мова
KaiFui

Розробка сайту для доставки суші та ролів

KaiFui
1
Головна сторінка
Головна сторінка KaiFui
2
Оформлення замовлення
Оформлення замовлення KaiFui
Хочете собі такий самий сайт?
Залишіть заявку прямо зараз та отримайте безкоштовну консультацію!

  Тип проекту Сервіс доставки
  Ексклюзивний дизайн ✔️
  Мобільна версія сайту ✔️
  CMS сайту OpenCart
  Інтеграції PosterAPI, IIkoAPI
  Термін реалізації 1 місяць

  Найбільш затребувана розробка сайтів в даний час – це розробка сервісів доставки їжі. Сучасне суспільство регулярно користується подібними послугами ресторанів, магазинів і кафе. Сервіс доставки їжі для мережі ресторанів японської кухні KaiFui Sushi був розроблений веб-студією Rubik за 1 місяць. Веб-ресурси для ресторанів ми створюємо з нуля. Це стосується, як візуальної частини, так і програмування. Нові тенденції веб-дизайну цілком втілилися у візуальну частину сайту.

  Перевага розробки сервісу доставки полягає в автоматизації основних функцій бізнесу:

  • Клієнт оформляє замовлення онлайн і знайомство з меню відбувається без участі консультанта. При тому, якщо вона необхідна, тобто швидкий доступ зв’язку з менеджером ресторану;
  • Інформація про замовлення передається з сайту в програму автоматизації ресторану, в даному випадку – це програми «iiko» і «Poster».
  • На різних етапах підготовки замовлення до видачі можна повідомляти клієнта про те, на якій стадії зараз знаходиться замовлення.

  Також вигода створення сервісу доставки їжу в тому, що абсолютно будь-який ресторан має можливість вивести свій бізнес для більш широкого суспільства. Досить просто мати приміщення, техніку для приготування і кухарів. Тобто створюється “хмарна кухня” і сервіс доставки для неї. При тому, функціонал сайту сервісу доставки «KaiFui» розроблений з урахуванням того, що ресторани знаходяться в різних областях України. Для кожного регіону можна створити свою акцію і меню страв. Інформація про замовлення в регіоні буде потрапляти на чітко певний ресторан.

  Оплата замовлення в сервісі доставки “KaiFui” проводиться оффлайн, тобто при отриманні замовлення. Це класичний варіант в розробці сервісу доставки. При тому також існує можливість провести інтеграцію сайту з сервісами оплати (при наявності банківського рахунку). Найчастіше використовується для цього Сервіс онлайн оплати LiqPay від ПриватБанку.

  Система управління сайтом CMS OpenCart

  Для власника сайту за допомогою панелі адміністратора доступно безліч інструментів редагування інформації та інші корисні опції. Наприклад, всі оформлені замовлення відображаються в даних на головній сторінці панелі. Також є можливість відстежувати статистику дій на сайті. Це означає, що адміністратор сайту бачить тенденції продажів по стравах, історію створення замовлення і його статус.

  А ще для успішних продажів необхідні унікальні, якісні зображення і детальний опис страв. Цей момент також враховувався в процесі розробки сервісу доставки “KaiFui”. Пропонуємо розглянути детальніше результат роботи наших розробників сайтів в Сумах. Нижче по сторінці розміщені приклади візуала сторінок сайту.