мова
Kilogramm

Розробка сайту для ресторану японської кухні + сервіс доставки

Kilogramm
1
Головна сторінка
Головна сторінка Kilogramm
2
Категорія товарів
Категорія товарів Kilogramm
3
Оформлення замовлення
Оформлення замовлення Kilogramm
4
Спливаюче меню
Спливаюче меню Kilogramm
Хочете собі такий самий сайт?
Залишіть заявку прямо зараз та отримайте безкоштовну консультацію!

  Тип проекту Сервіс доставки
  Мобільна версія сайту ✔️
  Обслуговування сайту ✔️
  CMS сайту OpenCart
  Інтеграції PosterAPI, IIkoAPI
  Термін реалізації 1 місяць

  Ресторан японської кухні “Kilogramm Sushi Project” здійснює свою роботу в багатьох містах України. Такий бізнес вимагає розробки сайту для сервісу доставки. Головні атрибути роботи такого сайту-швидкість оформлення замовлення, прості описи, яскраве і якісне оформлення, а також коректна робота сайту 24/7.

  Для розробки даного сервісу доставки їжі ми використовували систему адміністрування OpenCart. Так як це сфера ресторанного бізнесу, то ми провели інтеграції з додатковими сервісами. Цей момент дозволив значно автоматизувати і спростити роботу всієї оффлайн-сфери даного ресторану.

  Розробники веб-студії Rubik створили ще один зручний момент для сервісу доставки Kilogramm. При відвідуванні сайту ресторану з мобільних пристроїв, надходить пропозиція додати ярлик сайту на робочий стіл. Так як дизайн сайту адаптований для екранів з різною роздільною здатністю, то таким чином сайт стає більш зручним. Сервісом доставки можна користуватися як мобільним додатком.

  Дизайн сайту для сервісу доставки в Сумах

  До питання створення візуала сайту дизайнери застосували сучасні тенденції. Акценти у вигляді геометричних елементів виглядають цікаво, при тому вони не відволікають увагу, а тільки доповнюють унікальність. Сайт доставки ресторану японської кухні активно і вигідно відрізняється на тлі конкурентів.

  При розробці дизайну сервісу доставки їжі завжди робиться наголос на унікальні зображення страв високої якості. Оскільки користувачі вибирають товари за зовнішнім виглядом, то страва на сайті має виглядати відповідно до замовленої. За подібними питаннями ретельно стежать контент-менеджери веб-ресурсу.

  Наповнення сайту сервісу доставки їжі

  Так як Kilogramm Sushi Project орієнтований на багато областей, тому при відвідуванні сайту у користувача є можливість виборі потрібного регіону. Для кожного міста є свій перелік страв та акційні пропозиції. Складний і великий функціонал сервісу доставки дозволяє сайту залишатися затребуваним і актуальним. Сайт також розрахований для того, щоб можна було залишити заявку на вакансію потенційним співробітникам.

  Здавалося б, структура сайту для такого сайту не повинна бути складною. При цьому вона розроблена таким чином, що кожен її пункт дозволяє легко зробити бажаний замовлення. Процес вибору страв на сервісі доставки дуже зручний. На сайті ресторану Kilogramm Sushi також є можливість використовувати промокод.

  Для того, щоб замовити розробку сервісу доставки їжі пропонуємо вам залишити заявку на нашому сайті або зателефонувати і проконсультуватися по телефону.