мова

SEO просування сайту у Сумах

Піднімемо ваш сайт на вершину пошукових запитів
Наші послуги

Вартість СЕО просування сайту у Сумах

Максимальна ефективність за мінімальних витрат
Послуги Вартість
СЕО Просування за тарифом Light 200$
СЕО Просування за тарифом Standard 300$
СЕО Просування за тарифом Premium 400$
FAQ
Відповіді на популярні питання

Оцінка ефективності SEO-кампанії включає аналіз позицій сайту в пошукових системах за ключовими запитами, кількістю і якістю органічного трафіку, конверсій, якості відвідувачів, зворотних посилань, показників доменної авторитетності. Ці метрики допомагають визначити, наскільки успішно сайт оптимізовано для пошукових систем і які зміни потрібно внести до стратегії просування для досягнення найкращих результатів.

Дотримуйтесь правил пошукових систем. Уникайте використання несумлінних методів просування, таких як накрутка посилань або прихований текст. Оптимізуйте контент в першу чергу для користувачів, роблячи його корисним та цікавим. Уникайте дублювання контенту та публікацій низькоякісного матеріалу. Підтримуйте натуральний та природний процес накопичення зворотних посилань. Завжди слідкуйте за оновленнями алгоритмів пошукових систем та адаптуйте свої стратегії відповідно, щоб уникнути потенційних порушень.

Час, необхідний для того, щоб побачити результати від SEO-оптимізації, може змінюватись в залежності від різних факторів, таких як поточний стан сайту, конкуренція у вашій ніші, обсяг робіт та якість виконання оптимізації, а також алгоритми пошукових систем. У деяких випадках видимі зміни можуть статися досить рано, особливо якщо внесені зміни були значними та мали значний вплив на ранжування сайту. Однак часто потрібно більш тривалий час, від 4 місяців, перш ніж повністю виявляться результати SEO-оптимізації. Тому важливо мати терпіння і продовжувати роботу над оптимізацією сайту, щоб досягти стабільного зростання трафіку та покращення позицій у пошукових результатах.

Ранжування сайту в пошукових системах визначається безліччю факторів, включаючи якість контенту, кількість зовнішніх посилань, технічну оптимізацію сайту, оптимізацію метаданих, досвід користувача і локальні фактори. Крім того, авторитет та довіра вашого домену відіграють важливу роль у ранжируванні.
Дайте вашому сайту шанс виділитись серед конкурентів!
Залишіть заявку прямо зараз та отримайте безкоштовну консультацію

  СЕО просування включає комплекс робіт, спрямованих на виведення веб-ресурсу в ТОП пошукової видачі по певним запитам, збільшення замовлень від потенційних клієнтів та відповідно прибутку.

  Для реалізації цього напрямку працює ціла команда веб-студії Rubik міста Суми та України, включаючи сео-спеціалістів, розробників, маркетологів, копірайтерів. Маючи більше ніж 5-річний досвід в ІТ-сфері та якісної seo оптимізації сайту зокрема, ми напрацювали портфоліо, яке є прикладом нашої професійності.

  Замовники, власники інтернет-магазинів, сайтів-візитка, landing, сервісів доставки та корпоративних сайтів, які звернулися до нашого веб-агентства, успішно розвивають свій бізнес завдяки сео-розкрутці.

  Що таке СЕО просування?

  СЕО-просування – це покращення веб-ресурсу під вимоги Гугл з метою збільшення позицій сайту по певним ключовим запитам. Майданчики, які займають перші місця у видачі Гугл, мають більше органічного трафіку, хорошу конверсію та довіру від ЦА. Завдяки пошуковому сео просуванню сайтів можна залучити нових клієнтів з органічного пошуку та якісно збільшити відсоток прибутку компанії.

  SEO оптимізація сайту завжди вимагає виконання таких робіт, як:

  • Збір семантичного ядра.
  • Написання унікальних текстів, враховуючи перехресні посилання.
  • Технічна робота, як включає перевірку та виправлення помилок сайту.
  • Робота з кодом.
  • Налаштування веб-сторінок під Google PageSpeed для швидкого їх завантаження.
  • Опрацювання мікророзмітки ресурсу.

  Які переваги надає СЕО розкрутка сайтів в Сумах для вашого бізнесу?

  Фахівці сео студії Рубік володіють професійними навичками та проводять комплекс робіт, спрямованих на оптимізацію веб-ресурсу під вимоги Гугл. Зокрема спеціаліст по просуванню сайтів займається важливою частиною роботи, результат від якої – це перші сходинки майданчика в пошуковій системі по певним запитам. Маючи лідерство на дотичному ринку, ви вже за кілька місяців отримаєте більший відсоток влади серед аналогічних продажів конкурентів чи надання послуг. Сео для бізнесу – це велика можливість розвитку на перспективу.

  Сайти, які перші видаються у пошуку, мають хороший відсоток переходу від цільової аудиторії та відповідно високу конверсію. Сайт-лідер – це підсилена довіра від клієнтів, які у свою чергу з більшою ймовірністю оберуть саме ваш ресурс з-поміж інших.

  Результат SEO-оптимізації сайту – це:

  1. Перші позиції веб-ресурсу в пошуковій системі по певним ключовим запитам.
  2. Підвищення числа переходів на сайт з Гуглу.
  3. Отримання нової ЦА.
  4. Збільшення числа замовлень.
  5. Підвищення прибутку компанії завдяки новим клієнтам.

  Якщо вас цікавить, які цілі пошукової оптимізації сайту та просування в цілому, варто ознайомитися з даною інформацією або звернутися за послугою до сео спеціаліста за вказаними контактами.

  Варто зазначити, якщо ви замовляєте розробку сайту, зокрема інтернет-магазину, сервісу доставки, сайту компанії чи іншого майданчика під власну сферу діяльності, ми на початкових етапах робіт передбачаємо розкрутку в майбутньому та “будуємо” дизайн та структуру веб-ресурсу під потреби seo. Якщо ви вже маєте готовий проєкт, ми обов’язково проведемо його аудит, визначимо напрямок допрацювань та стратегію просування сайту для вашої компанії.

  Сео відмінно працює в тандемі з грамотним маркетингом, адже мета розкрутки – залучити на веб-ресурс як можна більше потенційних клієнтів, а завдання маркетингу – утримати їх увагу та спонувати зробити покупки чи вчинити інші дії.

  СЕО просування сайтів в Сумах: етапи SEO розкрутки

  СЕО-оптимізація веб-ресурсу включає виконання певних робіт як програмістами, так і сео-спеціалістами, копірайтерами, дизайнерами. Перед опрацюванням нового сео-проєкту ми аналізує діяльність бренду, його цільову аудиторію, популярних конкурентів подібної сфери. Обов’язково до задач входить вивчення потреб та попиту клієнтів.

  СЕО-просування передбачає виконання таких робіт, як:

  1. Технічна оптимізація сайту.
  2. Внутрішня оптимізація сайту.
  3. Зовнішня оптимізація сайту.

  Технічна оптимізація веб-ресурсу

  1. Пошук та виправлення технічних помилок сайту.
  2. Видалення дублюючих сторінок.
  3. Оптимізація інтерфейсу для зручності користування веб-ресурсом.
  4. Редизайн сайту, розширення структури.
  5. Робота з картою сайту.
  6. Генерування URL-посилань.
  7. Налаштування файл robots.txt.
  8. Покращення сайту під Google PageSpeed.
  9. Робота з мікро-розміткою веб-ресурсу.
  10. Складання сніпету.

  Внутрішня оптимізація сайту

  1. Формування семантичного ядра, ключових слів по частотності та смисловим категоріям.
  2. Написання унікальних статей з перехресними посиланнями.
  3. Автоматичне формування Title+Description.

  Зовнішня оптимізація веб-сторінок

  1. Напрацювання крауд-посилань на сайтах та веб-ресурсах, враховуючи рейтинг домену. Якісні посилання покращують ранжування сайту в Google.
  2. Розміщення вічних посилань, унікальних статей на онлайн-ресурсах.

  СЕО-просування працює в тандемі з продуманим маркетингом, адже ціль розкрутки – це вивести сайт в ТОП позиції Google та залучити нових потенційних клієнтів, а маркетинг спонукає аудиторію оформити замовлення, залишити заявку, обрати послуги тощо.

  Замовити seo оптимізацію сайту в Сумах від компанії Rubik – це отримати нові можливості розвитку бізнесу з гарантією повернення інвестицій на розкрутку та примноження прибутків.