мова
San-Remo

Створення сайту для ресторану

San-Remo

У сфері обслуговування розробка сайтів займає провідні позиції з питань розвитку, розширення та просування бізнесу. До задачі розробки сайту в Сумах для ресторанного комплексу San-Remo було прописано чітке технічне завдання. Виконані роботи не зайняли багато часу, і проект був реалізований за досить короткий термін. Питання розробки дизайну сайту було визначено в темній виразній кольоровій палітрі. Вона відповідає корпоративним кольорам закладу. Унікальні і якісні зображення використані на сайті, допомогли домогтися потрібного враження від сайту. Вони повністю передали атмосферу і головний мотив асоціацій із закладом.

Дизайн сайту розроблений з нуля і всі побажання в його розробці вчилися спільно з оптимальним призначеним для користувача інтерфейсом і досвідом користувача (UX/UI дизайн).

Створення структури сайту для розважального комплексу

Структура сайту проста в користуванні. Рядок розділів сайту добре розмістився поруч з логотипом закладу. Сайт не має складної ієрархії, при тому, вся викладена інформація про заклад займає свою позицію. В принципі, для сайту ресторану даний вид сайту є оптимальним, в тому випадку, якщо відсутня служба доставки.

Для більшої зручності сайт-візитка ресторану має україномовну та англомовну версії. Таким чином ресторан показує лояльність до об’ємної цільової аудиторії. На сайті можна переглянути всі можливі варіанти для вибору виду дозвілля, який пропонує ресторанний комплекс. Розробники для користувачів візуалізували красиву презентацію меню і барну карту. У розділі “Ресторан” розробники студії впровадили можливість віртуальної екскурсії по терасі і бару закладу.  А для того, щоб цей ресторан знайти на карті міста фахівці веб-студії Rubik розмістили внизу сайту зручну навігаційну карту.      

В цілому, веб-ресурс вийшов стриманим, інформативним і одночасно привабливим. Для адміністрування подібного виду сайту ми використовували CMS WordPress. Всю інформацію на сайті за допомогою такої системи управління можна міняти на будь-якому пристрої при наявності доступів до сайту. Ця можливість стала великою перевагою для виконання роботи контент менеджерів.

Розробка функціоналу сайту ресторану

Для створення сайту-візитки великого функціоналу не потрібно. Наприклад, інтерактивними атрибутами в даному випадку є:

 • карта з місцем розташування ресторану;
 • 3-D Тури по залах ресторану.

Якщо вас цікавить розробка сайту-візитки для ресторану у Вашому місті, то ми можемо допомогти в реалізації даного проекту також з додатковим функціоналом сайту.

Тип проекту Сайт візитка
Ексклюзивний дизайн ✔️
Мобільна версія сайту ✔️
Наповнення сайту ✔️
CMS сайту WordPress
Термін реалізації 1 місяць
1
Головна сторінка
Головна сторінка San-Remo
2
Сторінка про нас
Сторінка про нас San-Remo
3
Сторінка меню
Сторінка меню San-Remo
Дякуємо за перегляд!
Перейти на сайт

Відгуки

5,0 34 reviews

 • Avatar Анастасия Забродина ★★★★★ місяць тому
  Залишилися дуже задоволені проделоной роботою даної компанії. Професіоналізм і правильний підхід до роботи на вищому рівні. Хлопці прілушіваются до побажань … Відкрити клієнта, дають цінні поради і влажівать душу в свої роботи. Рекомендуємо до сотруднічеству😉😊😊😊👍
 • Avatar Яна Сидорук ★★★★★ 6 місяців тому
  Замовляли у хлопців розробку сайту. Результатом залишилися задоволені! Все було зроблено вчасно, дизайн сайту дуже стильний, 100% потрапляння за колірною … Відкрити гамою і структурі. Колектив чуйний і комунікабельний! Продовжуємо співпрацювати! Вибравши цю команду не пошкодуєте!
 • Avatar Анна Грушко ★★★★★ 6 місяців тому
  Для сімейного бізнесу замовляли сайт в Rubik спочатку 2020 року.
  Відразу скажу, що зараз є величезна кількість пропозицій на ринку, є можливість знайти
  … Відкрити більш бюджетні варіанти, але в такому випадку не варто розраховувати на високі результати.
  Звернувшись в Rubik, нас дуже підкупило чуйне увагу до бізнесу, який ми хочемо просувати в інтернеті:
  - нам запропонували кілька варіантів, як можна розробити сайт інтернет-магазину, - дали інформацію про те, як зробити дизайн сайту запам'ятовується,
  - розповіли, які способи просування є, і через скільки чекати результати.
  Мені сподобалася компетентна робота фахівців: завжди аргументовано відповідають на питання, дотримуються адекватних термінів, нормально реагують на редагування.
  Ми замовляли розробку сайту інтернет-магазину, текстове наповнення сайту, Seo-просування.
  Через 3 місяці ми вже змогли оцінити реальний результат.
  Зараз, через рік успішного функціонування і комплексного просування, наш бізнес виріс в злагоджену працюючу систему і успішно продовжує розвиватися далі!
  Щиро вдячні студії Rubik, і радимо команду професіоналів всім, хто хоче перевести свій бізнес в інтернет або створити в інтернеті з нуля справа своєї мрії.