мова
Розробка сайту

Створення сайтів в Сумах

Хочете бути попереду конкурентів? Почніть зараз!

Ваш бізнес давно існує в оффлайн, і вам необхідно зробити сайт? Або ваша справа тільки починає свій розвиток, але ви не знаєте, з чого краще почати: з правильного позиціонування в інтернеті, або з виходу в оффлайн? У вас виникає безліч питань, серед яких: «Навіщо мені сайт?», «А який вигляд сайту обрати?», «А чи точно сайт буде працювати?». У компанії «Rubik» вам дадуть відповідь на всі питання, допоможуть створити сайт в Сумах, а також проконсультують стосовно подальшого просування в інтернеті.

У світі, де реальний простір уже давно межує з віртуальним, неможливо побудувати повноцінний бізнес без використання інтернет-платформи. Ми знаємо все про створення сайтів в Сумах. І знаємо, як зробити так, щоб ваш бізнес в інтернеті почав працювати і приводити якомога більше клієнтів. Наша головна ідея – створення зручного, сучасного і швидкого сайту, який відрізняється від сайтів ваших конкурентів. Ми розповімо:

Мы расскажем:

 • як вибрати веб-дизайн;
 • як визначитися з правильним доменом для сайту;
 • як обрати движок (CMS);
 • як оптимізувати сайт під пошукову систему;
 • які способи просування використовувати, для того щоб сайт приводив клієнтів.

Ну і, нарешті, ми допоможемо вам визначитися з видом сайту, який буде реалізовувати вашу ключову мету.

Які види сайтів існують? Який сайт вибрати для свого бізнесу?

Якщо вас цікавить створення сайтів, то напевно ви вже ознайомилися з різними їх видами. У компанії «Rubik» вам підкажуть, який саме сайт буде логічніше і вигідніше створити на етапі розвитку вашого бізнесу. Зокрема, ми можемо створити для вас:

 1. Landing Page.

Це найбільш простий сайт, який має одну довгу сторінку. Landing Page використовується в тому випадку, якщо ви хочете привернути якомога більше покупців для певного товару або послуги. Даний вид сайту широко використовується в рекламі. І при грамотному текстовому наповненні, за схемою AIDA або PMPHS, здатний збільшити ваші продажі. Компанія Rubik активно створює продаючі лендінги як в Сумах, так і для інтернет-бізнесу всієї України.

 1. Сайт-візитка.

Такий вид сайту найбільш популярний. Найчастіше його створення замовляють ті, хто вже має свій бізнес в оффлайн (зокрема, надання послуг). Даний вид сайту простий у використанні, зрозумілий, має всю необхідну інформацію, яка необхідна клієнту для зв’язку з вами: телефон, адреса організації, посилання на ваш робочий профіль у соціальних мережах. Якщо вам необхідно створити сайт-візитку в Сумах, то ви знаєте, до кого звертатися!

 1. Сайт компанії.

Такий вид сайту вже має більш детальну структуру і більше сторінок. Найчастіше створити сайт компанії необхідно приватним клінікам, університетам, приватним школам, та й всім компаніям, які надають широкий спектр послуг. У сайті компанії ви можете розмістити чимало інформації:

 • контакти;
 • ціни;
 • структура підприємства;
 • інформація про працівників;
 • портфоліо;
 • відгуки.

Достатня кількість сторінок дає можливість зробити якісну SEO-оптимізацію і комплексно розвивати свій бізнес в інтернеті.

 1. Інтернет-магазин.

Якщо ви зацікавлені у продажу своїх товарів в інтернеті, то без інтернет-магазину не обійтися! Наш досвід роботи дозволить надати вам безліч варіантів, які не залишать вас байдужими.

Створення сайтів – процес відповідальний, тому варто його довірити професіоналам з досвідом роботи. Не думайте, що, купивши готовий шаблон сайту, ви зможете якісно просуватися в інтернеті і відбудовуватися від своїх конкурентів. Ми рекомендуємо зробити індивідуальну розробку, яка буде повністю задовольняти вас, і потрапляти в яблучко – свою цільову аудиторію.