мова
Tell

Створення інтернет магазину жіночого дизайнерського одягу

Tell
1
Головна сторінка
Головна сторінка Tell
2
Категорія товарів з фільтром
Категорія товарів з фільтром Tell
3
Картка товарів
Картка товарів Tell
Хочете собі такий самий сайт?
Залишіть заявку прямо зараз та отримайте безкоштовну консультацію!

  Тип проекту Інтернет магазин
  Ексклюзивний дизайн ✔️
  Мобільна версія сайту ✔️
  CMS сайту OpenCart
  Інтеграції Вивантаження з XLS
  Термін реалізації 2 місяці

  Ні для кого не секрет, що в Інтернеті більшість користувачів вибирають одяг, поряд з продуктами харчування, будівельними матеріалами та іншими товарами. Якщо в голові сидить ідея створити власний інтернет-магазин одягу, то безумовно варто їй скористатися. За допомогою в розробці сайту в Сумах сміливо звертайтеся в веб-студію Rubik!

  Саме так зробив виробник дизайнерського жіночого одягу «Tell – Your Story» і після ємної консультації вже був підготовлений ряд питань, які необхідно визначити для створення технічного завдання з розробки сайту. Серед яких, йшлося про Дизайн сайту: яким буде його наповнення, як воно буде відображатися; а також інші питання, що стосуються програмування.

  Дизайн сайту жіночого дизайнерського одягу в Сумах

  Для інтернет-магазину “Tell” була обрана колірна схема в пастельних відтінках. Сайт відображає простоту і спокій. Для сайту обрані поєднуються цікаві шрифти і це додало родзинку загальному стилю. Якщо звернути увагу на дизайн кнопок і розділів сайту, то видно чітку геометрію, пом’якшити яку допомагає саме добре підібрана сім’я шрифтів.

  Обов’язковим пунктом залучення клієнтів є інформаційний банер головної сторінки. Він повинен чіпляти погляд і інтерес потенційного покупця. Так як інтернет-магазин орієнтований на жіночу аудиторію, то він несе в собі легкість і простоту. Красиві, якісні, а головне, унікальні зображення моделей одягу привертають увагу. Картки товарів розроблені за спеціальною схемою, якої слідують користувачі при аналізі та перегляді сторінки. За такою аналогією розроблений дизайн також і на інших сторінках сайту інтернет-магазину «Tell – Your Story».

  Функціонал інтернет-магазину жіночого одягу

  Основа зручного інтернет-магазину – це кошик для оформлення замовлення і реєстрація в особистому кабінеті. Для даного сайту розробники в Сумах створили оптимальний варіант цих інструментів. Також для того, щоб відібрати вподобані моделі і переглянути їх пізніше – доступна опція «Обране». Крім розробленої структури розділів сайту, доступні до перегляду такі рубрики як: «Топ», «Новинки», «Розпродаж» і «Сток». Чим більше опрацьована структура інтернет-магазину, тим вона зручніше для користувача.

  Пошук товарів на сайті можна здійснювати за допомогою спеціальної стрчки введення у верхній частині сайту. При цьому в категоріях також підключений модуль фільтрації за такими характеристиками:

  • Ціна;
  • Розмір;
  • Матеріал.

  Більш детально з візуальним оформленням можна ознайомитися нижче на сторінці. А для того, щоб замовити розробку інтернет-магазину в Сумах – залиште заявку на нашому сайті або зателефонуйте для консультації.