мова
AvtoNomia

Створення інтернет-магазину автозапчастин

AvtoNomia

Якщо розглядати затребуваність створення інтернет-магазинів, то самим рентабельним можна вважати сферу автомобільних товарів і аксесуарів. Тут існує не так багато аналогів, як в інших сферах продажів.

Магазини автотоварів все частіше розміщують в інтернеті свої сайти з продукцією, і це, в першу чергу, пов’язано з великою зручністю для торгівлі. Автоматизувати процес покупки товару для клієнта мета власника бізнесу. А в наш час найлегший спосіб це зробити – створити інтернет-магазин, куди можна впровадити безліч сервісів і успішно адмініструвати все з панелі управління. Для розробки сайту магазину автотоварів “AvtoNomia” розробники веб-студії Rubik в Сумах використовували CMS OpenCart. На додаток до цього, перелік товарів розміщений на сайті був автоматично перенесений з документа.

Можливості сайту продовжуються на формі підбору товарів до необхідного автомобіля. Головна сторінка пропонує вибрати характеристики авто для того, щоб порадити відповідні аксесуари. На сайті розроблений загальний пошуковий рядок, а для кожної категорії товарів є свій фільтр сортування та пошуку товарів.

Дизайн інтернет-магазину автозапчастин

Сайт для магазину “AvtoNomia” виконаний в корпоративних кольорах, які добре поєднуються між собою. Структура сайту проста і розроблена з урахуванням користувацького досвіду. Також можна помітити, що картки товарів адаптовані під схему перегляду сторінок відвідувачами сайту. Блоки з даними розташовані в певних місцях і при перегляді інформації може навіть скластися враження певної послідовності.

Розробка веб-дизайну для інтернет-магазину автозапчастин зроблена згідно технічного завдання і додаткових побажань замовника. Клієнт обрав мінімалізм візуала і це грає хорошу роль. Адже на цей сайт орієнтована цільова аудиторія, яку цікавить найбільше асортимент товару.

Все, що потрібно для оформлення замовлення і його отримання ми бачимо в даному інтернет-магазині. Модулі, які використовуються для впровадження на сайт і коректної його роботи, перевірені часом і розробниками веб-студії Rubik. Якщо вас цікавить які можливості ще може мати інтернет-магазин автозапчастин, то телефонуйте нам для консультації з розробки сайтів в Сумах. А нижче на сторінці знайомтеся з результатом роботи творців сайтів веб-студії Rubik.

Тип проекту Інтернет магазин
Розробка логотипу ✔️
Ексклюзивний дизайн ✔️
Мобільна версія сайту ✔️
CMS сайту OpenCart
Інтеграції XML by ddaudio
Термін реалізації 2 місяці
1
Головна сторінка
Головна сторінка AvtoNomia
2
Категорія товарів з фільтром
Категорія товарів з фільтром AvtoNomia
3
Картка товару
Картка товару AvtoNomia
Дякуємо за перегляд!
Перейти на сайт

Відгуки

5,0 34 reviews

 • Avatar Анастасия Забродина ★★★★★ місяць тому
  Залишилися дуже задоволені проделоной роботою даної компанії. Професіоналізм і правильний підхід до роботи на вищому рівні. Хлопці прілушіваются до побажань … Відкрити клієнта, дають цінні поради і влажівать душу в свої роботи. Рекомендуємо до сотруднічеству😉😊😊😊👍
 • Avatar Яна Сидорук ★★★★★ 6 місяців тому
  Замовляли у хлопців розробку сайту. Результатом залишилися задоволені! Все було зроблено вчасно, дизайн сайту дуже стильний, 100% потрапляння за колірною … Відкрити гамою і структурі. Колектив чуйний і комунікабельний! Продовжуємо співпрацювати! Вибравши цю команду не пошкодуєте!
 • Avatar Анна Грушко ★★★★★ 6 місяців тому
  Для сімейного бізнесу замовляли сайт в Rubik спочатку 2020 року.
  Відразу скажу, що зараз є величезна кількість пропозицій на ринку, є можливість знайти
  … Відкрити більш бюджетні варіанти, але в такому випадку не варто розраховувати на високі результати.
  Звернувшись в Rubik, нас дуже підкупило чуйне увагу до бізнесу, який ми хочемо просувати в інтернеті:
  - нам запропонували кілька варіантів, як можна розробити сайт інтернет-магазину, - дали інформацію про те, як зробити дизайн сайту запам'ятовується,
  - розповіли, які способи просування є, і через скільки чекати результати.
  Мені сподобалася компетентна робота фахівців: завжди аргументовано відповідають на питання, дотримуються адекватних термінів, нормально реагують на редагування.
  Ми замовляли розробку сайту інтернет-магазину, текстове наповнення сайту, Seo-просування.
  Через 3 місяці ми вже змогли оцінити реальний результат.
  Зараз, через рік успішного функціонування і комплексного просування, наш бізнес виріс в злагоджену працюючу систему і успішно продовжує розвиватися далі!
  Щиро вдячні студії Rubik, і радимо команду професіоналів всім, хто хоче перевести свій бізнес в інтернет або створити в інтернеті з нуля справа своєї мрії.