мова
Оптика 1.0

Створення інтернет магазину для мережі центрів зору

Оптика 1.0
1
Головна сторінка
Головна сторінка Оптика 1.0
2
Категорія товарів з фільтром
Категорія товарів з фільтром Оптика 1.0
3
Картка товару з опціями
Картка товару з опціями Оптика 1.0
4
Оформлення замовлення з оплатою онлайн
Оформлення замовлення з оплатою онлайн Оптика 1.0
Хочете собі такий самий сайт?
Залишіть заявку прямо зараз та отримайте безкоштовну консультацію!

  Тип проекту Інтернет магазин
  Ексклюзивний дизайн ✔️
  Мобільна версія сайту ✔️
  СЕО просування ✔️
  CMS сайту OpenCart
  Інтеграції Fittingbox
  Термін реалізації 2 місяці

  Будь-який вид діяльності в медицині на шляху розвитку ставить питання про розробку сайту. Оптична продукція та послуги центру зору «Оптика 1.0» займають одну з провідних позицій своєї ніші більше 20 років. Саме з цього, Створення сайту для мережі салонів оптики є дуже важливою і невід’ємною частиною подальшого розвитку бізнесу.

  Розробка сайту для оптики

  У створенні сайту розробники використовували панель адміністрування OpenCart. На сайті є розділи для товарів, послуг, а також список фахівців, що працюють в мережі центрів зору. При оформленні замовлення доступна онлайн-оплата можливість вибору виду доставки. Сервіси оплати дозволяють використовувати карти VISA/MasterCard.

  Для інтернет-магазину оптики проводиться SEO-оптимізація і текстове наповнення від копірайтерів веб-студії Rubik. Серед особливих переваг сайту “Оптика 1.0” в Сумах також є можливість віртуальної примірки окулярів. Для даної опції розробники використовували інтеграцію з сервісом FittingBox.

  Також є зручний особистий кабінет, за допомогою якого зручно здійснювати покупки на сайті і тримати історію покупок завжди під рукою. Якщо є необхідність вибору однієї позиції з декількох вподобаних, то просто досить додати їх в «Обране». Фільтри за характеристиками і категоріями товарів допоможуть знайти необхідні позиції.

  Дизайн сайту для магазину оптики

  Акценти на сайті втілилися у вигляді креативних банерів на головній сторінці. Всі розділи розміщені у верхній частині сайту і візуально розділені на дві групи. Доступ до потрібної інформації можна здійснити в два або навіть один клік!

  Інтерфейс адаптований для широкої вікової категорії. Використані добре читаються шрифти контрастних кольорів. А дизайн і колірна схема сайту в свою чергу обрані як дуже лаконічні і стримані. В цілому, враження від сайту при відвідуванні і користуванні тільки позитивне.

  Використана адаптивна верстка для сайту оптики. Це означає, що на пристроях з різними розмірами екранів користування сайтом буде однаково зручним. Структура сайту обширна і зручна в користуванні.

  Додаткові функції

  Для зручності є форма зворотного зв’язку і записи на прийом до фахівця. Також для знайомства з популярними товарами розроблений спеціальний блок з інформацією на головній сторінці. Крім звичайного запису до фахівця можна здійснити запис на планову перевірку зору або подати заявку на виготовлення окулярів за рецептом.

  Так як багато хто віддає перевагу певним брендам, то на сайті присутній список виробників, товари яких можна вибрати натиснувши на відповідний.

  Для замовлення розробки інтернет-магазину оптики в Сумах залишайте заявки на нашому сайті або телефонуйте для консультації! У нас завжди є вигідні рішення для розвитку вашого бізнесу.