мова
VitrageArt

Створення сайту для проектувального підприємства вітражів

VitrageArt

Які знання необхідні для розробки сайту вітражної майстерні? Веб-студія Rubik має досвід у створенні сайтів для багатьох видів діяльності. Даний сайт-візитка був розроблений для студії проектування та оформлення художніми вітражами VitrageArt. Для веб-ресурсу в якості системи адміністрування була обрана CMS WordPress. І розробка такого сайту почалася з етапу створення веб-дизайну.

Веб-дизайн для студії вітража

Фахівцями студії Rubik в Сумах був проведений детальний аналіз ніші бізнесу декору для приміщень. Щоб виділитися на тлі конкурентів, було прийнято рішення вибрати для сайту студії колірну палітру, яка відображає спокій і витонченість сфери діяльності.

Верхня і нижня панелі сайту розроблені в стилі мінімалізму, а самі сторінки сайту вміщують в себе унікальні зображення з прикладами робіт студії. На головній сторінці розташовані результати основних видів діяльності, які надає студія оформлення інтер’єру VitrageArt. Не дивлячись на безліч класичних елементів в стилі сайту, між інформаційними блоками досить вільного простору і відсутня візуальна перенасиченість.

Функціонал сайту студії декору інтер’єру

Для користувацької зручності веб-студія Rubik розробила англійську і російську версії сайту. Цей момент підвищує не тільки рівень довіри і комфорту, але і допомагає отримати додаткову лояльність. Отже, цільова аудиторія буде розширюватися тому, що більша кількість користувачів зможуть дізнатися про Вид діяльності Студії VitrageArt і скористатися її послугами.

Відвідувач сайту може з легкістю отримати консультацію, щодо питань декору, що цікавлять, натиснувши кнопку на банері головної сторінки сайту. Сайт добре адаптований для користувачів з ПК і мобільними пристроями, що також впливає на зручність та ріст кількість відвідувань протягом доби.

Структура сайту порівняно невелика, що допомагає швидко орієнтуватися в категоріях послуг. Додатково, для швидкої навігації дизайнери використовували інтуїтивно-зрозумілі зображення і розробили каталог готових робіт. Великий досвід в розробці сайтів для студій і компаній дозволив створити цікавий і ексклюзивний веб-ресурс. Результат нашої роботи можна переглянути нижче на сторінці.

Тип проекту Сайт візитка
Ексклюзивний дизайн ✔️
Мобільна версія сайту ✔️
Наповнення сайту ✔️
CMS сайту WordPress
Термін реалізації 1 місяць
1
Головна сторінка
Головна сторінка VitrageArt
2
Сторінка послуги та вироби
Сторінка послуги та вироби VitrageArt
3
Галерея робіт
Галерея робіт VitrageArt
Дякуємо за перегляд!
Перейти на сайт

Відгуки

5,0 34 reviews

 • Avatar Анастасия Забродина ★★★★★ місяць тому
  Залишилися дуже задоволені проделоной роботою даної компанії. Професіоналізм і правильний підхід до роботи на вищому рівні. Хлопці прілушіваются до побажань … Відкрити клієнта, дають цінні поради і влажівать душу в свої роботи. Рекомендуємо до сотруднічеству😉😊😊😊👍
 • Avatar Яна Сидорук ★★★★★ 6 місяців тому
  Замовляли у хлопців розробку сайту. Результатом залишилися задоволені! Все було зроблено вчасно, дизайн сайту дуже стильний, 100% потрапляння за колірною … Відкрити гамою і структурі. Колектив чуйний і комунікабельний! Продовжуємо співпрацювати! Вибравши цю команду не пошкодуєте!
 • Avatar Анна Грушко ★★★★★ 6 місяців тому
  Для сімейного бізнесу замовляли сайт в Rubik спочатку 2020 року.
  Відразу скажу, що зараз є величезна кількість пропозицій на ринку, є можливість знайти
  … Відкрити більш бюджетні варіанти, але в такому випадку не варто розраховувати на високі результати.
  Звернувшись в Rubik, нас дуже підкупило чуйне увагу до бізнесу, який ми хочемо просувати в інтернеті:
  - нам запропонували кілька варіантів, як можна розробити сайт інтернет-магазину, - дали інформацію про те, як зробити дизайн сайту запам'ятовується,
  - розповіли, які способи просування є, і через скільки чекати результати.
  Мені сподобалася компетентна робота фахівців: завжди аргументовано відповідають на питання, дотримуються адекватних термінів, нормально реагують на редагування.
  Ми замовляли розробку сайту інтернет-магазину, текстове наповнення сайту, Seo-просування.
  Через 3 місяці ми вже змогли оцінити реальний результат.
  Зараз, через рік успішного функціонування і комплексного просування, наш бізнес виріс в злагоджену працюючу систему і успішно продовжує розвиватися далі!
  Щиро вдячні студії Rubik, і радимо команду професіоналів всім, хто хоче перевести свій бізнес в інтернет або створити в інтернеті з нуля справа своєї мрії.