мова
Керам-С

Створення сайту для виробника торцевих ущільнень

Керам-С

Для компанії, яка спеціалізується на виготовленні та ремонті торцевих ущільнень веб-студія Rubik розробила сайт-візитку. Переваги в створенні сайту для заводу виробника очевидні:

 • В першу чергу, це створює і покращує імідж компанії;
 • З видом діяльності набагато простіше знайомити потенційних партнерів;
 • Майбутні співробітники також можуть відгукнутися на вакансію, вивчивши інформацію про підприємство;
 • Є можливість розширити цільову аудиторію за допомогою розробки сайту для бізнесу.

Також великою перевагою розробки сайту в Сумах ми вважаємо автоматизацію більшості процесів. Це як мінімум скорочує час, який люди раніше витрачали на ємні консультації по телефону і наживо. Зараз безліч питань в бізнесі можна врегулювати в режимі онлайн.

Сайт-візитка для заводу-виробника має форму для відправки запиту зворотного дзвінка. А в тому випадку, якщо цікавить продукція підприємства – на банері головної сторінки є кнопка доступу до прайсу деталей.

Виконавши детальний аналіз ніші даного виду виробництва, веб-дизайнери запропонували розмістити також на головній сторінці ключові аспекти роботи виробника, красиво оформивши інформацію для більш швидкого сприйняття користувачів. Фахівці веб-студії Rubik розробили візуал сайту в максимально технологічному стилі: стримана палітра відображає практичність і точність процесу виробництва і його характер. Це означає, що дизайн добре розроблений з точки зору UX/UI-дизайну.

Для сайту виробника розроблена така опція, як багатомовність. Створити сайт в декількох мовних версіях вигідно з кількох причин:

 • У користувачів буде можливість переглядати сайт на зручному сайті, а це в свою чергу, збільшить рівень лояльності і довіри;
 • Кількість сторінок збільшується кілька разів;
 • Більше сторінок сайту-швидше і краще проходить процес просування.

Панель адміністрування сайту виробника

Такого виду сайти веб-студія Rubik створює на платформі CMS WordPress. Дана система управління даними сайту розроблена і адаптована спеціально для створення інформаційних сайтів. Функції сайту виробника за допомогою даної CMS:

Настроювані елементи дизайну сайту.

SEO-просування.

Доступ до панелі управління сайтом з будь-якого пристрою.

Зручне управління медіа файлами сайту.

Інтуїтивно адаптована панель адміністрування.

Всі приклади візуала сайту доступні нижче. У вас є можливість залишити нам заявку на розробку сайту в Сумах або проконсультуватися по телефону.

Тип проекту Сайт візитка
Розробка логотипу ✔️
Ексклюзивний дизайн ✔️
Мобільна версія сайту ✔️
CMS сайту WordPress
Термін реалізації 1 місяць
1
Головна сторінка
Головна сторінка Керам-С
2
Сторінка послуг
Сторінка послуг Керам-С
3
Сторінка новин
Сторінка новин Керам-С
4
Внутрішня сторінка новин
Внутрішня сторінка новин Керам-С
Дякуємо за перегляд!
Перейти на сайт

Відгуки

5,0 34 reviews

 • Avatar Анастасия Забродина ★★★★★ місяць тому
  Залишилися дуже задоволені проделоной роботою даної компанії. Професіоналізм і правильний підхід до роботи на вищому рівні. Хлопці прілушіваются до побажань … Відкрити клієнта, дають цінні поради і влажівать душу в свої роботи. Рекомендуємо до сотруднічеству😉😊😊😊👍
 • Avatar Яна Сидорук ★★★★★ 6 місяців тому
  Замовляли у хлопців розробку сайту. Результатом залишилися задоволені! Все було зроблено вчасно, дизайн сайту дуже стильний, 100% потрапляння за колірною … Відкрити гамою і структурі. Колектив чуйний і комунікабельний! Продовжуємо співпрацювати! Вибравши цю команду не пошкодуєте!
 • Avatar Анна Грушко ★★★★★ 6 місяців тому
  Для сімейного бізнесу замовляли сайт в Rubik спочатку 2020 року.
  Відразу скажу, що зараз є величезна кількість пропозицій на ринку, є можливість знайти
  … Відкрити більш бюджетні варіанти, але в такому випадку не варто розраховувати на високі результати.
  Звернувшись в Rubik, нас дуже підкупило чуйне увагу до бізнесу, який ми хочемо просувати в інтернеті:
  - нам запропонували кілька варіантів, як можна розробити сайт інтернет-магазину, - дали інформацію про те, як зробити дизайн сайту запам'ятовується,
  - розповіли, які способи просування є, і через скільки чекати результати.
  Мені сподобалася компетентна робота фахівців: завжди аргументовано відповідають на питання, дотримуються адекватних термінів, нормально реагують на редагування.
  Ми замовляли розробку сайту інтернет-магазину, текстове наповнення сайту, Seo-просування.
  Через 3 місяці ми вже змогли оцінити реальний результат.
  Зараз, через рік успішного функціонування і комплексного просування, наш бізнес виріс в злагоджену працюючу систему і успішно продовжує розвиватися далі!
  Щиро вдячні студії Rubik, і радимо команду професіоналів всім, хто хоче перевести свій бізнес в інтернет або створити в інтернеті з нуля справа своєї мрії.