мова
Eledia

Розробка сайту для приватного медичного центру

Eledia
1
Головна сторінка
Головна сторінка Eledia
2
Сторінка докторів з фільтром
Сторінка докторів з фільтром Eledia
3
Cторінка послуг
Cторінка послуг Eledia
Хочете собі такий самий сайт?
Залишіть заявку прямо зараз та отримайте безкоштовну консультацію!

  Тип проекту Сайт компанії
  Ексклюзивний дизайн ✔️
  Мобільна версія сайту ✔️
  Обслуговування сайту ✔️
  СЕО просування ✔️
  CMS сайту WordPress
  Інтеграції
  Термін реалізації 2 місяці

  Для розробки сайту приватного медичного центру “Еледія” фахівці веб-студії Rubik використовували систему адміністрування WordPress. Основні процеси оптимізовані і автоматизовані за рахунок зручної адмін-панелі. Певною перевагою сайту є багатомовність. Сайт медичного центру перекладено трьома мовами: українською, російською та англійською. Розробники нашої веб-студії впровадили інтеграцію з програмою 1С. Використаний модуль «Записи онлайн» і «Замовлення дзвінка». На сайті присутня можливість перегляду результатів досліджень. Також є можливість залишати і модерувати відгуки користувачів про лікарів і послуги медичного центру.

  Всі послуги та консультації мають чітку структуризацію, типізовані і детальний опис. Завдяки цьому користувачеві легко орієнтуватися в переліку процедур, пропонованих приватним медичним центром. До переліку категорій сайту додано новинний блог для актуалізації інформації в медичній сфері.

  Дизайн сайту для приватного медичного центру

  Використані спокійні і приємні для ока тони. Логотип мед.установи адаптований під сайт і має варіації на трьох мовах. Іконки для категорій і блоків з текстом розроблялися дизайнером. Вони не тільки унікальні, але і дуже цікаві в своєму виконанні. До розробки дизайну сайту підійшли з підготовленою аналітикою конкурентів. Сайт вийшов зручним і впізнаваним. Бренд приватного медичного центру “Еледія” успішно просувається в інтернеті.

  На головній сторінці сайту завжди знаходяться актуальні банери з прокруткою. Вони інтерактивні, що дозволяє швидко ознайомитися з відображеною інформацією. Також ми оптимізували зображення, які знаходяться на сайті, для більш швидкої роботи веб-ресурсу.

  Розробка сайту в Сумах для приватного медичного центру виконана чітко за технічним завданням. Також впроваджені актуальні та оптимальні поради щодо адаптації сайту під велику цільову аудиторію. В даний час ведеться Технічна підтримка сайту і наповнення його контентом. Для новинного блогу копірайтер пише унікальні статті з індивідуальними мета-даними. Це позитивно впливає на просування сайту в інтернеті. Головним завданням створення корпоративного сайту для медичного центру було відобразити інформацію про діяльність і послуги, що надаються в простому і зрозумілому вигляді. Сучасні тенденції в дизайні сайтів, програмуванні, просуванні допомогли реалізувати цікавий і практичний веб-ресурс.