мова
НЕ будемо втомлювати
Вас. МИ робимо все!
Все, що пов'язано з web-технологіями,
сайтами і тим, що їх оточує!
Наші послуги
Портфоліо
Роботи, якими ми пишаємося
Vista
Мережа будівельно-господарських маркетів
Інтернет магазин
Vista
Медсоюз
Приватний медичний центр
Сайт компанії
Медсоюз
Kilogramm
Ресторан японської кухні
Сервіс доставки
Kilogramm
Сирний сомельє
Інтернет магазин сирів та алкоголю
Інтернет магазин
Сирний сомельє
Оптика 1.0
Мережа центрів зору
Інтернет магазин
Оптика 1.0
San-Remo
Ресторан в місті Суми
Сайт візитка
San-Remo
InterCOM
Автошкола InterCOM
Сайт візитка
InterCOM
Еліт Експрес
Транспортний перевізник
Сайт компанії
Еліт Експрес

Розробка сайтів в Хмельницькому

Сайт – це можливість познайомити свій бізнес з мережею інтернет, знайти клієнтів і нових співробітників. Веб-сторінки пов’язані між собою тематикою і візуальним оформленням. Розробники сайтів «Rubik»  роблять:

 • UX / UI-дизайн, який зручний і практичний в користуванні;
 • Програмування функціоналу і адаптивна верстка;
 • Наповнення сайтів і просування в інтернеті;

Будь-який успішний розроблений веб-сайт має зручний інтерфейс, який з користувачів цільової аудиторії робить реальних клієнтів.

Ми в розробці сайтів маємо досвід створення:

 • сайтів для медичних центрів;
 • сайтів для навчальних та державних установ;
 • сайтів для юридичних і будівельних компаній;
 • сайтів для туристичних фірм;
 • інтернет-магазинів різної тематики;
 • сайтів для заводів-виробників товарів різного призначення;
 • сайтів для служб доставок, ресторанів, кафе.

Веб-студія Rubik займається розробкою сайтів в Хмельницькому на будь-яку тематику. При консультації ми обов’язково обумовлюємо терміни розробки та інші моменти створення. Також комплексно підходимо до питання створення сайтів в Хмельницькому. І будьте впевнені, що готовий веб-продукт вас приємно здивує не тільки дизайном, але швидкістю роботи сайту і його зручністю користування і для власника, і для відвідувача. Rubik вміє поєднувати побажання замовника і сучасні моменти в розробці сайтів.

Як обрати вид сайту в Хмельницькому?

За розробкою сайтів завжди звертаються ті, хто бажає не тільки розвинутися і зібрати цільову аудиторію для себе, але і стати конкурентними у своїй сфері:

 • початківець, малий і середній бізнес, у яких немає сайту або з якихось причин потрібно зробити новий, успішний сайт (особливо актуально стало з моменту початку пандемії);
 • приватні підприємці, компанії різних розмірів і абсолютно будь-які установи;
 • сервіси доставки товарів, готових страв із закладів громадського харчування, маркетів і магазинів (також набрали популярність в період пандемії COVID-19).

І, відповідно, для кожного виду бізнесу існує свій тип оптимального сайту:

Landing Page (Лендінг Пейдж)

Одна сторінка з агресивним маркетингом готова продати будь-який товар, послугу, майстер-клас або тренінг. Лендінги добре підвищують впізнаваність бренду і кількість продажів компанії. Відмінні риси лендінгів в Хмельницькому:

 • цікавий і унікальний (іноді навіть занадто) дизайн сайту;
 • якісні короткі тексти, які несуть в собі правильну суть;
 • унікальні зображення (обов’язково високої якості).

Лендінги – це можливість яскраво, красиво і зі смаком створити ажіотаж навколо одного продукту.

Сайт Візитка

Стандартний варіант розробки сайту для установи або компанії – сайт-візитка в Хмельницькому. Підходить сайт-візитка для презентації в Інтернеті компаній будь-якого напрямку. Головне завдання такого сайту познайомити користувача з компанією, якомога більше розповісти про вид діяльності і зробити додатково акцент на сфері діяльності за допомогою дизайну сайту. У веб-студії “Rubik” великий досвід в розробці сайтів візиток, які в розвитку стали повноцінними корпоративними сайтами!  Багатомовність для такого сайту стане певною перевагою.

Сайт компанії

Кожному великому підприємству або компанії в Хмельницькому важливо мати корпоративний сайт. Вся необхідна для клієнта інформація обов’язково повинна розміщуватися в повному обсязі на сайті компанії. Постійно поповнюйте сайт свіжими статтями і актуалізуйте вже написану інформацію – тоді будете завжди затребувані і корисні.

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин створюють ті, хто веде бізнес у сфері продажів. І це притаманне тим магазинам, які націлені на велике покриття. Тобто на область, країну або торгівлю по світу. У веб-студії “Rubik” створюють інтеграції будь-якої складності з різними системами і ресурсами для інтернет-магазинів. У портфоліо ви побачите приклади сайтів інтернет-магазинів створених розробниками нашої веб-студії.  Скористайтеся зручним фільтром вгорі сайту. Обирайте кваліфікованих спеціалістів веб-студії Rubik!

Сервіс доставки

Для більшої зручності в сфері обслуговування з’явилося безліч служб доставок. Розробити сервіс доставки в Хмельницькому можна для: магазину, маркету, кафе або ресторану.  З нами працюють кращі в цій сфері! Прикладом служить співпраця з Kilogramm Sushi Project. Доповнення у вигляді сервісу доставки допоможе значно розширити межі бізнесу і поліпшити якість роботи його. Якщо вам потрібен сучасний сервіс доставки-звертайтеся до Rubik Web Studio.

Як ведеться розробка сайтів в Хмельницькому?

Ми використовуємо оптимальні CMS для роботи і адміністрування сайтів. Це WordPress і OpenCart. Вони популярні і зручні в користуванні.

 1. WordPress інтуїтивно зрозумілий для власника сайту. Панель адміністратора показує статистику, має зручні способи для зміни інформації на сайті.
 2. OpenCart розроблений спеціально для управління інтернет-магазином.
 3. Наявність широкого спектру функціоналу для даних систем управління.
 4. Можливість формувати звіти з продажу та дій на сайті. Наявність модерації відгуків.
 5. Зручно створювати акції, просувати товари і робити знижки на цілі категорії продуктів.

А ще наші дизайнери розроблять унікальний, адаптований для різних пристроїв UX/UI-дизайн!

Розробка сайтів в Хмельницькому позитивно впливає на розвиток бізнесу та його імідж. Користувачі чекають, коли сайт вашої компанії, магазину або установи з’явиться в мережі Інтернет! Білл Гейтс сказав: «Якщо вашого бізнесу немає в інтернеті, то вас немає в бізнесі». Дотримуйтесь цього правила і створіть «правильне» перше враження про ваш бізнес разом зі студією Rubik.

Ми завжди на зв’язку з нашими клієнтами, готові дати пораду або відповісти на питання. Веб-студія Rubik надає також коротку консультацію в користуванні адміністративної панелі та послуги з просування сайтів в Хмельницькому і послугу технічної підтримки.

Потрібно створити сайт в Хмельницькому? Звертайтеся в студію Rubik!

Хочете бути попереду конкурентів? Почніть зараз!