мова

Сервіс доставки

­­­­­­­­­­­­­Як показали недавні події в нашому світі, жоден бізнес не застрахований від несподіваних ситуацій. Епідемія вплинула на ресторани, кафе і піцерії, суші-студії. Тому єдиним виходом з кризи стало створення сайту для сервісу доставки в Україні.

Але також для багатьох ідея зі створенням доставки їжі стала вигідним бізнесом. Для цього не потрібна оренда великого приміщення, не потрібна велика кількість персоналу. І, що найголовніше, – доставкам їжі не страшна епідемія і карантини, адже їжу люди замовляють завжди.

Однак є і труднощі на етапі становлення сервісу доставки їжі. Мало подбати про приміщення, співробітників і необхідне обладнання. Важливо подбати про створення сайту для сервісу доставки, а також про просування цього сайту. І в цьому вам готова допомогти веб-студія “Rubik”.

Особливості створення сайту для сервісу доставки в Сумах

Сервіс доставки входить в ТОП найбільш затребуваних послуг сучасними жителями міст. Це зручно і актуально, адже дозволяє заощадити масу часу. Розробка сервісу доставки в Сумах – “мастхев” для бізнесу.

Сайт для служби доставки в Сумах має певні вимоги:

 • він повинен мати зручний, простий і зрозумілий функціонал;
 • сайту важливо мати актуальний трендовий дизайн;
 • важливо налаштувати інтеграцію з POS системою;
 • необхідно подбати про якісне просування за допомогою СЕО і контекстної реклами.

Наявність швидкої і зручної доставки в бізнесі дає великі переваги і збільшує кількість покупок вашого продукту. Цю можливість вже оцінили бізнеси міста Суми. Компанією Rubik були розроблені сайти для сервісів доставки Kilogramm, Receptor, Kaifui. Виводьте просування бізнесу на новий рівень. Звертайтеся у веб-студію Rubik за створенням сайту для доставки їжі в Сумах.

Розробка сайту для доставки суші в Сумах

Зараз найбільш популярними є сайти з доставки їжі в Сумах. Ресторани, кафе, піцерії, суші-студії і навіть продуктові магазини потребують розробки сайту для доставки їжі.

Важливі особливості у створенні сайту для доставки суші – яскравий дизайн і зручність інтерфейсу сайту. Саме від упаковки і від того, наскільки швидко реагує сайт, буде залежати те, чи захоче відвідувач купити ваш товар чи ні. Тому сайт для доставки суші в Сумах має бути:

 • зрозумілим і простим в експлуатації, а меню сайту повинно вміщати всі необхідні пункти, які інтуїтивно шукає відвідувач: «акції», «спеціальні пропозиції», «сети», «роли», ” салати»;
 • креативним і не схожим на сайти ваших конкурентів в місті. Для цього потрібно розробити дизайн веб-сайту, який заснований на фірмовому стилі (індивідуальному логотипі, корпоративних кольорах);
 • мати багатий функціонал.

Розробка сайту для доставки піци в Сумах

По суті, розробка сайту для доставки піци мало чим відрізняється від сайту для доставки суші. Тут також важлива і креативна подача, і фірмовий стиль, і зручний інтерфейс. Також ви можете створити розробку сайту доставки їжі, де будуть запропоновані в асортименті і суші, і піца, і фастфуд: шаурма, бургери, WOK.

Розробка сайту для доставки квітів в Сумах

Кур’єрська доставка квітів в Сумах – теж досить популярний напрямок. І зробити сайт з доставки квітів – хороше рішення. Адже дуже зручно, перебуваючи на великій відстані, мати можливість привітати когось або приємно здивувати.

Головні складові, які повинен мати сайт доставки: 

 • якісні фото продукту, що продається;
 • контакти для зв’язку зі службою доставки: телефон, адреса точки самовивозу (якщо є);
 • можливість замовити продукт через сайт, залишивши заявку із зазначенням своїх даних і побажань.

Служби доставки мають великі перспективи і безумовно вимагають вашої уваги. Тому, якщо у вас є бізнес, спробуйте задуматися над доставкою своїх продуктів.

Які етапи існують у створенні сайту з доставки в Сумах?

 1. Обговорення прикладів дизайну сайту для сервісу доставки.

Принцип той самий, як і для створення інтернет-магазинів. Обираємо актуальність, унікальність і динаміку дизайну, розставляємо акценти і визначаємо правильну структуру. Аналізуємо приклади конкурентів, виділяємо переваги вашого сервісу. І переходимо до верстки!

Ваші клієнти мають гарну інтуїцію, і підсвідомо поділяють види сайтів і веб-ресурсів. І більшою мірою від сайту залежить те, як клієнт поставиться до вашої продукції і чи захоче її замовити. Чим якісніше, зручніше і сучасніше сайт – тим більше шансів, що людині захочеться купити вашу продукцію.

 1. Програмуємо ваш сайт.

Щоб отримати якісний веб-продукт, потрібні особливі навички та роки досвіду. Важливу роль відіграє правильна оптимізація сайту. Як приємно, коли сайт швидко відгукується на ваші дії! Це заслуга хороших програмістів, яких легко знайти в студії Rubik.

Також програмісти нашої студії зроблять для сервісу доставки інтеграцію з СМС-повідомленнями. Опція допоможе посилити контроль якості роботи як для служби доставки, так і для її замовника.

 1. Тестовий запуск ресурсу (бета-версія)

Ми ретельно перевіряємо коректність роботи веб-сервісу, впроваджених в нього додаткових служб, оцінюємо його швидкість.

 1. Фінальний запуск сервісу!
 2. Просування ресурсу та його розвиток.
 1. Подальша тех-підтримка сервісу доставки!

Rubik завжди залишається на зв’язку після створення сервісу і успішного його запуску. Будь-які питання сервісу доставки можна уточнити і ми будемо тільки раді вам допомогти.

Хочу замовити розробку сайту для доставки їжі в Сумах! Ви готові мені допомогти? 

Звичайно! Отримайте консультацію у веб-студії “Rubik”, і прийміть правильне рішення – створіть веб-сервіс доставки. Ми також можемо вдосконалити сайт вашого поточного бізнесу! Нам приємно надихати на створення нового виду діяльності і надавати його в інтернеті.

Веб-студія Rubik – це сайти, які приводять клієнтів.

Відгуки

5,0 34 reviews

 • Avatar Анастасия Забродина ★★★★★ місяць тому
  Залишилися дуже задоволені проделоной роботою даної компанії. Професіоналізм і правильний підхід до роботи на вищому рівні. Хлопці прілушіваются до побажань … Відкрити клієнта, дають цінні поради і влажівать душу в свої роботи. Рекомендуємо до сотруднічеству😉😊😊😊👍
 • Avatar Яна Сидорук ★★★★★ 6 місяців тому
  Замовляли у хлопців розробку сайту. Результатом залишилися задоволені! Все було зроблено вчасно, дизайн сайту дуже стильний, 100% потрапляння за колірною … Відкрити гамою і структурі. Колектив чуйний і комунікабельний! Продовжуємо співпрацювати! Вибравши цю команду не пошкодуєте!
 • Avatar Анна Грушко ★★★★★ 6 місяців тому
  Для сімейного бізнесу замовляли сайт в Rubik спочатку 2020 року.
  Відразу скажу, що зараз є величезна кількість пропозицій на ринку, є можливість знайти
  … Відкрити більш бюджетні варіанти, але в такому випадку не варто розраховувати на високі результати.
  Звернувшись в Rubik, нас дуже підкупило чуйне увагу до бізнесу, який ми хочемо просувати в інтернеті:
  - нам запропонували кілька варіантів, як можна розробити сайт інтернет-магазину, - дали інформацію про те, як зробити дизайн сайту запам'ятовується,
  - розповіли, які способи просування є, і через скільки чекати результати.
  Мені сподобалася компетентна робота фахівців: завжди аргументовано відповідають на питання, дотримуються адекватних термінів, нормально реагують на редагування.
  Ми замовляли розробку сайту інтернет-магазину, текстове наповнення сайту, Seo-просування.
  Через 3 місяці ми вже змогли оцінити реальний результат.
  Зараз, через рік успішного функціонування і комплексного просування, наш бізнес виріс в злагоджену працюючу систему і успішно продовжує розвиватися далі!
  Щиро вдячні студії Rubik, і радимо команду професіоналів всім, хто хоче перевести свій бізнес в інтернет або створити в інтернеті з нуля справа своєї мрії.