мова
Vista

Створення інтернет-магазину будівельних матеріалів

Vista
1
Головна сторінка
Головна сторінка Vista
2
Категорія товарів з фільтром
Категорія товарів з фільтром Vista
3
Сторінка товару
Сторінка товару Vista
4
Сторінка послуг
Сторінка послуг Vista
Хочете собі такий самий сайт?
Залишіть заявку прямо зараз та отримайте безкоштовну консультацію!

  Тип проекту Інтернет магазин
  Ексклюзивний дизайн ✔️
  Мобільна версія сайту ✔️
  СЕО просування ✔️
  CMS сайту OpenCart
  Інтеграції
  Термін реалізації 2 місяці

  Інтернет-магазин «Віста» розроблений з метою автоматизувати роботу мережі будівельно-господарських маркетів. Це рішення також дозволило охоплювати цільову аудиторію не тільки в своєму регіоні. Структура сайту зручна, має безліч вкладок і підкатегорій товарів. Подібна схема допомагає користувачам відшукати товари інтуїтивно за специфікою їх застосування. Сайт комфортний для відвідувачів широкої вікової категорії.

  Пошуковий рядок орієнтований на видачу результатів з урахуванням синонімів та транслітерації. Тому, в разі введення пошукового запиту на мові відмінній від необхідної, сайт перетворює результат пошуку в правильний. Сайт розміщений на загальнодоступній платформі OpenCart. Дане програмне забезпечення розроблено спеціально для створення інтернет-магазинів і має широкий функціонал. Система управління адаптована для інтуїтивно-зрозумілого користування, а це означає, що вона проста в роботі.

  Присутні синхронізації зі способами оплати:

  • Visa, MasterCard;
  • Альфабанк;
  • Монобанк;
  • ПриватБанк.

  Підтримується вибір доставки поштовими службами:

  • Кур’єрська доставка по місту;
  • Нова Пошта;
  • Укрпошта;
  • Justin

  Додаткові можливості сайту

  Інтернет-магазин «Віста» пропонує схожі і корисні товари. Також є особистий кабінет на сайті за допомогою якого легко авторизованому користувачеві оформляти і зберігати історію замовлень. Зручна корзина для формування замовлень зберігає перелік доданих товарів навіть через деякий час. Так що якщо випадково вкладка з сайтом була закрита, то кошик товарів буде збережений на певний період.

   У тому випадку, якщо термінової необхідності оформлення замовлення немає можна скористатися опцією «Вибране».

  Дизайн сайту

  Для розробки інтернет-магазину в Сумах був створений індивідуальний дизайн сайту. Сайт також адаптований для пристроїв, дисплеї яких можуть мати різні дозволи. Колірна палітра сайту виділяє інтернет-магазин в Сумах на тлі конкурентів і є добре впізнаваною. Приклади зовнішнього вигляду сторінок сайту наведені нижче на сторінці. В оформленні сторінок спостерігається простота і лаконічність.

  Головним атрибутом головної сторінки сайту є яскраві банери, які змінюють один одного і привертають увагу до певних позицій товарів. Крім цього, товари, категорія яких потрапляє в акційні періоди, відображаються для користувача з особливими позначками.