мова
Медсоюз

Розробка сайту для медичного центру

Медсоюз
1
Головна сторінка
Головна сторінка Медсоюз
2
Сторінка докторів з фільтром
Сторінка докторів з фільтром Медсоюз
3
Сторінка доктора з відгуками
Сторінка доктора з відгуками Медсоюз
Хочете собі такий самий сайт?
Залишіть заявку прямо зараз та отримайте безкоштовну консультацію!

  Тип проекту Сайт компанії
  Ексклюзивний дизайн ✔️
  Мобільна версія сайту ✔️
  Обслуговування сайту ✔️
  СЕО просування ✔️
  CMS сайту WordPress
  Термін реалізації 2 місяці

  Відмінне рішення для розширення можливостей мед-центру це створення медичного сайту в Сумах. Для приватного медичного центру “Медсоюз” був обраний тип корпоративного сайту. Візуальна частина сайту дуже приємна для користувача. Інтерфейс і структура сайту розроблена таким чином, що за кілька кліків можна знайти необхідну інформацію.

  Обсяг сайту досить великий і продовжує зростати в поточний час. Регулярно додається нова інформація і актуалізується колишня. Веб-студія Rubik в Сумах виконує роль технічної підтримки сайту і займається його обслуговуванням. Для зручної роботи з медичним сайтом було прийнято рішення використовувати систему адміністрування WordPress.

  Дизайн медичного сайту “Медсоюз” в Сумах

  Унікальний і адаптований для різних пристроїв візуал був розроблений веб-дизайнерами Rubik з нуля. В оформленні сайту використані унікальні атрибути для додатку до текстових блоків. Стиль сайту і його банерів дуже пізнаваний, не дивлячись на популярність даної кольорової палітри.

  Також для сайту були підібрані унікальні шрифти, які відмінно поєднуються і контрастують з фоном.

  Додаткові можливості сайту

  Сайт має велику інформаційну базу про послуги, що надаються медичним центром. Актуальні новини в сфері медицини публікуються у вкладці “Блог”. Також доступний онлайн-запис на прийом до лікаря. З усіма фахівцями, які працюють в медичному центрі можна ознайомитися на сторінці «Лікарі», яка також має свою структуру. Для ще більшої зручності взаємодії пацієнта і лікаря розроблена опція “Онлайн консультації”. Велику перевагу має ще один момент в розробці сайту медичного центру. Створено функцію отримання результатів досліджень в електронному варіанті.

  Розробка сайту в Сумах для приватної медичної клініки дозволила мати доступ до великого обсягу інформації цілодобово. Присутня можливість залишати відгуки про лікарів і рівень обслуговування в установі. В даний час, створення сайту медичного центру дозволило займати лідируючі позиції в рейтингу пошукової видачі по регіону.

  Якщо бажаєте замовити створення сайту для медичного центру, то залишайте заявку на сайті або телефонуйте для отримання докладної консультації. Додаткові послуги, які надає веб-студія Rubik можна знайти в розділах Меню на нашому сайті.