб скоріше отримати сайт своєї мрії, зв’яжіться з нашими фахівцями за вказаними контактами у відповідному розділі.