мова

Розробка сайтів в Івано-Франківську

Сайти – невід’ємна частина сучасного бізнесу. Його успіх безпосередньо залежить від того, як ваш вид діяльності себе зарекомендував в інтернеті. Головними моментами в створенні успішного і продає сайту є:

 • Унікальний і цікавий дизайн;
 • Застосовані знання та тенденції сучасного користувацького досвіду та інтерфейсу;
 • Якісне наповнення (зображення, текст);
 • Правильно вибудувана тактика просування за допомогою реклами та інших інструментів маркетингу.

В індустрії IT-технологій спеціально для різного роду діяльності придумали і розділили типи сайтів. Вони відрізняються за своїм функціоналом. І завдяки користувальницькому досвіду ми інтуїтивно розуміємо, на якому сайті знаходимося і як він повинен виглядати. Приклади наведемо нижче.

Кому потрібно замовити лендінг в Івано-Франківську?

Невід’ємний атрибут старту успішного просування – сайт-візитка. У нього більш широкий функціонал, і тут необхідно розповісти не тільки про прайс своїх послуг або товарів. Створюють іміджевий сайт для знайомства з новою компанією. Там розміщують на сторінках інформацію про бізнес і його напрям, можна вести “Блог” і розповідати новини та сучасні тенденції. Бажано створювати окрему сторінку з контактними даними і розписати переваги співпраці з вами. Якщо ви вже визначилися, що хочете заявити про себе в інтернеті і почати розширювати аудиторію клієнтів – то ми чекаємо вас на консультації! Студія Rubik створить унікальний веб-ресурс і допоможе визначити ефективні інструменти для просування вашого бізнесу в мережі!

Який вигляд має сайт візитка в реальному житті?

Покажемо кілька прикладів, які розроблені фахівцями веб-студії Rubik:

 • Компанія натяжних стель Art-Folli  
 • Студія друку на полотні Mister Holst
 • Компанія з продажу елітних квартир «Довбуш»

Сайт компанії в Івано-Франківську для великих підприємств

Що таке сайт компанії / корпоративний сайт? Це розширена версія сайту-візитки. Справа не просто в більшій кількості сторінок. З таким сайтом підприємству дається можливість розмістити широкий асортимент послуг, що надаються і постійно їх оновлювати, доповнювати. Також важливо вести сторінку блогу, щоб тримати в курсі подій своїх клієнтів та інтернет-користувачів

Створення інтернет-магазину в Івано-Франківську

Це приклади інтернет-магазинів «Віста» і «Zabiyaka», які були розроблені кращими фахівцями компанії «Rubik». Якщо ваш бізнес це оптові, інтернет, роздрібні продажі товарів і ви хочете створити сайт в Івано-Франківську під ключ – звертайтеся в студію Rubik.

Помітна різниця в інтерфейсі різних видів сайтів? Виразно. Тому, що для кожного виду бізнесу потрібен певний тип сайту. Багато, не знаючи основ, думають, що їм потрібно створення інформаційного сайту. Але ж кожен сайт вже вміщує в себе різного роду контент, а значить – будь-який сайт є інформаційним.

Сервіси для доставки товарів в Івано-Франківську

Можна вважати такі сервіси чудовим інтерактивним ресурсом. Їх розробка рятує і бізнес в непередбачені ситуації і економить час клієнтів. З відкриттям сервісів доставки людство вже не зможе і не захоче відмовлятися від такої переваги. Доставки їжі з ресторанів, кафе, маркетів, квітів. Перелік товарів можна розширювати дуже довго. І цей вид діяльності з кожним днем стає все більше затребуваним.

Зверніть увагу на популярність сервісу доставки в Івано-Франківську Kilogramm Sushi Progect. Розробники веб-студії Rubik намагаються для того, щоб кожен міг швидко і комфортно замовити улюблені суші. Цей сервіс має наступні переваги:

 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
 • Адаптацію під різні пристрої;
 • Зроблені акценти на необхідної інформації (колір, шрифти, розміри), які чіпляють око;
 • Зручне спливаюче меню і швидкий доступ до будь-якої страви!

SEO-оптимізація сайту в Івано-Франківську

Прийнявши рішення про розробку сайту для бізнесу, відразу задумайтеся про його просування. У нашій команді є фахівці, які не тільки проконсультують, а й допоможуть налаштувати цей шлях розвитку. Починається все зі сторінок. Вони певним чином налаштовуються, щоб користувачам в Гугл по пошуковому запиту було легше знайти сайт. Далі ми пропонуємо послуги копірайтера. Оптимізовані для користувачів і пошукових систем якісні тексти і статті важлива частина розвитку сайту в Івано-Франківську. Адже прикметник «продає» має відношення не тільки до реклами, зображень та інших інструментів маркетингу. Тим, хто продає може бути і текст на вашому сайті від копірайтерів студії Rubik.

Пропозиція по створенню сайтів в Івано-Франківську від студії Rubik завжди в силі!

Ми робимо якісно і зі смаком. І вартість сайтів в Івано-Франківську від нашої команди завжди відповідає кінцевому продукту (сайту). З радістю станемо творцями ваших нових проектів і веб-ресурсів, а також їх подальшою технічною підтримкою. Чекаємо на консультацію по створенню сайту!