мова
TAF

Створення сайту для інтернаціональної транспортної компанії

TAF

На широкому ринку послуг однією і найбільш затребуваних сфер є транспортна логістика.  Такий вид діяльності спеціалізується на великій кількості видів перевезень, і створення сайту може значно автоматизувати технічні завдання. Функціонал сайту може бути як стриманим, так і більш широким. Все залежить від того, який продукт замовник побажає отримати по завершенню розробки.

Найчастіше сайт для транспортної компанії містить форми “зворотного дзвінка” або заповнення заявки на консультацію. При тому, фахівці веб-студії Rubik вміють створювати сайти таким чином, що користування сайтом залишається безсумнівно зручним, незалежно від спектру можливостей сайту.

Етапи розробки сайту для транспортної компанії в Сумах

Для того, щоб отримати якісний сайт наша команда по черзі виконує етапи створення веб-ресурсу:

 • Складання та затвердження ТЗ (технічного завдання). Разом з компанією TAF був проведений аналіз ніші в сфері послуг.
 • Розробка дизайну сайту. Лаконічний і стриманий візуал, тематичний банер, який чітко відображає вид діяльності компанії. При цьому веб-дизайн розроблений з урахуванням UX / UI вимог і сучасних трендів;
 • Адаптивна верстка, програмування та адміністрування;
 • Заповнення інформаційних блоків сайту та оптимізація зображень.

Що потрібно для розробки сайту транспортної компанії?

Для того, щоб створений сайт став зручним у користуванні ми виділили кілька атрибутів комфорту:

Наявність окремих вкладок з інформацією «Про компанію», «Контакти», «Види послуг», «Головна». Назви розділів можуть відрізнятися від даних, при тому, наповнення сторінок повинно бути лаконічно описаним і відповідати точно тематиці.

Головна сторінка сайту повинна містити інформаційний банер для більшого залучення уваги до актуальної інформації.

Важливим атрибутом є опис переваг співпраці з підприємством. Варто створити окремий інформаційний блок і красиво оформити всі пункти. Цей момент позитивно впливає на рівень довіри відвідувачів сайту.

Для даного сайту була використана CMS WordPress, як для інформаційного сайту компанії. Веб-ресурс має три мовні версії: німецьку, англійську та російську. Крім значної зручності користування, це також збільшує кількість сторінок і дає додаткову можливість до просування.

Тип проекту Сайт компанії
Ексклюзивний дизайн ✔️
Мобільна версія сайту ✔️
CMS сайту WordPress
Термін реалізації 1 місяць
1
Головна сторінка
Головна сторінка TAF
2
Інформаційна сторінка
Інформаційна сторінка TAF
3
Сторінка контактів
Сторінка контактів TAF
Дякуємо за перегляд!
Перейти на сайт

Відгуки

5,0 34 reviews

 • Avatar Анастасия Забродина ★★★★★ місяць тому
  Залишилися дуже задоволені проделоной роботою даної компанії. Професіоналізм і правильний підхід до роботи на вищому рівні. Хлопці прілушіваются до побажань … Відкрити клієнта, дають цінні поради і влажівать душу в свої роботи. Рекомендуємо до сотруднічеству😉😊😊😊👍
 • Avatar Яна Сидорук ★★★★★ 6 місяців тому
  Замовляли у хлопців розробку сайту. Результатом залишилися задоволені! Все було зроблено вчасно, дизайн сайту дуже стильний, 100% потрапляння за колірною … Відкрити гамою і структурі. Колектив чуйний і комунікабельний! Продовжуємо співпрацювати! Вибравши цю команду не пошкодуєте!
 • Avatar Анна Грушко ★★★★★ 6 місяців тому
  Для сімейного бізнесу замовляли сайт в Rubik спочатку 2020 року.
  Відразу скажу, що зараз є величезна кількість пропозицій на ринку, є можливість знайти
  … Відкрити більш бюджетні варіанти, але в такому випадку не варто розраховувати на високі результати.
  Звернувшись в Rubik, нас дуже підкупило чуйне увагу до бізнесу, який ми хочемо просувати в інтернеті:
  - нам запропонували кілька варіантів, як можна розробити сайт інтернет-магазину, - дали інформацію про те, як зробити дизайн сайту запам'ятовується,
  - розповіли, які способи просування є, і через скільки чекати результати.
  Мені сподобалася компетентна робота фахівців: завжди аргументовано відповідають на питання, дотримуються адекватних термінів, нормально реагують на редагування.
  Ми замовляли розробку сайту інтернет-магазину, текстове наповнення сайту, Seo-просування.
  Через 3 місяці ми вже змогли оцінити реальний результат.
  Зараз, через рік успішного функціонування і комплексного просування, наш бізнес виріс в злагоджену працюючу систему і успішно продовжує розвиватися далі!
  Щиро вдячні студії Rubik, і радимо команду професіоналів всім, хто хоче перевести свій бізнес в інтернет або створити в інтернеті з нуля справа своєї мрії.