мова
VitrageArt

Створення сайту для проектувального підприємства вітражів

VitrageArt
1
Головна сторінка
Головна сторінка VitrageArt
2
Галерея робіт
Галерея робіт VitrageArt
Хочете собі такий самий сайт?
Залишіть заявку прямо зараз та отримайте безкоштовну консультацію!

  Тип проекту Сайт візитка
  Ексклюзивний дизайн ✔️
  Мобільна версія сайту ✔️
  Наповнення сайту ✔️
  CMS сайту WordPress
  Термін реалізації 1 місяць

  Які знання необхідні для розробки сайту вітражної майстерні? Веб-студія Rubik має досвід у створенні сайтів для багатьох видів діяльності. Даний сайт-візитка був розроблений для студії проектування та оформлення художніми вітражами VitrageArt. Для веб-ресурсу в якості системи адміністрування була обрана CMS WordPress. І розробка такого сайту почалася з етапу створення веб-дизайну.

  Веб-дизайн для студії вітража

  Фахівцями студії Rubik в Сумах був проведений детальний аналіз ніші бізнесу декору для приміщень. Щоб виділитися на тлі конкурентів, було прийнято рішення вибрати для сайту студії колірну палітру, яка відображає спокій і витонченість сфери діяльності.

  Верхня і нижня панелі сайту розроблені в стилі мінімалізму, а самі сторінки сайту вміщують в себе унікальні зображення з прикладами робіт студії. На головній сторінці розташовані результати основних видів діяльності, які надає студія оформлення інтер’єру VitrageArt. Не дивлячись на безліч класичних елементів в стилі сайту, між інформаційними блоками досить вільного простору і відсутня візуальна перенасиченість.

  Функціонал сайту студії декору інтер’єру

  Для користувацької зручності веб-студія Rubik розробила англійську і російську версії сайту. Цей момент підвищує не тільки рівень довіри і комфорту, але і допомагає отримати додаткову лояльність. Отже, цільова аудиторія буде розширюватися тому, що більша кількість користувачів зможуть дізнатися про Вид діяльності Студії VitrageArt і скористатися її послугами.

  Відвідувач сайту може з легкістю отримати консультацію, щодо питань декору, що цікавлять, натиснувши кнопку на банері головної сторінки сайту. Сайт добре адаптований для користувачів з ПК і мобільними пристроями, що також впливає на зручність та ріст кількість відвідувань протягом доби.

  Структура сайту порівняно невелика, що допомагає швидко орієнтуватися в категоріях послуг. Додатково, для швидкої навігації дизайнери використовували інтуїтивно-зрозумілі зображення і розробили каталог готових робіт. Великий досвід в розробці сайтів для студій і компаній дозволив створити цікавий і ексклюзивний веб-ресурс. Результат нашої роботи можна переглянути нижче на сторінці.