мова
AvtoNomia

Створення інтернет-магазину автозапчастин

AvtoNomia
1
Головна сторінка
Головна сторінка AvtoNomia
2
Категорія товарів з фільтром
Категорія товарів з фільтром AvtoNomia
3
Картка товару
Картка товару AvtoNomia
Хочете собі такий самий сайт?
Залишіть заявку прямо зараз та отримайте безкоштовну консультацію!

  Тип проекту Інтернет магазин
  Розробка логотипу ✔️
  Ексклюзивний дизайн ✔️
  Мобільна версія сайту ✔️
  CMS сайту OpenCart
  Інтеграції XML by ddaudio
  Термін реалізації 2 місяці

  Якщо розглядати затребуваність створення інтернет-магазинів, то самим рентабельним можна вважати сферу автомобільних товарів і аксесуарів. Тут існує не так багато аналогів, як в інших сферах продажів.

  Магазини автотоварів все частіше розміщують в інтернеті свої сайти з продукцією, і це, в першу чергу, пов’язано з великою зручністю для торгівлі. Автоматизувати процес покупки товару для клієнта мета власника бізнесу. А в наш час найлегший спосіб це зробити – створити інтернет-магазин, куди можна впровадити безліч сервісів і успішно адмініструвати все з панелі управління. Для розробки сайту магазину автотоварів “AvtoNomia” розробники веб-студії Rubik в Сумах використовували CMS OpenCart. На додаток до цього, перелік товарів розміщений на сайті був автоматично перенесений з документа.

  Можливості сайту продовжуються на формі підбору товарів до необхідного автомобіля. Головна сторінка пропонує вибрати характеристики авто для того, щоб порадити відповідні аксесуари. На сайті розроблений загальний пошуковий рядок, а для кожної категорії товарів є свій фільтр сортування та пошуку товарів.

  Дизайн інтернет-магазину автозапчастин

  Сайт для магазину “AvtoNomia” виконаний в корпоративних кольорах, які добре поєднуються між собою. Структура сайту проста і розроблена з урахуванням користувацького досвіду. Також можна помітити, що картки товарів адаптовані під схему перегляду сторінок відвідувачами сайту. Блоки з даними розташовані в певних місцях і при перегляді інформації може навіть скластися враження певної послідовності.

  Розробка веб-дизайну для інтернет-магазину автозапчастин зроблена згідно технічного завдання і додаткових побажань замовника. Клієнт обрав мінімалізм візуала і це грає хорошу роль. Адже на цей сайт орієнтована цільова аудиторія, яку цікавить найбільше асортимент товару.

  Все, що потрібно для оформлення замовлення і його отримання ми бачимо в даному інтернет-магазині. Модулі, які використовуються для впровадження на сайт і коректної його роботи, перевірені часом і розробниками веб-студії Rubik. Якщо вас цікавить які можливості ще може мати інтернет-магазин автозапчастин, то телефонуйте нам для консультації з розробки сайтів в Сумах. А нижче на сторінці знайомтеся з результатом роботи творців сайтів веб-студії Rubik.