мова
Будинок Вашої Мрії

Розробка сайту для будівельної компанії

Будинок Вашої Мрії
1
Головна сторінка
Головна сторінка Будинок Вашої Мрії
2
Каталог будинків з фільтром
Каталог будинків з фільтром Будинок Вашої Мрії
3
Сторінка проекту
Сторінка проекту Будинок Вашої Мрії
Хочете собі такий самий сайт?
Залишіть заявку прямо зараз та отримайте безкоштовну консультацію!

  Тип проекту Сайт каталог
  Розробка логотипу ✔️
  Ексклюзивний дизайн ✔️
  Мобільна версія сайту ✔️
  Наповнення сайту ✔️
  CMS сайту WordPress
  Термін реалізації 2 місяці

  Розробка сайтів зацікавила безліч підприємців. Не є винятком і сфера будівництва будинків. Для будівельної компанії «Будинок Вашої Мрії» веб-студія Rubik розробила сайт-каталог.  Інформаційний сайт в собі несе знайомство з проектами на будівництво житлових будинків. Візуально сайт нагадує інтернет-магазин, при тому картки товарів виконують функцію презентації проектів будівництва. Інформацією на сайті можна керувати за допомогою зручної панелі CMS WordPress. Додатковою перевагою є можливості перегляду статистики дій на сайті і його просування в інтернеті.

  Структура сайту дуже проста і розділи зайняли своє місце у верхній панелі поруч з контактною інформацією і кнопкою замовлення дзвінка. Якщо цікавить будівництво будинку з певних матеріалів, то на сайті також доступні відповідні розділи. А на головній сторінці сайту можна замовити прорахунок послуг і матеріалів з будівництва. Для додаткового залучення клієнтів, зростання їх довіри та лояльності створили блок «Реалізовані проєкти».

  Дизайн сайту будівельної компанії

  Для розробки візуалу сайту будівельної фірми ми провели аналітику конкурентів і врахували побажання клієнта, поєднуючи це все з сучасними правилами дизайну і користувальницьким досвідом.  На сайті переважає поєднання двох кольорів-синій і білий. Вони відображають лаконічність і діловий стиль сфери бізнесу разом зі строгими формами атрибутів дизайну сайту. Також невід’ємною частиною гарного зовнішнього вигляду є підбір сумісних видів шрифтів для сайту (нагадаємо, що їх повинно бути не більше трьох) в контрастному від фону кольорі. Сайт будівельної компанії адаптований для мобільних пристроїв і для комп’ютерів. З цього користувачеві буде однаково комфортно переглядати інформацію на девайсах з різними розмірами екранів.

  Для розробки кожного нового веб-проекту наша студія створює унікальні рішення. Всі, хто звертаються за розробкою сайту в Rubik, отримують сучасний веб-ресурс, який вигідно виділяє серед конкурентів. Також результати нашої роботи над сайтами будівельних компаній допомагають просунути бізнес в інтернеті. Крім сайту-каталогу для такого бізнесу може підійти розробка сайту-візитки або корпоративного сайту.

  Якщо потрібні послуги копірайтера для сайту або сайт необхідно наповнити інформацією або даними, то в нашій веб-студії Rubik є фахівці, які можуть виконати дані види робіт. Також ми дамо поради та відповіді на питання, що стосуються тексту і зображень, які потрібно розмістити на сайті.