мова

Сайт візитка

Сайт-візитка – простий, лаконічний, зрозумілий для користувача сайт, який є вашою візитною карткою в інтернет-просторі.

Мета сайту-візитки – дати необхідну інформацію вашому потенційному клієнту, привернути увагу до продукту або послуги, при цьому вказавши додаткові способи зв’язку: телефон, адресу магазину або компанії, посилання на сторінки в соціальних мережах.

Створити сайт-візитку в Сумах потрібно кожному, хто тільки почав свій бізнес в інтернеті. До того ж, в більшості випадків, можна зробити сайт візитку недорого. Це тип бюджетних, але при цьому досить інформативних, сайтів. Сайт-візитка – кращий старт для початківця-бізнесмена. Легка в експлуатації CMS WordPress дозволить вам змінювати інформацію на сайті, наповнюючи його актуальними даними.

Ключовими особливостями сайту-візитки є:

  • наявність на сайті інформації про ваші контактні дані, адресу;
  • наявність меню, що описує різні категорії ваших послуг;
  • грамотне текстове наповнення, що дозволяє забезпечити SEO-оптимізацію вашого сайту і його вихід в ТОП пошукових запитів;
  • наявність прикладів робіт або послуг.

Створення сайту-візитки в Сумах необхідно кожному, хто займається бізнесом. Неважливо, які способи просування ви використовуєте, без сайту-візитки все це не діє. Перш за все, це ваш статус і ваш імідж, на якому не варто економити при позиціонуванні себе в інтернеті.


Ціна: від 10 000 грн

Термін реалізації:  від 20 днів