мова
Art-Folli

Створення сайту для компанії натяжних стель

Art-Folli

Розробка сайту для майстерень в Сумах – це один з найбільш затребуваних видів послуг в IT-сфері. Багато майстерні замовляють створення інтернет-магазинів і корпоративних сайтів, щоб познайомити користувачів Інтернету зі своїми послугами та продукцією. Компанія по установці натяжних стель “Арт-Фоллі” також прийняла рішення про розробку сайту в Сумах. Веб-студія Rubik втілила в реальність побажання клієнта і технічне завдання було виконано в повному обсязі.

Для створення інтернет-ресурсу компанії, яка виконує монтажні роботи важливо чітко структурувати перелік пропонованих послуг і передбачити їх подальше збільшення. Також за нашими рекомендаціями, розділ сайту «натяжні стелі» був оптимізований не тільки для користувачів інтернету, але і для пошукових систем. Зручно вибирати тип стелі для будь-якого приміщення. На даному веб-ресурсі є можливість розрахувати послуги, які необхідні клієнту.

Дизайн сайту для компанії монтажу натяжних стель

Сучасні тенденції в веб-дизайні допомогли створити красивий і затишний сайт. Дизайнери веб-студії Rubik розробили саме таку концепцію, щоб колірна схема на сайті виглядала унікально. Правильно розставлені акценти для блоків з важливою інформацією привертають увагу, але при цьому не відволікають користувача від вивчення сайту.

Для сайту монтажної компанії важливо на сайті мати форму для заявки зворотного дзвінка. В даному варіанті ми розташували її на банері головної сторінки сайту і там же є доступ до калькулятора вартості послуг монтажу натяжної стелі.

Для підвищення впізнаваності і створення асоціацій фахівці Rubik розмістили на сайті геометричні атрибути. Дане рішення виглядає цікаво і виділяє на тлі конкурентів. Всі кнопки і поля на сайті обов’язково вирівняні, що створює враження візуального порядку. Тому на сайті приємно перебувати довгий час.

Панель адміністратора сайту та система керування

Так як сайт для компанії натяжних стель спрямований на ознайомлення клієнта з асортиментом послуг і отримання консультації, то ми вибрали CMS WordPress. Такий сайт має свої переваги і певний функціонал. Це також означає, що його вартість порівняно невелика. Розробляючи сайт, фахівці нашої веб-студії врахували багаторічний досвід і оптимізували панель адміністратора під замовника. Ми дбаємо про зручність користування сайтом нашого замовника та його клієнта. Нижче на сторінці представляємо зовнішній вигляд сайту.

У нас є в запасі ще багато ідей для втілення в реальність разом з вами. Залишайте заявку на розробку сайту і телефонуйте для консультації.

Тип проекту Сайт візитка
Розробка логотипу ✔️
Ексклюзивний дизайн ✔️
Мобільна версія сайту ✔️
СЕО просування ✔️
CMS сайту WordPress
Термін реалізації 1 місяць
1
Головна сторінка
Головна сторінка Art-Folli
2
Сторінка послуг
Сторінка послуг Art-Folli
3
Сторінка послуги
Сторінка послуги Art-Folli
Дякуємо за перегляд!
Перейти на сайт

Відгуки

5,0 34 reviews

 • Avatar Анастасия Забродина ★★★★★ місяць тому
  Залишилися дуже задоволені проделоной роботою даної компанії. Професіоналізм і правильний підхід до роботи на вищому рівні. Хлопці прілушіваются до побажань … Відкрити клієнта, дають цінні поради і влажівать душу в свої роботи. Рекомендуємо до сотруднічеству😉😊😊😊👍
 • Avatar Яна Сидорук ★★★★★ 6 місяців тому
  Замовляли у хлопців розробку сайту. Результатом залишилися задоволені! Все було зроблено вчасно, дизайн сайту дуже стильний, 100% потрапляння за колірною … Відкрити гамою і структурі. Колектив чуйний і комунікабельний! Продовжуємо співпрацювати! Вибравши цю команду не пошкодуєте!
 • Avatar Анна Грушко ★★★★★ 6 місяців тому
  Для сімейного бізнесу замовляли сайт в Rubik спочатку 2020 року.
  Відразу скажу, що зараз є величезна кількість пропозицій на ринку, є можливість знайти
  … Відкрити більш бюджетні варіанти, але в такому випадку не варто розраховувати на високі результати.
  Звернувшись в Rubik, нас дуже підкупило чуйне увагу до бізнесу, який ми хочемо просувати в інтернеті:
  - нам запропонували кілька варіантів, як можна розробити сайт інтернет-магазину, - дали інформацію про те, як зробити дизайн сайту запам'ятовується,
  - розповіли, які способи просування є, і через скільки чекати результати.
  Мені сподобалася компетентна робота фахівців: завжди аргументовано відповідають на питання, дотримуються адекватних термінів, нормально реагують на редагування.
  Ми замовляли розробку сайту інтернет-магазину, текстове наповнення сайту, Seo-просування.
  Через 3 місяці ми вже змогли оцінити реальний результат.
  Зараз, через рік успішного функціонування і комплексного просування, наш бізнес виріс в злагоджену працюючу систему і успішно продовжує розвиватися далі!
  Щиро вдячні студії Rubik, і радимо команду професіоналів всім, хто хоче перевести свій бізнес в інтернет або створити в інтернеті з нуля справа своєї мрії.