мова
Технопідйом

Розробка інтернет магазину для продажу підйомної і вантажної техніки

Технопідйом
1
Головна сторінка
Головна сторінка Технопідйом
2
Категорія товарів з фільтром
Категорія товарів з фільтром Технопідйом
3
Картка товару
Картка товару Технопідйом
Хочете собі такий самий сайт?
Залишіть заявку прямо зараз та отримайте безкоштовну консультацію!

  Тип проекту Інтернет магазин
  Мобільна версія сайту ✔️
  CMS сайту OpenCart
  Термін реалізації 2 місяці

  У світі багато видів бізнесу, які співпрацюють між собою і тривалий час є один для одного бізнес-партнерами. І щоб інші помітили ваш вид діяльності потрібно замовити розробку сайту в Rubik і його просування.  Для офіційного постачальника вантажної техніки в Україні, компанії “Технопідйом”, веб-студія Rubik створила інтернет-магазин.

  Великі, середні та малі виробництва потребують підйомної та вантажної спецтехніки. Тому для зручності користування сайтом розробники впровадили сортувальний фільтр, за яким легко відібрати необхідні варіанти техніки. А також ретельно опрацювали структуру веб-ресурсу і його стиль.

  Дизайн сайту для компанії з продажу спецтехніки “Техноподъем”

  Нижче на сторінці є приклад того, як виглядає веб-ресурс. Зовнішній вигляд сайту повністю відображає вид діяльності і специфіку бізнесу. Дизайнери створили креативне оформлення розділів меню і верхньої панелі сайту. Колірні рішення були визначені на схемі поєднання чорного, оранжевого і блакитного кольорів. Такий варіант асоціюється саме зі сферою будівельної або вантажної техніки.

  Банер на головній сторінці сайту розроблений нестандартно і тим привертає увагу відвідувачів сайту. Ключовим інструментом його є анімація і якісні зображення. 

  Для того, щоб завоювати довіру відвідувача і потенційного клієнта сайту на головній сторінці замовник дав завдання розмістити інформаційний блок, де йдеться про офіційну співпрацю з виробниками. Також оформлені в стилі сайту переваги співпраці з компанією “Технопідйом”. Сайт вийшов інформаційно ємним і тому веб-дизайнери студії Rubik підібрали правильні акценти для визначення важливості і поділу інформації на сторінках. На додаток до цього, розробники сайту в Сумах урізноманітнили контактні дані компанії інтерактивною картою з позначеним місцем розташування складу підприємства. На нижній панелі сайту також є окремий розділ з напрямками роботи компанії “Технопідйом“.

  Функціонал інтернет-магазину дилера спец-техніки

  Спеціально для зручності сайту розроблена форма замовлення дзвінка від консультанта інтернет-магазину “Техноподъем”. Механіка її роботи проста: введення коректного номера телефону і підтвердження заявки на дзвінок. Адміністратор сайту в панелі управління може бачити дану інформацію. Також серед функціоналу сайту створено “Особистий кабінет” користувача. Якщо користувач відвідав інтернет-магазин цілеспрямовано, то він може скористатися пошуковим рядком для отримання цільового результату видачі.

  Сайт має дві версії сайту: український варіант видається за замовчуванням, але при бажанні мову сайту можна змінити на російську. Не дивлячись на те, що даний сайт виконує функцію інтернет-магазину, він також має розділ новинного блогу, де компанія знайомить клієнтів і користувачів з актуальними змінами і нововведеннями своєї сфери бізнесу.