мова
Gera

Створення інтернет-магазину виробів з металу

Gera
1
Головна сторінка
Головна сторінка Gera
2
Категорія товарів з фільтром
Категорія товарів з фільтром Gera
3
Категорія з під категоріями
Категорія з під категоріями Gera
4
Сторінка товару
Сторінка товару Gera
Хочете собі такий самий сайт?
Залишіть заявку прямо зараз та отримайте безкоштовну консультацію!

  Тип проекту Інтернет магазин
  Розробка логотипу ✔️
  Ексклюзивний дизайн ✔️
  Мобільна версія сайту ✔️
  CMS сайту OpenCart
  Термін реалізації 2 місяці

  Для будь-якого роздрібного магазину або торгової бази важливо створити візитну картку в інтернеті. Це не тільки тому, що ваша цільова аудиторія стане більше. Сайт для бізнесу в Сумах це онлайн майданчик з актуальною інформацією. Власник сайту вносить зміни в дані веб-ресурсу, а відвідувач в режимі реального часу бачить свіжу інформацію. Таким чином, більшість питань, які раніше вирішувалися в процесі особистої консультації або консультації по телефону, зараз вирішуються користувачами самостійно.

  Для бази металопрокату “Гера” в Сумах веб-студія Rubik розробила інтернет-магазин з необхідним функціоналом для торгівлі. Дизайн сайту стриманий і вміщує тільки необхідну інформацію. Є деякі хитрощі, які використовували веб-дизайнери для того, щоб на сторінках сайту було достатньо простору, а інформація сприймалася легко. З цього за кращими дизайнерськими рішеннями звертайтеся в веб-студію Rubik.

  Структура сайту для бази металопрокату

  У розробці сайтів є певні розуміння як відвідувач бачить сайт і користується ним. З цього розробники роблять структуру сайту для інтернет-магазину інтуїтивно зрозумілою для широкої цільової аудиторії. У цьому моменті враховуються всі аспекти користувачів:

  • Стать і вік;
  • Переваги та інтереси;
  • Схема перегляду сторінок користувачами інтернету

  і навіть стиль мислення. Саме тому інтернет-магазини вузького профілю потребують індивідуального підходу.

  На головній сторінці сайту розташовуються інформаційні банери з прокруткою та розділені основні напрямки груп товарів продажу. Внизу сторінки є коротка ознайомча стаття про магазин металопрокату. Інтерактивні блоки виділяються при наведенні курсору і користувач інтуїтивно розуміє, з чим можна взаємодіяти на сторінці.

  Додатковий функціонал інтернет-магазину бази металопрокату

  Для того, щоб будь-який користувач міг комфортно для себе зробити покупку або консультацію в веб-студії Rubik подбали про ряд корисних фішок для сайту:

  • Форма замовлення зворотного дзвінка. Більшості зручно, коли консультант інтернет-магазину передзвонює сам.
  • Кошик товарів у вигляді випадаючого вікна. У згорнутому вигляді показує кількість товарів в ній і їх сумарну вартість.
  • Можливість оплати замовлення онлайн і вибір виду доставки.

  Для управління інформацією на сайті розробники веб-студії Rubik використовували CMS OpenCart. Плюс до всього, саме завдяки цьому у сайту є можливість підключити і інші функції. Платформа має широкий спектр модулів, які можуть розширити функціонал сайту.

  Нижче по сторінці до перегляду доступний зовнішній вигляд сайту інтернет-магазину бази металопрокату “Гера”. Замовити створення інтернет-магазину в Сумах можна залишивши заявку на нашому сайті.