мова
Tirex

Створення інтернет-магазину електротехніки та побутових предметів

Tirex
1
Головна сторінка
Головна сторінка Tirex
2
Категорія товарів з фільтром
Категорія товарів з фільтром Tirex
3
Картка товару
Картка товару Tirex
Хочете собі такий самий сайт?
Залишіть заявку прямо зараз та отримайте безкоштовну консультацію!

  Тип проекту Інтернет магазин
  Ексклюзивний дизайн ✔️
  Мобільна версія сайту ✔️
  СЕО просування ✔️
  CMS сайту OpenCart
  Інтеграції BrainAPI
  Термін реалізації 2 місяці

  Для розробки інтернет-магазину веб-студія Rubik використала максимум можливостей функціоналу для такого виду сайту. Сайт магазину електроніки та побутової техніки «Tirex» має інтеграції з сервісами для повноцінного і комфортного користування. Товари можна оплатити відразу на сайті за допомогою впровадженого сервісу оплати від LiqPay.

  Розробка сайту в Сумах від веб-студії Rubik забезпечує комфортне користування веб-ресурсом. Фахівці створили адаптивну версію інтернет-магазину для мобільних пристроїв і ПК. Також були проведені заходи для автоматизації наповнення сайту і характеристик товарів, що значно заощадило час для розробки сайту інтернет-магазину. Користувачам інтернету веб-ресурс доступний на двох мовах.

  Звернемо увагу, що меню інтернет-магазину має відмінну структуру категорій товарів. Чітка класифікація допомагає швидко орієнтуватися в асортименті і знаходити бажані товари. В якості більш швидкого варіанту навігації по товарах зручно використовувати рядок пошуку, і у неї є свої переваги:

  • На етапі введення пошукового запиту з’являються популярні товари, відсортовані за тематикою пошуку;
  • Якщо була випадково використана невірна мовна розкладка, то пошуковий рядок інтуїтивно коригує запит, показуючи в результаті цільові варіанти категорій і товарів.

  Дизайн інтернет-магазину електротехніки в Сумах

  Розробка візуала для сайту магазину виконана по відповідності до сучасних тенденцій UX/UI-дизайну. Всі атрибути зовнішнього вигляду мають не тільки гарний зовнішній вигляд, але і зрозумілий інтерфейс для широкої вікової категорії користувачів. Кожна сторінка інтернет-магазину має достатньо простору між блоками з інформацією і виконана оптимальна верстка для представлення категорій і карток товарів.

  Ми дотримуємося балансу у відображенні інформації інтернет-магазину, щоб вона була добре читається і швидко сприймалася користувачами сайту. Колірна палітра сайту має хороший контраст. Саме тому акценти виконані в жовтому і білому кольорах на темному тлі. Веб-дизайнери студії Rubik ретельно підібрали і використали іконки для категорій товарів в меню.

  Кожна сторінка розділу сайту відповідає чітко своїй тематиці. Це дає можливість швидко знайомити користувачів з необхідним контентом інтернет-магазину.

  Приклади сторінок інтернет-магазину наведені нижче. Для замовлення розробки інтернет-магазину залишайте заявку на нашому сайті або звертайтеся для консультації по телефону.