мова
Art-Folli

Створення сайту для компанії натяжних стель

Art-Folli
1
Головна сторінка
Головна сторінка Art-Folli
2
Сторінка послуг
Сторінка послуг Art-Folli
3
Сторінка послуги
Сторінка послуги Art-Folli
Хочете собі такий самий сайт?
Залишіть заявку прямо зараз та отримайте безкоштовну консультацію!

  Тип проекту Сайт візитка
  Розробка логотипу ✔️
  Ексклюзивний дизайн ✔️
  Мобільна версія сайту ✔️
  СЕО просування ✔️
  CMS сайту WordPress
  Термін реалізації 1 місяць

  Розробка сайту для майстерень в Сумах – це один з найбільш затребуваних видів послуг в IT-сфері. Багато майстерні замовляють створення інтернет-магазинів і корпоративних сайтів, щоб познайомити користувачів Інтернету зі своїми послугами та продукцією. Компанія по установці натяжних стель “Арт-Фоллі” також прийняла рішення про розробку сайту в Сумах. Веб-студія Rubik втілила в реальність побажання клієнта і технічне завдання було виконано в повному обсязі.

  Для створення інтернет-ресурсу компанії, яка виконує монтажні роботи важливо чітко структурувати перелік пропонованих послуг і передбачити їх подальше збільшення. Також за нашими рекомендаціями, розділ сайту «натяжні стелі» був оптимізований не тільки для користувачів інтернету, але і для пошукових систем. Зручно вибирати тип стелі для будь-якого приміщення. На даному веб-ресурсі є можливість розрахувати послуги, які необхідні клієнту.

  Дизайн сайту для компанії монтажу натяжних стель

  Сучасні тенденції в веб-дизайні допомогли створити красивий і затишний сайт. Дизайнери веб-студії Rubik розробили саме таку концепцію, щоб колірна схема на сайті виглядала унікально. Правильно розставлені акценти для блоків з важливою інформацією привертають увагу, але при цьому не відволікають користувача від вивчення сайту.

  Для сайту монтажної компанії важливо на сайті мати форму для заявки зворотного дзвінка. В даному варіанті ми розташували її на банері головної сторінки сайту і там же є доступ до калькулятора вартості послуг монтажу натяжної стелі.

  Для підвищення впізнаваності і створення асоціацій фахівці Rubik розмістили на сайті геометричні атрибути. Дане рішення виглядає цікаво і виділяє на тлі конкурентів. Всі кнопки і поля на сайті обов’язково вирівняні, що створює враження візуального порядку. Тому на сайті приємно перебувати довгий час.

  Панель адміністратора сайту та система керування

  Так як сайт для компанії натяжних стель спрямований на ознайомлення клієнта з асортиментом послуг і отримання консультації, то ми вибрали CMS WordPress. Такий сайт має свої переваги і певний функціонал. Це також означає, що його вартість порівняно невелика. Розробляючи сайт, фахівці нашої веб-студії врахували багаторічний досвід і оптимізували панель адміністратора під замовника. Ми дбаємо про зручність користування сайтом нашого замовника та його клієнта. Нижче на сторінці представляємо зовнішній вигляд сайту.

  У нас є в запасі ще багато ідей для втілення в реальність разом з вами. Залишайте заявку на розробку сайту і телефонуйте для консультації.