мова

SMM просування в соц.мережах

Без реклами в інтернеті зараз неможливо просувати свій бізнес. І одними з успішних каналів комунікації є соціальні мережі. SMM – це ефективний канал реклами для вашого бізнесу, але просування на просторах соціальних мереж має багато нюансів. наприклад:

 • важливо розбиратися в безкоштовних інструментах просування;
 • необхідно розуміти, як просуватися платно;
 • без контент-плану неможливо вибудувати комплексну концепцію;
 • без регулярного постинга дописів в соціальних мережах і постинга сторіс неможливо буде підтримувати постійну увагу до вашого бізнесу у цільової аудиторії;
 • необхідно розуміти тонкощі налаштування таргетованої реклами.

У компанії Rubik зможуть побудувати для вас стратегію просування в соціальних мережах для вашого бізнесу. SMM-просування – це один із способів комплексного просування.

Просування сайтів в Сумах ідеально поєднувати з просуванням в соціальних мережах. Тому що:

 • якщо у вас є бізнес, який функціонує на території одного міста, в соціальних мережах легко знайти свою аудиторію;
 • завдяки налаштуванню таргетованої реклами, ви зможете, дивлячись на своїх підписників, визначити портрет своєї цільової аудиторії. Це важливий пункт, оскільки, проаналізувавши потреби і болі цільової аудиторії, ви зможете пропонувати нові товари або послуги, які закривають потреби людей. Це вигідно відбудує вас від конкурентів;
 • вам забезпечена безкоштовна реклама. Люди активно користуються соціальними мережами, тому нерідко рекомендують товари і послуги на своїх сторінках в соціальних мережах. Наприклад, вказують в сторіс або постах в Instagram або на Facebook посилання на бренди / кафе / товари або послуги. Таким чином, до вашого бізнесу зростає довіра, якщо вас рекомендують;
 • люди можуть легко залишати відгуки, коментувати ваші публікації, що дозволяє вам чути свого клієнта, вдосконалюватися, оновлювати асортимент своїх товарів і послуг;
 • на сторінці в соціальних мережах ви вказуєте свій сайт, і, відповідно, за допомогою переходів ви купуєте нових лідів;
 • за допомогою соціальних мереж є можливість зробити свій особистий бренд, що буде відбудовувати вас від конкурентів.

Хтось подумає, що можна просуватися в соціальних мережах самостійно. Але насправді це складно. Не всі власники бізнесів знають алгоритми соціальних мереж, у них немає спеціальних знань налаштування таргетованої реклами, немає часу на написання дописів і регулярний постинг Сторіс. Краще делегувати ці обов’язки нам.

Давайте порівняємо самостійне просування в соціальних мережах з самостійним SMM-просуванням:

Самостійне SMM-просування

SMM-просування від компанії Rubik

Просування в соціальних мережах найчастіше відбувається, зважаючи на настрій: сьогодні є час і настрій – публікуєте пост і Сторіс. Настрою немає – нічого не публікуєте, що згубно впливає на статистику. Рано чи пізно ваш профіль стане неактивним.

У вас є чітка концепція для регулярного постинга – контент-план, який вміщує в себе сторіс-конент і контент для дописів. Вам не потрібно самостійно придумувати теми – у вас є чіткий план що за чим, і як публікувати.

Не знаючи основ копірайтингу, ви заповнюєте свою сторінку неефективним контентом.

Професійний копірайтер буде розробляти для вас логічний і ефективний контент, який приводить клієнтів.

Не знаючи алгоритмів таргетингової реклами, ви будете регулярно оплачувати рекламу, але не отримувати від неї відгуків.

Професійний таргетолог зможе налаштувати для вас рекламні компанії, які будуть регулярно приводити клієнтів і збережуть ваш бюджет.

Без знання основ побудови особистого бренду, ви не зможете створити унікальний дизайн сторінки і необхідну атмосферу.

Спільна робота дизайнера, маркетолога і копірайтера допоможуть вам створити ваш особистий почерк, який і буде залучати нових клієнтів, роблячи вас впізнаваним.

Просування в Інстраграм в Сумах можливе, якщо ви довірите це нам! Компанія Rubik знає, як зробити ваш бізнес впізнанним на просторах соціальних мереж.

Скільки коштує комплексне SMM-просування в соціальних мережах в Сумах?

Ціна завжди розраховується індивідуально, залежно від ваших вимог. Комплексне SMM-просування включає в себе такі послуги:

 • створення контент-плану для сторіс і постів;
 • створення текстового, фото-і відео-контенту;
 • настройка таргетованої реклами;
 • створення дизайнів для соціальних мереж.

Чи можна скористатися однією з послуг просування, якщо вам не потрібно все в комплексі? Звісно. Ви можете окремо замовити настройку таргетованої реклами в Сумах, послуги копірайтера або послуги дизайнера.

Ви все ще думаєте, чи потрібне вам SMM-просування в соціальних мережах? Не думайте, дійте! Телефонуйте в Rubik і починайте реалізовувати стратегію свого активного просування в інтернеті.