мова
Смарт Авіа тур

Розробка сайту для туристичного агентства

Смарт Авіа тур
1
Головна сторінка з підбором туру
Головна сторінка з підбором туру Смарт Авіа тур
2
Сторінка публікацій
Сторінка публікацій Смарт Авіа тур
Хочете собі такий самий сайт?
Залишіть заявку прямо зараз та отримайте безкоштовну консультацію!

  Тип проекту Сайт каталог
  Ексклюзивний дизайн ✔️
  Мобільна версія сайту ✔️
  CMS сайту WordPress
  Інтеграції Otpusk
  Термін реалізації 2 місяць

  Серед різних сфер бізнесу набирає популярність створення сайтів для бізнесу. Стиль і функціонал у них, звичайно ж, відрізняється, при цьому є загальна функція – просування бізнесу в інтернеті. Туристичні агенції стали швидше і якісніше працювати завдяки розробці сайтів. Головною перевагою створення сайту для турагенції є автоматизація.

  На сайті Смарт Авіа Тур розроблений автоматичний підбір бажаного курорту. Він розміщений у найпомітнішому місці для користувача – на банері головної сторінки. Сайт містить тільки необхідні розділи впорядкованої інформації.

  Дизайн сайту туристичної агенції

  Для успішної туристичної агенції візуал розробляється з особливими елементами. Це може бути повторювана геометрія, або певний колір деяких атрибутів. Дизайн сайту в Сумах для туристичної агенції містить:

  • Маркери для виділення розділів сайту;
  • Теплі тони сайту;
  • Якісні та оптимізовані зображення для сайту.

  В цілому, ці аспекти роблять сайт туристичної агенції добре впізнаваним і несуть настрій подорожі. І обов’язковим розділом були додані переваги співпраці. Робимо також акцент на тому, що веб-дизайнери створювали оформлення сайту з нуля.

  Функціонал і можливості сайту

  Оскільки популярність розробки сайтів для турагентств досить велика, то упор робиться на підвищення якості обслуговування і ще більшу зручність користування сайтом. Після вибору вподобаного туру доступна можливість оформлення заявки та оплати путівки на сайті.

  Не дивлячись на те, що сайт продає, система управління даними сайту була обрана WordPress. Відповідно, даний тип сайту називається сайт-каталог. Також, при необхідності є можливість консультації онлайн за допомогою онлайн-чату і можна замовити зворотний дзвінок.

  Якщо вас цікавить який сайт отримує більший відсоток лояльності користувачів, то ми знаємо відповідь – багатомовний сайт. Розробники сайтів в Сумах від веб-студії Rubik врахували цей момент і тепер сайт для туристичного агентства в Сумах доступний на двох мовах. Є ще невелика хитрість просування такого виду сайту – регулярно вести новинний блог. Це значно збільшує кількість сторінок сайту, і в тому випадку, якщо текст буде оптимізований, то обов’язково принесе користь.