мова
НЕ будемо втомлювати
Вас. МИ робимо все!
Все, що пов'язано з web-технологіями,
сайтами і тим, що їх оточує!
Наші послуги
Портфоліо
Роботи, якими ми пишаємося
Vista
Мережа будівельно-господарських маркетів
Інтернет магазин
Vista
Медсоюз
Приватний медичний центр
Сайт компанії
Медсоюз
Kilogramm
Ресторан японської кухні
Сервіс доставки
Kilogramm
Сирний сомельє
Інтернет магазин сирів та алкоголю
Інтернет магазин
Сирний сомельє
Оптика 1.0
Мережа центрів зору
Інтернет магазин
Оптика 1.0
San-Remo
Елітний ресторан
Сайт візитка
San-Remo
InterCOM
Автошкола InterCOM
Сайт візитка
InterCOM
Еліт Експрес
Транспортний перевізник
Сайт компанії
Еліт Експрес
Нам довіряють
Нас вибирають, тому що ми робимо добре
Приватна клініка Мережа будівельно-господарчих маркетів Виробник лікеро-горілчаної продукції Ресторан суші Мережа центрів зору Транспортні перевезення Інтернет магазин товарів для риболовлі Приватна клініка Інтернет магазин електроніки Автошкола Інтернет магазин сиру Ресторанний комплекс Виробник жіночого одягу Клінічна лікарня №5 Ресторан суші та піци Інтернет магазин електроніки Інтернет магазин косметики Сервіс доставки суші Сервіс доставки суші Інтернет магазин шкіри Інтернет магазин кондиціонерів Виробник натяжних стель
Чому ми?
Не нав'язуємо зайвих послуг

Приведемо клієнтів

Ми знаємо, як просунути Ваш сайт в пошукових системах в ТОП! Це допоможе залучити ще більше людей, які зацікавлені Вашим товаром або послугою.

Адаптація під гаджети

Ваш сайт повинен бути не тільки красивим, але ще і зручним! Ми адаптуємо його під смартфони та інші пристрої, щоб сайт був максимально комфортним у використанні.

Індивідуальний дизайн

Сайт - Ваше обличчя, імідж і статус. Наші професіонали створять неповторний стиль, який справить враження на Вашого клієнта.

Сучасні технології

Ми ретельно стежимо за тенденціями в світі веб розробки, враховуємо тонкощі SEO і постійно розвиваємося. Наше завдання - створити якісний продукт, який буде повністю задовольняти цілі замовника.

Навчання по роботі з сайтом

Мало створити сайт, потрібно навчитися ним керувати! Ми пропонуємо кожному своєму клієнтові докладну інструкцію в форматі відео-уроку, в якому показані всі необхідні опції по управлінню сайту.

Робимо з душею!

У кожен наш проект ми вкладаємо душу, а тому здаємо роботу з упевненістю в якості і гарному результаті. Нам довіряють люди з різних міст і країн.
FAQ
Відповіді на популярні питання

Просто зателефонуйте або напишіть нам, як тільки у вас виникла ідея заявити про свій бізнес в інтернеті. Робота з командою Rubik починається з одного кліку! Ви зможете легко замовити сайт недорого, якісно, швидко, зрозуміло та без зайвих послуг. У Rubik допоможуть створити, розкрутити, оптимізувати і просунути сайт з нуля.

Часто вибір CMS досить складний, але коли за роботу беруться професіонали, то перейматися немає необхідності! «Rubik» вміють слухати і чути свого клієнта, і, залежно від поставлених завдань, ми допоможемо розібратися вам у всіх питаннях. Наприклад, якщо клієнта цікавить створення сайту-візитки, або надходить запит створити інформаційний сайт, то ми рекомендуємо використовувати CMS WordPress. Якщо ж виникає необхідність замовити сайт для інтернет-магазину, то зазвичай використовується CMS OpenCart. У будь-якому випадку, ми завжди допоможемо вам розібратися в цьому питанні, і допоможемо визначитися з CMS.

Якщо говорити простими словами, то хостинг - це місце в інтернеті для розміщення інформації, яке ви купуєте для зберігання свого ресурсу (в даному випадку - сайту). Хостинг забезпечує постійний доступ до вашого сайту в будь-який час доби, тому що це «сховище» існує на різних носіях у сервері. Сервер, в свою чергу, має безперебійний доступ до мережі. Платний хостинг - це обов'язкова умова для розкрутки вашого бізнесу в інтернеті. Це дозволяє інформації з'являтися по запитам клієнтів в будь-який час доби, а також здійснювати замовлення в будь-який зручний час. Ціна на хостинг в Україні варіюється в широкому діапазоні. Ми допоможемо підібрати надійний хостинг для сайту саме під ваші потреби.
Домен і хостинг існують у тісній взаємодії. І якщо хостинг - це «сховище» вашої інформації, то домен - це, безпосередньо, адреса вашого сайту в інтернеті. Буквосполучення «соm», «net», «com.ua» мають певні відмінності, і важливо правильно зареєструвати доменне ім'я. Під час обговорення та розробки вашого сайту, в «Rubik» допоможуть недорого купити домен, розкажуть про всі тонкощі хостингу, виберуть потрібний варіант розміщення, з огляду на ваші потреби, масштабність бізнесу, територіальну прив'язку до продажу товарів або надання послуг.

Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам, тому намагаємося зробити оплату зручною. Перш за все, оплачується робота дизайнера. Решта суми виплачується клієнтом після завершення роботи над сайтом. Якщо обсяг значний, то розробка сайту може бути розділена на етапи, кожен з яких теж може бути оплачений клієнтом поетапно.

SEO - це абревіатура з англійської мови, яка означає «пошукову оптимізацію» сайту. Під пошуковою оптимізацією мають на увазі комплекс заходів, які спрямовані на те, щоб вивести ваш сайт в ТОП при введенні запиту в інтернет-пошуку. Якщо пояснити більш детально, то текстове наповнення вашого сайту має бути грамотним, і орієнтованим на запити клієнта в інтернеті у вашій галузі бізнесу. Бажано, щоб ваш сайт був одним з перших ресурсів, які видає пошукова система. Заходи SEO-просування спрямовані на те, щоб сайт виходив в ТОП навіть без залучення платної (контекстної) реклами. У Rubik можна замовити SEO просування сайту. Ціна в Україні на ці послуги є цілком доступною.

Ми зацікавлені в тому, щоб якомога швидше зробити проект. Але ніколи не жертвуємо якістю заради термінів. Залежно від поставлених завдань, ми встановлюємо замовнику реальні терміни, дивимося на обсяг роботи, даємо клієнту приблизні часові рамки. Високий професіоналізм фахівців, які працюють у Rubik, дозволяє завершувати проекти порівняно швидко.

Ціна на розробку сайту в Україні дійсно має широкий діапазон. Хтось може запропонувати вам зробити сайт дешевше, але часто може страждати якість готового продукту. Хтось пропонує дорожче, зважаючи на свій авторитет. Зараз ринок індустрії веб-розробок до кінця не сформував чітких критеріїв, що вказували б на точну вартість розробки сайту. Ціна на веб-сайт залежить від багатьох факторів, зокрема: від движка, на якому розробляється проект (движок може бути платним і безкоштовним), від авторитету й імені студії, від її місцезнаходження, від цінової політики, від кількості фахівців, які працюють над вашим сайтом, від схеми розробки. Для більшого розуміння, можна порівняти наочно на прикладах машин: можна придбати «Запорожець», а можна придбати «Мерседес». І та, і та машина їздить, але кожна з них купується з конкретними цілями. Одним людям не потрібен «Мерседес», іншим хочеться максимального комфорту, статусу, краси, тому вони обирають машину бізнес класу.

Звісно! Пошта обов'язково буде. До того ж, можна зробити потрібну кількість скриньок для більшої зручності. Усе залежить виключно від ваших особистих побажань. Зазвичай пошта реєструється в подібному форматі: «[email protected]», тобто підбирається під ваш домен сайту.

Розробка і створення сайтів в м. Київ

Хочете бути попереду конкурентів? Почніть зараз!

  Студія Rubik має беззаперечний досвід реалізації успішних IT-проєктів для провідних компаній України. Наша професійна команда спеціалізується не тільки на створенні якісного сайту, а й знає як вивести інтернет-ресурс у топ-позиції, залучити нових клієнтів та представити вашу продукцію чи послуги на найвищому рівні.

  Web-studio Rubik – чому варто співпрацювати саме з нами?

  Rubik – це не чергове веб-агентство у Києві, ми – сучасна команда айтішників, яка знає все про створення, просування та обслуговування сайтів будь-якої складності. Нам довіряють клієнти і на це є вагомі причини:

  1. Професіоналізм та клієнтоорієнтованість. У нас працюють найкращі спеціалісти, які впораються із задачею будь-якої складності. Вони готові до викликів, прагнуть та можуть створити індивідуальний та креативний сайт, враховуючи цілі, бажання та сферу діяльності клієнта.
  2. Унікальний дизайн та функціональність. Наша команда націлена на розробку якісного продукту, корисного та зрозумілого для клієнта. Ми приділяємо вагому увагу оформленню кожної кнопочки, іконки до найменших дрібниць, які в сукупності формують загальну естетику проєкту. Готовий сайт має високі параметри безпечності та ідеально відображається на будь-якому пристрої.
  3. Технічна підтримка. Отримати сайт мрії – це ще не все: потрібно навчитися ним користуватися, додавати та змінювати за потреби інформацію. Команда Рубік надасть відеоогляд та вичерпні консультації щодо взаємодії з майданчиком, допоможе із вирішення будь-яких проблем. До того ж у нас є додаткова послуга: подальше обслуговування сайту під ключ.
  4. Комунікація з замовником. Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам, пропонуємо свою підтримку навіть в неробочий час. Зробити сайт вашої мрії – це наша ціль і прагнення водночас.

  Створення веб-сайтів – чи лише цим ми сильні?

  Rubik – студія по створенню та просуванню сайтів у Києві. Однак ми займаємося не лише розробкою інтернет-проєктів, а й цілим комплексом задач. До сфери послуг, у яких ми справжні аси, належать:

  Основні напрямки роботи студії веб-дизайна Rubik: які сайти ми пропонуємо

  Нашій команді під силу виконати будь-який сайт за вашими побажаннями та потребами. Ви неодмінно оціните наш професіоналізм та увагу до деталей. 

  Нижче ви можете ознайомитися з деякими видами сайтів, які ми пропонуємо:

  1. Інтернет-магазин.
  2. Корпоративний сайт.
  3. Сайт-візитка.
  4. Сайт компанії.
  5. Landing-Page.

  Після вивчення вашого запиту, основних цілей та побажань ми пропонуємо саме те, що ефективно позначиться на розвитку та іміджі вашої компанії. Створення сайту у дизайн студії Rubik – це бути впевненим у його функціональності, безпечності та загальній естетиці. 

  Процес розробки сайту:

  • Дослідження ринку. Перше, що нам необхідно – вивчити аналогічні бізнеси конкурентів. Це все потрібно для того, щоб представити ваш продукт максимально презентабельно та дати вашим клієнтам те, що приверне їх увагу та задовольнить необхідні потреби.
  • Індивідуальний дизайн. Вислухавши ваші побажання щодо стилю та розміщення інформації, наш дизайнер проєктує візуальне оформлення майданчика та подає файл для узгодження його стилю, розташування блоків.
  • Процес створення сайту. Після узгодження дизайну програмісти нашої студії розробки сайтів у Києві втілюють в життя заплановані задачі.
  • Тестування. Перед тим, як представити готовий продукт клієнту, варто впевнитися в ідеальності отриманого результату. 

  У мене є сайт але мало клієнтів: що робити?

  Щоб залучити нових клієнтів, недостатньо мати свій сайт – потрібно використовувати сучасні можливості просування інтернет-ресурсу. Своїм клієнтам ми пропонуємо послуги SEO, які допоможуть вивести сайт у топ позиції по Україні. Як результат – більша кількість потенційних клієнтів, які цікавляться вашою сферою чи послугами, в пошуковій системі “клікнуть” саме на ваш майданчик.

  Щоб побачити перші результати від SEO, необхідно кілька місяців, які включають цілий комплекс роботи у даному напрямку. У перспективі ваш трафік відвідин на сайті збільшуватиметься, що позитивно відзначиться на прибутку компанії.

  Поки ви займаєтесь бізнесом, ми просуваємо ваш бренд та створюємо сайт

  Комплексний підхід у створенні ідеального продукту, який працює – ці слова ототожнюються з веб-студією Rubik. Ми – саме та команда, яка не розчарує та виконає поставлені цілі.

  Замовники, які довірилися нашим спеціалістам, успішно розвивають свій бізнес та збільшують відсоток продажів за рахунок залучення нових клієнтів. Якщо потрібен функціональний сайт, ми маємо, що вам запропонувати. 

  Зв’яжіться з нами та почніть нову історію вашого розвитку!