мова
Inteleng

Розробка сайту з підбору та обслуговування сонячних електростанцій

Inteleng
1
Головна сторінка
Головна сторінка Inteleng
2
Сторінка продукту
Сторінка продукту Inteleng
3
Блог
Блог Inteleng
Хочете собі такий самий сайт?
Залишіть заявку прямо зараз та отримайте безкоштовну консультацію!

  Тип проекту Сайт каталог
  Ексклюзивний дизайн ✔️
  Мобільна версія сайту ✔️
  СЕО просування ✔️
  CMS сайту WordPress
  Термін реалізації 1 місяць

  Для компанії монтажу сонячних батарей, як і для інших видів бізнесу, дуже важливо себе зарекомендувати в онлайні. Мережа інтернету просуває і знайомить клієнта з продуктом дуже добре, а головне, що вона може знайти і залучити цільову аудиторію. Вікова група користувачів інтернету з кожним роком розширюється і кожен знаходить в ньому необхідне для себе.

  Компанія з постачання та обслуговування сонячних батарей “Inteleng” замовила розробку сайту-каталогу у веб-студії Rubik. У технічному завданні визначили і затвердили зовнішній вигляд сайту. А саме:

  • Мінімалізм в деталях дизайну сайту;
  • Добре підібрана колірна палітра, яка розташовує до себе і налаштовує на довірливе спілкування клієнта з компанією;
  • Проста та інтуїтивно зрозуміла структура розділів сайту.

  Розробка функціоналу для сайту компанії монтажу сонячних батарей

  Всі функції сайту компанії спрямовані на поліпшення комфорту користування веб-ресурсом. Тому на сайті для зручності розроблені варіанти заявок «Замовити розрахунок» і «Поставити питання». Позиції товару на сайті нагадують картки товару в інтернет-магазині, а замовлення оформляється після зв’язку з консультантом і детального обговорення покупки позиції і, можливо, додаткових послуг до неї.

  Система управління даними WordPress обрана для даного сайту тому, що інформаційні сайти потребують більш простого набору інструментів, ніж інтернет-магазин. Панель адміністратора сайту дозволяє:

  • Додавати і редагувати інформацію на сайті;
  • Переглядати статистику дій користувачів і замовлення;
  • Відстежувати зміни інформації іншими адміністраторами сайту.

  Додаткові атрибути розробки сайту сонячних батарей в Сумах

  Рівень лояльності клієнта стає вище, коли в розділі «Про нас» потенційний клієнт бачить сертифікати, нагороди та інші документи, які свідчать про якість роботи колективу компанії.

  Додатковий успіх сайту приносить його багатомовність. Добре, коли у користувачів є можливість перегляду сайту більш звичною для нього мовою. Найчастіше в Україні зустрічаються версії сайту на двох мовах-українська та російська. Деякі підприємці також орієнтовані на іноземців, тому що на сайті можна бачити англійську мову.

  Для того, щоб клієнти мали доступ до інформації сайту «Inteleng» розробники адаптували веб-ресурс для мобільної та комп’ютерної версії. Сайтом однаково комфортно користуватися з різних пристроїв.