мова
Vista

Створення інтернет-магазину будівельних матеріалів

Vista

Інтернет-магазин «Віста» розроблений з метою автоматизувати роботу мережі будівельно-господарських маркетів. Це рішення також дозволило охоплювати цільову аудиторію не тільки в своєму регіоні. Структура сайту зручна, має безліч вкладок і підкатегорій товарів. Подібна схема допомагає користувачам відшукати товари інтуїтивно за специфікою їх застосування. Сайт комфортний для відвідувачів широкої вікової категорії.

Пошуковий рядок орієнтований на видачу результатів з урахуванням синонімів та транслітерації. Тому, в разі введення пошукового запиту на мові відмінній від необхідної, сайт перетворює результат пошуку в правильний. Сайт розміщений на загальнодоступній платформі OpenCart. Дане програмне забезпечення розроблено спеціально для створення інтернет-магазинів і має широкий функціонал. Система управління адаптована для інтуїтивно-зрозумілого користування, а це означає, що вона проста в роботі.

Присутні синхронізації зі способами оплати:

 • Visa, MasterCard;
 • Альфабанк;
 • Монобанк;
 • ПриватБанк.

Підтримується вибір доставки поштовими службами:

 • Кур’єрська доставка по місту;
 • Нова Пошта;
 • Укрпошта;
 • Justin

Додаткові можливості сайту

Інтернет-магазин «Віста» пропонує схожі і корисні товари. Також є особистий кабінет на сайті за допомогою якого легко авторизованому користувачеві оформляти і зберігати історію замовлень. Зручна корзина для формування замовлень зберігає перелік доданих товарів навіть через деякий час. Так що якщо випадково вкладка з сайтом була закрита, то кошик товарів буде збережений на певний період.

 У тому випадку, якщо термінової необхідності оформлення замовлення немає можна скористатися опцією «Вибране».

Дизайн сайту

Для розробки інтернет-магазину в Сумах був створений індивідуальний дизайн сайту. Сайт також адаптований для пристроїв, дисплеї яких можуть мати різні дозволи. Колірна палітра сайту виділяє інтернет-магазин в Сумах на тлі конкурентів і є добре впізнаваною. Приклади зовнішнього вигляду сторінок сайту наведені нижче на сторінці. В оформленні сторінок спостерігається простота і лаконічність.

Головним атрибутом головної сторінки сайту є яскраві банери, які змінюють один одного і привертають увагу до певних позицій товарів. Крім цього, товари, категорія яких потрапляє в акційні періоди, відображаються для користувача з особливими позначками.

 

 

Тип проекту Інтернет магазин
Ексклюзивний дизайн ✔️
Мобільна версія сайту ✔️
СЕО просування ✔️
CMS сайту OpenCart
Інтеграції
Термін реалізації 2 місяці
1
Головна сторінка
Головна сторінка Vista
2
Категорія товарів з фільтром
Категорія товарів з фільтром Vista
3
Сторінка товару
Сторінка товару Vista
4
Сторінка послуг
Сторінка послуг Vista
Дякуємо за перегляд!
Перейти на сайт

Відгуки

5,0 34 reviews

 • Avatar Анастасия Забродина ★★★★★ місяць тому
  Залишилися дуже задоволені проделоной роботою даної компанії. Професіоналізм і правильний підхід до роботи на вищому рівні. Хлопці прілушіваются до побажань … Відкрити клієнта, дають цінні поради і влажівать душу в свої роботи. Рекомендуємо до сотруднічеству😉😊😊😊👍
 • Avatar Яна Сидорук ★★★★★ 6 місяців тому
  Замовляли у хлопців розробку сайту. Результатом залишилися задоволені! Все було зроблено вчасно, дизайн сайту дуже стильний, 100% потрапляння за колірною … Відкрити гамою і структурі. Колектив чуйний і комунікабельний! Продовжуємо співпрацювати! Вибравши цю команду не пошкодуєте!
 • Avatar Анна Грушко ★★★★★ 6 місяців тому
  Для сімейного бізнесу замовляли сайт в Rubik спочатку 2020 року.
  Відразу скажу, що зараз є величезна кількість пропозицій на ринку, є можливість знайти
  … Відкрити більш бюджетні варіанти, але в такому випадку не варто розраховувати на високі результати.
  Звернувшись в Rubik, нас дуже підкупило чуйне увагу до бізнесу, який ми хочемо просувати в інтернеті:
  - нам запропонували кілька варіантів, як можна розробити сайт інтернет-магазину, - дали інформацію про те, як зробити дизайн сайту запам'ятовується,
  - розповіли, які способи просування є, і через скільки чекати результати.
  Мені сподобалася компетентна робота фахівців: завжди аргументовано відповідають на питання, дотримуються адекватних термінів, нормально реагують на редагування.
  Ми замовляли розробку сайту інтернет-магазину, текстове наповнення сайту, Seo-просування.
  Через 3 місяці ми вже змогли оцінити реальний результат.
  Зараз, через рік успішного функціонування і комплексного просування, наш бізнес виріс в злагоджену працюючу систему і успішно продовжує розвиватися далі!
  Щиро вдячні студії Rubik, і радимо команду професіоналів всім, хто хоче перевести свій бізнес в інтернет або створити в інтернеті з нуля справа своєї мрії.