мова
SumCom

Створення інтернет магазину комп'ютерної техніки

SumCom
1
Головна сторінка
Головна сторінка SumCom
2
Категорія товарів з фільтром
Категорія товарів з фільтром SumCom
3
Картка товару
Картка товару SumCom
4
Оформлення замовлення
Оформлення замовлення SumCom
Хочете собі такий самий сайт?
Залишіть заявку прямо зараз та отримайте безкоштовну консультацію!

  Тип проекту Інтернет магазин
  Ексклюзивний дизайн ✔️
  Мобільна версія сайту ✔️
  CMS сайту OpenCart
  Інтеграції BrainAPI
  Термін реалізації 2 місяці

  Для успішного просування свого бізнесу в інтернеті і розширення цільової аудиторії магазин комп’ютерної техніки SumCom звернулися до веб-студії Rubik. Розробка інтернет-магазину комп’ютерної техніки почалася з детального визначення структури сайту і веб-дизайну. Перед стартом розробки дизайну також провели аналітику сайтів конкурентів, щоб розуміти як вигідно виділити інтернет-магазин серед конкурентів і зробити його впізнаваним. Роздрібний магазин орієнтований на свій регіон, тому і оптимізація його проводилася по регіону міста Суми. Для будь-якого роздрібного магазину дуже актуально створення інтернет-майданчика для продажів. Все тому, що тут можна розмістити повний асортимент товарів і добре автоматизувати більшу частину механізмів даного виду бізнесу.

  Фільтр пошуку товарів і функціонал для інтернет-магазину SumCom

  Для зручного пошуку товарів був використаний модуль фільтра товарів за наступними критеріями:

  • Вартість товару;
  • Вид товару;
  • Наявність товару в магазинах міста;
  • Виробник товару;
  • Країна виробництва;
  • Гарантійний термін;
  • Перелік фільтрів за технічними характеристиками.

  Також на сайті є пошуковий рядок для більш швидкого процесу вибору необхідних товарів.

  Додатковим інтерактивним атрибутом стала форма замовлення дзвінка для консультації. Для сайту був розроблений Особистий кабінет, розділ “Обране” і звичайно ж кошик товарів для оформлення замовлень. Користувач має можливість самостійно зареєструватися на сайті і отримувати повідомлення від інтернет-магазину. При оформленні замовлення можна вибрати спосіб отримання замовлення і спосіб його оплати.

  Було також прийнято ряд оптимальних рішень для додаткової зручності користування сайтом. Якщо є необхідність вибрати один товар серед декількох, то для користувача був розроблений інструмент порівняння цін і характеристик товарів. Додатково, швидку консультацію можна отримати за допомогою підключеного розробниками веб-студії Rubik чату на сайті.

  Додаткові можливості для розробки інтернет-магазину

  Для інтернет-магазину крім широкого функціоналу і розробки візуальної частини можна замовити послуги веб-студії Rubik з просування і наповнення сайту. Оскільки швидкість відкриття сторінок сайту інтернет-магазину дуже важлива, то перед повноцінним запуском сайту в мережу ми максимально оптимізуємо роботу сторінок сайту. Для створення інтернет-магазину в Сумах розробники веб-студії Rubik також зробили україномовну та російськомовну версії сайту.