мова

Дизайн сайту: замовити розробку веб дизайну

Дизайн – це невід’ємна частина будь-якого бізнес-проекту. Веб-дизайнери схожі на архітекторів у світі онлайн-покупок, сервісу та інформації. Якісна і ексклюзивна робота візуального оформлення – запорука успішного припливу нових клієнтів. Дизайн – це візитна картка для вашого бізнесу. Обрати виконавця, який зміг би втілити в життя ваші ідеї, досить важко.

У сфері веб-розробки існує поняття «першого враження». Дизайн сайту повинен з першого погляду привернути до себе відвідувача і затримати його увагу на собі. Мета дизайну – перетворити гостя на клієнта. Саме тому для розробки важливо звертатися до досвідчених фахівців, які знають, що таке бренд-дизайн, проектування та дизайн інтерфейсів. І допомогти вам у цьому можуть розробники веб-студії Rubik в Сумах.

Розробка дизайну сайту в Сумах

Перед дизайнерами веб-студії Rubik стоїть цікаве і непросте завдання-зробити якісний дизайн сайту в Україні. Для початку не необхідно розробити графічний інтерфейс. Це робота, яку виконують веб-дизайнери в Сумах. Запорука якісного дизайну – втілення всіх критеріїв UX (англ. User experience, укр. “досвід користувача”) та UI (англ. User interface, укр. “інтерфейс користувача”). Загалом, поняття означають сукупність всього досвіду, який отримує користувач при взаємодії з сайтом або додатком.

Ми, як веб-студія, розробляємо якісний веб-дизайн за короткий термін. Індивідуальний підхід, врахування всіх побажань і сучасних тенденцій вкладено поетапно в створення дизайну сайту в Сумах.

Концепція і завдання візуального оформлення сайту

На цьому етапі ми розглядаємо вид діяльності, для якої створюється сайт, і визначаємо завдання для функціоналу. Разом з клієнтом обираємо еталонні зразки інших сайтів, на які потрібно рівнятися в дизайні. Додатково досліджуємо конкурентів і споживачів. Глибока аналітична робота дозволяє зробити дизайн сайту, який зможе привести клієнтів.

Зручно розроблений інтерфейс, гармонійно підібрані кольори і стильний дизайн з урахуванням всіх сучасних тенденцій зможуть привести до вас якомога більше клієнтів. Дизайн сайту в Сумах від студії Rubik – це те, що потрібно вашому бізнесу.

Створення макета сайту з урахуванням оптимального юзабіліті

У користувачів Інтернету вже склалися своєрідні звички у взаємодії з сайтами. Ми враховуємо побажання нашого замовника і бажання його цільової аудиторії.

Ваш сайт – це систематизована платформа, а кожній системі необхідна якісно продумана структура наявності і розташування блоків, категорій, меню і тому подібних атрибутів. Щоб сайт зробити зрозумілим, веб-студія Rubik працює над його зручністю і простотою.

Важливий момент!

Вся інформація, яка буде стаціонарно розміщуватися на сайті (номери телефонів в шапці сайту, кількість необхідних блоків та інше) повинна бути актуальною як на етапі розробки дизайну, так і в подальшій роботі веб-ресурсу. Це полегшить роботу дизайнерам, верстальникам і значно заощадить ваші кошти в створенні проекту. Варто з особливою уважністю підійти до цього питання.

Для чого потрібен адаптивний дизайн?

Ми допоможемо зробити навігацію по сайту інтуїтивно зрозумілою користувачам з будь-якого пристрою і з будь-яким дозволом екрану!

Вибір стилю для сайту, що продає

Зустрічають по одягу, тому лаконічне оформлення сайту відіграє важливу роль у створенні першого враження. Що мається на увазі під визначенням стилю? Розглянемо на прикладі порівняння сайтів юридичної фірми і товарів для дітей. Кожен собі уявляє юридичну тематику в строгих образах, а сайт для дитячих товарів, очевидно, несе яскравість, динаміку, креатив. У дизайні працює просте правило: стиль сайту = тематика роду діяльності.

Підсумки роботи

Дизайн сайту від студії Rubik в Сумах дозволить зробити так, щоб відвідувачі купували товари, дізнавалися якомога більше корисної інформації, замовляли послуги у вашому бізнес-проекті.

А що необхідно бізнесу, крім веб-дизайну? А крім веб-дизайну ще потрібен і фірмовий стиль, і логотип!

Логотип – це обличчя компанії, асоціація з вами, ваш фірмовий знак. Основна його функція – ідентиіфікувати вас або ваш вид діяльності.

Для чого необхідний логотип?

 1. Популярність

Поширення інформації та реклами зробити, безумовно, легше, коли є логотип. Зробивши друковану продукцію з вашою айдентикою, представивши бізнес в соцмережах, ви зможете залучити більше клієнтів. Так що, якщо у вас все ще немає логотипу, зверніться за допомогою в веб-студію Rubik!

 1. Унікальність і впізнаваність

З логотипом ваші товар або послуга будуть виділені серед конкурентів. Лого прекрасно справляється з питанням «як підкреслити індивідуальність?».

 1. Довіра

Рівень довіри до продуктів і компанії стає вище за наявності логотипу. Всі купують бренд і довіру до нього.

Етапи створення унікального логотипу в Україні

 1. Аналіз роду діяльності і конкурентів. Уточнення еталонних зразків логотипів, які вдало підходять у вирішенні питання. Визначення стилістики.
 2. Облік проведених вище досліджень. Створення ескізів логотипу.
 3. Обговорення варіантів логотипу.
 4. Внесення коригувань
 5. Представлення кінцевого вигляду логотипу.

Створити логотип в Сумах просто необхідно для швидкого і якісного просування вашого бренду. Rubik створить логотип з урахуванням всіх побажань з нуля або допоможе перевтілити логотип під сучасні тенденції!

Банер – важлива складова для просування!

У студії Rubik разом з дизайном сайту замовляють дизайн банерів для сайту, які допоможуть збільшити інтерес відвідувача до певної позиції, що просувається або звертати увагу на актуальну інформацію. Це допоможе, наприклад, збільшити кількість телефонних звернень або актуалізувати графік роботи на святкові дні.

Окрім цього веб-студія надає послугу дизайну рекламного банера. Все створюється в індивідуальному стилі, який асоціюється з брендом і дизайном сайту.

Етапи розробки і створення дизайну банера

 • Обговорюємо і визначаємо мету банера, його цільову аудиторію.
 • Обираємо слоган і розглядаємо варіанти макета
 • Кращий з варіантів створюємо у фінальному вигляді в необхідних розмірах і форматах.

Потрібен дизайн в Сумах? Обирай Rubik!

Створення креативного і простого дизайну вашого веб-простору вигідно позиціонує ваш бренд, сайт і бізнес в цілому! Обирайте серед веб-студій в Сумах ту, яка надасть максимум можливостей для розвитку вашого проекту. Веб-студії Rubik довіряють розробку дизайну великі бізнеси міста Суми та України, тому що наш досвід і постійний розвиток гарантує високу якість підсумкової роботи.