мова
Артель

Створення інтернет-магазину столярної меблевої

Артель
1
Головна сторінка
Головна сторінка Артель
2
Сторінка послуг
Сторінка послуг Артель
3
Сторінка прикладу виробів
Сторінка прикладу виробів Артель
4
Сторінка товару
Сторінка товару Артель
Хочете собі такий самий сайт?
Залишіть заявку прямо зараз та отримайте безкоштовну консультацію!

  Тип проекту Інтернет магазин
  Розробка логотипу ✔️
  Ексклюзивний дизайн ✔️
  Мобільна версія сайту ✔️
  CMS сайту OpenCart
  Термін реалізації 1.5 місяці

  Розвиток бізнесу столярної меблевої майстерні можливо тільки за умови розробки сайту, який буде правильно розташовувати до себе потенційних клієнтів. Веб-студія Rubik втілила в реальність саме такий проект. Тепер всі бажаючі придбати якісні меблі за індивідуальними вимірами і колірним уподобанням можуть ознайомитися з послугами меблевої майстерні «Артель».

  Для зручності користування сайт був адаптований для користувачів з мобільними пристроями, а також для ПК. У процесі розробки було використано модуль для форми замовлення зворотного дзвінка. Це досить зручний атрибут, для сучасного суспільства, особливо якщо доповнити його можливістю вказати необхідний час, коли б потенційний клієнт хотів отримати консультацію. Розробка інтернет-магазину для меблевої майстерні в Сумах автоматизує багато етапів роботи підприємства. До того ж, якщо кількість послуг майстерні в перспективі зростатиме, то на сайті інтернет-магазину можна легко додати сторінки для нових можливостей.

  Дизайн інтернет-магазину в Сумах для меблевої столярної майстерні

  У разі розробки даного інтернет-магазину була використана колірна палітра спокійних тонів. Класичні і стримані атрибути дизайну сайту вселяють надійність відвідувачу сайту. Присутня також якась розслабленість в стилі веб-дизайну інтернет-магазину. Такого ефекту домоглися фахівці студії Rubik завдяки розставленню правильних акцентів і певному розміщенню блоків з інформацією.

  Головна сторінка сайту зустрічає банером, при кліці на який можна ознайомитися з детальною інформацією. Також був розроблений блок «Переваги співпраці», які значно підвищують рівень лояльності бажаючих скористатися послугами компанії. І одним з найважливіших моментів дизайну є, звичайно ж, якісні зображення виробів і процесу роботи співробітників майстерні. Ми завжди робимо акцент на тому, що унікальний сайт вимагає унікальних зображень. Це в майбутньому також позитивно впливатиме на просування сайту і впізнаваність бренду.

  Розділ  «Наші клієнти»

  Для того, щоб розвіяти сумніви клієнта і поділитися з ним результатами своєї роботи можна розробити розділ «наші клієнти». Особливо це добре впливає на сприйняття, якщо клієнтами майстерні є популярні люди і компанії. Якщо бізнес має багато приводів пишатися, то це також повинен бачити потенційний клієнт.

  Кожна сторінка повинна містити в собі якусь інформацію, яка зможе просувати сайт.  Завчасно варто обговорити те, як буде виглядати розділ з SEO-оптимізованим текстом. Оскільки існує вибір можливості відображення навіть для цього атрибута.

  Даний інтернет-магазин має версії українською та російською мовами. Велику перевагу отримує той сайт, замовники якого зі старту розробки вирішують зробити інтернет-магазин на декількох мовах.